Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

JuxtAppose Data Compare Tool Standard

JuxtAppose Data Compare Tool Standard

Producent: JuxtAPPose
Kategoria: Bazy danych

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

204,92 zł brutto
166,60 zł netto

System operacyjnyWindows 7 lub wyszy (64 bit)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttps://www.juxtappose.com
Polska wersjanie

Opis programu

JuxtAppose Data Compare Tool Standard to program firmy JuxtAppose, który służy do porównywania danych. Dane te można załadować z arkusza kalkulacyjnego, można uzyskać poprzez połączenie się z bazą danych czy poprzez uruchomienie zapytania. Oprogramowanie to, w łatwy i przystępny sposób pozwala na zestawienie i porównanie danych m. in dzięki wyświetlaniu wierszy z różnicami. Umożliwia również użycie kolorów do zaznaczenia różnic czy identyfikacji problemów. Obsługuje pliki: .xlsx, .xls, .csv, .txt o dowolnym rozmiarze pliku.

 
Do podstawowych funkcji programu JuxtAppose Data Compare Tool Standard można zaliczyć:
 

Instalacja lokalna:

Instalacja ta, na komputerze stacjonarnym zapewni bezpieczeństwo danych znajdujących się w sieci.
 

Wizualizacja różnic:

Zachodzi ona przy pomocy kodowania kolorami. Po operacji porównywania, możliwa jest identyfikacja różniących się informacji przy pomocy wybranych kolorów. Daną barwą można zaznaczyć wiersze powtarzające się w porównywanych dokumentach, wiersze, których nie można odnaleźć w drugim pliku, czy wiersze, których komórki w całości się różnią. Taka identyfikacja pozwala również na szybkie zliczanie wybranych wierszy dokumentu.
 

Mapowanie kolumn:

Możliwość parowania kolumn z dwóch źródeł według różnych kryteriów. Dozwolone jest łączenie kolumn według pozycji oraz nazwy. Takie łączenie pozwala również na usuwanie niedopasowanych elementów w obrębie dwóch porównywanych kolumn.
 
Ignorowanie wybranych kolumn:
 
Opcja ta pozwala na zaznaczenie wybranych kolumn i nie uwzględnianie ich w procesie porównywania plików. Funkcja ta sprawdza się w przypadkach, gdy różnice w porównywanych danych są znane, przewidywalne bądź nieistotne.
 
Blokada operacji porównania:
 
Dzięki tej opcji proces porównywania może rozpocząć się tylko i wyłącznie po uzupełnieniu wszystkich danych. Pozwala to zaoszczędzić czas i wyeliminować błędne porównywanie.
 
Łączenie się z bazami danych:
 
Działanie to pozwala za łączenie oraz pobieranie porównywanych danych z serwerów baz danych. Program jest kompatybilny z Microsoft SQL Server, Oracle czy DB2. Po pobraniu sterownika ODBC możliwa jest również współpraca z silnikami: Amazon Redshift, MySQL, PostgreSQL oraz Microsoft Access. Poprzez Menedżer Połączeń można konfigurować połączenia z wybranymi serwerami.
 
Eksport danych:
 
Opcja eksportu danych do pliku w formacie CSV, dla wyników porównania: różniących się danych, powtórzonych wierszy, wykazaniu braku różnic. 
 
Wyodrębnianie danych:
 
Operacja ta pozwala na załadowanie obu zestawów danych, a także włączenie listy kolumn dostępnych do wyznaczenia klucza podstawowego (kolumny lub kombinacji kolumn, aby wszystkie wiersze były unikalne). Odbywa się ona w pamięci RAM komputera.
 
Opcja Ulubione:
 
Możliwość zapisu ulubionych, powtarzających się porównań, które mogą przydać się w przyszłym użytkowaniu. Funkcja pozwala również  na załadowanie danego porównania po ponownym otwarciu programu.
 
Filtry logiczne oraz szybkie obliczenia:
 
Opcja szybkiego zliczania pozwala na wychwycenie liczby różnych kluczy w wierszach i kolumnach danego zestawu danych. Natomiast filtry logiczne mogą posłużyć do ustalania tolerancji arytmetycznej oraz procentowej dla wykazywanych różnic. Są one aktywne po uruchomieniu funkcji automatycznego rzutowania tekstu na liczbę.
 
Harmonogram porównań:
Okno to pozwala na zaplanowanie trzech typów porównań:
- Porównanie jednorazowe – porównanie w określonym dniu i o określonej godzinie tylko raz
- Porównanie codzienne – porównanie o określonej godzinie każdego dnia
- Porównanie tygodniowe – porównanie w wybrane dni tygodnia o określonej godzinie, począwszy od konkretnej daty
 
 
 
Program JuxtAppose Data Compare Tool Standard jest licencją wieczystą.
 
 
 
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler