Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Hetman Partition Recovery

Hetman Partition Recovery

Producent: Hetman Software
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

223,98 zł brutto
182,10 zł netto

System operacyjnyWindows 11/10/8/8.1/7/Vista/XP
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://hetmanrecovery.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Hetman Partition Recovery to oprogramowanie firmy Hetman Software, które pozwala na odzyskiwanie danych z dysku twardego, dysku SSD, dysku flash czy karty pamięci. To oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane po ich przypadkowym usunięciu, po ich sformatowaniu, a także wtedy gdy staną się one niedostępne z powodu awarii systemów plików czy ataku wirusa.

Program Hetman Partition Recovery potrafi niezawodnie przywrócić dane z uszkodzonych dysków i odzyskać oryginalną strukturę plików i folderów, niezależnie od rodzaju i pojemności dysku. Program obsługuje wszystkie wersje systemów plików, których używa się w wersjach systemów: Windows, MacOS, Linux oraz Unix.
 
 
Funkcjonalności programu Hetman Partition Recovery:

 
Kompleksowe odzyskiwanie danych z dysków twardych
Program, dzięki zaawansowanym algorytmów jest w stanie w pełni odzyskać utracone dane. Całkowicie wspiera systemy plików: FAT/exFAT (karty pamięci, dyski USB), NTFS/ReFS, (Windows), APFS/HFS+ (Apple MacOS), Ext2/3/4/ReiserFS, ZFS, Btrfs, VMFS, HikivisionFS oraz XFS/UFS (Linux, Unix, Solaris, freeBSD, Open BSD, NetBSD).
 
Odzyskiwanie usuniętych plików
Oprogramowanie jest w stanie przywrócić wszystkie rodzaje plików, które zostały przypadkowo skasowane. Dzieje się to poprzez niskopoziomowe algorytmy wyszukiwania, które pozwolą na odzyskanie danych z kart pamięci z komputerów, laptopów, aparatów cyfrowych czy innych urządzeń i gadżetów, niezależnie od systemu plików, wielkości nośnika pamięci oraz jego producenta.
 
Odzyskiwanie ‘trwale usuniętych’ plików
Narzędzie jest w stanie również przywrócić pliki, które zostały uznane za ‘trwale usunięte’. Możliwe jest odzyskanie danych usuniętych przy pomocy kombinacji Shift+Del, skasowanych z Kosza czy utraconych przez programy innych firm. 
 
Przywrócenie plików z sformatowanych dysków
Program pozwala odzyskać informacje z sformatowanych dysków, wyszukując i analizując system plików. Narzędzie potrafi odtworzyć dane z pustego systemu plików lub pomimo jego braku. Jest to możliwe poprzez zastosowanie algorytmów świadomych zawartości, które wyszukują pliki na dysku na podstawie ich charakterystycznych sygnatur.
 
Odtworzenie informacji po atakach wirusów, awariach sprzętu
Program pozwala na odzyskanie danych zniszczonych w wyniku działania złośliwego oprogramowania czy zablokowanych z powodu przerw w dostawie prądu lub awarii sprzętu. Pozwala też przywrócić pliki i foldery ze sprzętu, który nie działa poprawnie, jest nieczytelny. Dzięki niskopoziomowym algorytmom narzędzie potrafi odtworzyć uszkodzone bądź niedostępne informacje z zepsutych kart pamięci SD, pendrive’ów, dysków twardych. 
 
 
Najważniejsze cechy programu Hetman Partition Recovery:
 • Uniwersalność działania (możliwość odzyskania danych utraconych z wielu różnych powodów)
 • Odtwarzanie informacji z pamięci z różnych urządzeń (odtwarzacze MP3, smartphone’y, tablety, aparaty cyfrowe, urządzenia nawigacyjne GPS podłączane do komputera poprzez port USB)
 • Obsługa urządzeń najpopularniejszych producentów (A-Data, Corsair, Goodram, HP, Kingston, LaCie, PhotoFast, PNY, SanDisk, Silicon Power, TDK, Team, Toshiba, Transcend, Verbatim itp.)
 • Obsługa wszystkich popularnych formatów kart pamięci (SD/SDHC, microSD, Compact Flash, Memory Stick, itp.)
 • Łatwe użytkowanie programu, dzięki przyjaznemu interfejsowi i wygodnemu kreatorowi, który prezentuje działanie ‘Krok po Kroku’
 • Możliwość pracy w trybie szybkim (Quick), w którym odzyskiwanie danych trwa kilka sekund
 • Możliwość użycia trybu kompleksowego skanowania (odczyt z całego dysku w celu wyszukania wspólnych sygnatur plików oraz znalezienia cech, mogących je zidentyfikować)
 • Zwracanie usuniętych plików o różnych rozszerzeniach:

             - Pliki tekstowe, dokumenty (DOC, DOCX, ODT, RTF, HTML, PDF, itd.)

             - Zdjęcia cyfrowe i obrazy RAW (JPEG, PSD, EPS, TIFF, RAW, DNG, CR2, NEF, itd.)

             - Prezentacje i arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX, ODS, itp.)

             - Archiwa i kopie zapasowe (ZIP, RAR, itp.)

             - Pliki audio i wideo (AVI, DAT, MKV, MPG, VOB, MP3, itp.)

 • Możliwość zapisu danych analitycznych na skanowanym dysku (przy dużej pojemności dysku, możliwy jest zapis danych o przeprowadzonej analizie, by w przypadku chęci odzyskania plików nie skanować pamięci ponownie)
 • Dwa tryby podglądu usuniętych plików:

              - tryb wizualny (przegląd plików analogicznie do tego jak działa przeglądanie plików w Microsoft Office)

              - wbudowany edytor HEX (podgląd plików w trybie binarnym dla zaawansowanych użytkowników np. administratorów                        systemów, specjalistów od odzyskiwania danych; opcja wyświetlenia dokładnej fizycznej lokalizacji pliku na dysku) 

 • Możliwość odzyskania danych z wirtualnych dysków twardych oraz dysków maszyn wirtualnych (VMware Workstation, Oracle VirtualBox, Microsoft Hyper-V i inne)
 • Obsługiwane formaty dysków twardych używane przez maszyny wirtualne:
              - VDI (VirtualBox Disk Image) - format dysku VirtualBox;
              - VMDK (Virtual Machine Disk) - format dysku VMware Player/Workstation;
              - VHD, VHDX (Virtual Hard Disk) - format dysku Microsoft Hyper-V;
              - HDD, HDS (Parallels Hard Disk) - format dysku Parallels Desktop;
              - QCOW, QCOW2, IMG, QED, COW - format dysku dla QEMU/KVM.
 • Zapewnienie bezpiecznej lokalizacji odzyskanym plikom, folderom
 • Możliwość przesłania przywróconych plików do lokalizacji sieciowej przy pomocy protokołu FTP, tworząc kilka obrazów ISO lub nagrywając wiele płyt CD/DVD bezpośrednio przez wbudowaną nagrywarkę (tylko wersja Office i Business) .
 
Program Hetman Partition Recovery dostępny jest w trzech wersjach:
- Home (użycie tylko dla celów osobistych)
- Office (użycie na potrzeby firmy, w celach korporacyjnych)
- Business (użycie dla celów komercyjnych, dla świadczenia usług osobom trzecim)
 
 
Program Hetman Partition Recovery dostępny jest jako licencja wieczysta i jego użytkowanie możliwe jest tylko na jednym komputerze.
 
 
Uwaga: W każdej z trzech wersji oprogramowania istnieje możliwość dokupienia opcji ‘1 year priority support and free updates’, dzięki której w razie problemów producent zapewnia wsparcie w przeciągu 24h oraz gwarantuje bezpłatne pobranie aktualizacji i najnowszych wersji programu.
 
 
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt.
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler