Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Hetman Office Recovery

Hetman Office Recovery

Producent: Hetman Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

131,61 zł brutto
107,00 zł netto

System operacyjnyWindows 11/10/8/8.1/7/Vista/XP
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://hetmanrecovery.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Hetman Office Recovery to oprogramowanie firmy Hetman Software, które pozwala na odzyskiwanie biurowych dokumentów z dysku twardego, dysku SSD, dysku flash czy karty pamięci. Program Hetman Office Recovery jest w stanie odzyskać dokumenty po ich przypadkowym usunięciu, po sformatowaniu dysku, a także wtedy gdy staną się one niedostępne z powodu awarii systemów plików czy ataku wirusa.

Program Hetman Office Recovery potrafi niezawodnie przywrócić dokumenty z uszkodzonych dysków i odzyskać oryginalną strukturę plików, niezależnie od rodzaju i pojemności dysku. Oprogramowanie do tych czynności używa mocnego silnika używanego w Hetman Partition Recovery, dzięki czemu dokumenty można odzyskać z łatwością, czego często nie gwarantują inne narzędzia. Program obsługuje wszystkie wersje systemów plików, których używa się w wersjach systemów: Windows, MacOS, Linux oraz Unix.
 
Funkcjonalności programu Hetman Office Recovery:
 
 
Odzyskiwanie niezapisanych dokumentów
Program umożliwia odtworzenie dokumentów, które nie zostały zapisane. Ze względu na fakt, że aplikacje Microsoft Office zapisują kopie zapasowe tworzonych dokumentów, narzędzie Office Recovery po skanowaniu dysku potrafi je przywrócić. Możesz te dokumenty odzyskać nawet jak zapomnisz je zapisać. 
 
 
Odzyskiwanie usuniętych plików
Oprogramowanie jest w stanie przywrócić wszystkie rodzaje dokumentów, które zostały przypadkowo skasowane. Dzieje się to poprzez niskopoziomowe algorytmy wyszukiwania, które pozwolą na odzyskanie danych z kart pamięci z komputerów, laptopów, niezależnie od systemu plików, wielkości nośnika pamięci oraz jego producenta.
 
 
Odzyskiwanie ‘trwale usuniętych’ plików
Narzędzie jest w stanie również przywrócić pliki, które zostały uznane za ‘trwale usunięte’. Możliwe jest odzyskanie danych usuniętych przy pomocy kombinacji Shift+Del czy skasowanych z Kosza. 
 
 
Przywrócenie plików z sformatowanych dysków
Program pozwala odzyskać informacje z sformatowanych dysków, wyszukując i analizując system plików. Narzędzie potrafi odtworzyć dane z pustego systemu plików lub pomimo jego braku. Jest to możliwe poprzez zastosowanie algorytmów świadomych zawartości, które wyszukują pliki na dysku na podstawie ich charakterystycznych sygnatur.
 
 
Odtworzenie informacji po atakach wirusów, awariach sprzętu
Program pozwala na odzyskanie danych zniszczonych w wyniku działania złośliwego oprogramowania czy zablokowanych z powodu przerw w dostawie prądu lub awarii sprzętu. Pozwala też przywrócić pliki ze sprzętu, który nie działa poprawnie, jest nieczytelny. Dzięki niskopoziomowym algorytmom narzędzie potrafi odtworzyć uszkodzone bądź niedostępne informacje z zepsutych kart pamięci SD, pendrive’ów, dysków twardych. 
 
 
Najważniejsze cechy programu Hetman Office Recovery:
 • Uniwersalność działania (możliwość odzyskania dokumentów utraconych z wielu różnych powodów - przypadkowe usunięcia, uszkodzone nośniki)
 • Odtwarzanie informacji z pamięci z różnych nośników pamięci (tradycyjne i półprzewodnikowe dyski, pendrive’y USB, urządzenia zewnętrzne, wiele typów macierzy NAS i RAID, urządzenia magnetyczne opartych na pamięci flash)
 • Zaawansowany silnik odzyskiwania plików, stosujący algorytm wyszukiwania sygnatur, który potrafi odtworzyć dokumenty o zidentyfikowanych sygnaturach 
 • Kompleksowe wsparcie systemów plików: FAT/exFAT (karty pamięci, dyski USB), NTFS/ReFS, (Windows), APFS/HFS+ (Apple MacOS), Ext2/3/4/ReiserFS, ZFS, Btrfs, VMFS, HikivisionFS oraz XFS/UFS (Linux, Unix, Solaris, freeBSD, Open BSD, NetBSD)
 • Zwracanie usuniętych plików tekstowych i kalkulacyjnych o różnych rozszerzeniach:
              - Pliki tekstowe, dokumenty (DOC, DOCX, DOT, ODT, RTF, PDF, PDB, WPD, WRI)
 
              - Prezentacje i arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX, ODS)
 • Łatwa użytkowanie programu, dzięki przyjaznemu interfejsowi i wygodnemu kreatorowi, który prezentuje działanie ‘Krok po Kroku’
 • Gwarancja skutecznego odzyskiwania danych poprzez dodatkowe sprawdzenie integralności pliku przed dodaniem go do listy możliwych do przywrócenia dokumentów
 • Podgląd usuniętych plików jako widok galerii (odzyskane dokumenty wyświetlane są jako miniatury, dwukrotne kliknięcie prowadzi do poglądu w pełnym rozmiarze) 
 • Specjalny, bezpieczny tryb odzyskiwania danych przeznaczony dla mocno zużytych i niestabilnych fizycznie dysków twardych (odczyt zawartości urządzenia w jednej długiej operacji i zapis w wirtualnym obrazie dysku)
 • Wiele możliwości zapisu przywróconych dokumentów (pamięci zewnętrzne, dyski, płyty CD/DVD, obrazy ISO, serwer FTP, ale inna lokalizacja niż odzyskiwany dysk!)
 • Filtrowanie pozwalające na szybkie skanowanie dysku i szybkie wyszukanie konkretnego pliku spośród tysięcy (możliwość wyszukania poprzez nazwę, datę utworzenia, datę modyfikacji, rozmiar pliku)
 
 
Program Hetman Office Recovery dostępny jest w trzech wersjach:
- Home (użycie tylko dla celów osobistych)
- Office (użycie na potrzeby firmy, w celach korporacyjnych)
- Business (użycie dla celów komercyjnych, dla świadczenia usług osobom trzecim)
 
Program Hetman Office Recovery dostępny jest jako licencja wieczysta i jego użytkowanie możliwe jest tylko na jednym komputerze.
 
Uwaga: W każdej z trzech wersji oprogramowania istnieje możliwość dokupienia opcji ‘1 year priority support and free updates’, dzięki której w razie problemów producent zapewnia wsparcie w przeciągu 24h oraz gwarantuje bezpłatne pobranie aktualizacji i najnowszych wersji programu.
 
 
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler