Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Kaspersky Anti-Virus - 1 year

Kaspersky Anti-Virus - 1 year

Producent: Kaspersky Lab
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

114,39 zł brutto
93,00 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.kaspersky.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Kasperski Anti-Virus to podstawowa ochrona komputera, która gwarantuje zabezpieczenia w czasie rzeczywistym przed najnowszym złośliwym oprogramowaniem. Program antywirusowy wykorzystuję technologię inteligentnego skanowania oraz częstych aktualizacji, dzięki czemu chroni komputer przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami. Otwierając strony WWW czy skrzynkę pocztową, Kasperski Anti-Virus analizując dane gwarantuje ich bezpieczeństwo. Specjalny skaner wykrywa „dziury” w systemie operacyjnym, dzięki czemu można usunąć błędy w zabezpieczeniach. Program antywirusowy nie spowalnia pracy komputera.

Najważniejsze cechy programu:

 • Program oferuje wiele nowych i udoskonalonych funkcji, które zwalczają znane i mniej znane, najnowsze zagrożenia, dopasowując ochronę do potrzeb użytkownika. 
 • Najnowsza funkcja „Bezpieczne surfowanie” – blokuje strony ze szkodliwą lub obraźliwą zawartością. Dzięki regularnej aktualizacji baz danych, Kaspersky Anti-Virus będzie automatycznie blokował pojawiające się niepożądane strony internetowe.
 • Kasperski Anti-Virus umożliwia płynne działanie komputera, nie spowalnia jego pracy. Program jest tak zoptymalizowany żeby angażować możliwie jak najmniej zasobów komputera. 
 • Chroni komputer w czasie rzeczywistym przed złośliwymi wirusami (np. makrowirusami,  spyware, polimorficznymi i samoczynnie szyfrującymi się, skryptowymi).
 • Program skanuje wiadomości e-mail i strony Internetowe w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, blokuje spam.
 • Chroni tożsamość cyfrową (np. pod czas dokonywania płatności online oraz innych sytuacjach)
 • Umożliwia kontrolę rodzicielską z wygodną konfiguracją, pozwala na blokowanie i ograniczanie dostępu do Internetu oraz aplikacji. Dzięki tej funkcji dziecko będzie bezpieczne zarówno online, jak i offline.
 • Kasperski Anti-Virus skanuje system operacyjny w poszukiwaniu „dziur”.
 • Specjalne narzędzia pozwalają na wyleczenie najbardziej skomplikowanych infekcji. W razie potrzeby płyta instalacyjna systemu operacyjnego może zostać użyta jako ratunkowy dysk startowy w celu odzyskania systemu.
 • Kontrola aplikacji - program monitoruje, ogranicza oraz blokuje podejrzane czynności wykonywane przez aplikacje
 • Ikona znajdująca się na pulpicie umożliwia szybki dostęp do głównych funkcji i ustawień programu.

Nowości w Kaspersky Anti-Virus:

File Advisor

Za pomocą tej funkcji programu można w łatwy sposób sprawdzić reputację plików (np. plików instalacyjnych programów), wykorzystując informacje z „chmury” - czyli najbardziej aktualne z dostępnych. Funkcja ta jest przydatna np. gdy użytkownik ściągnął plik z Internetu i ma wątpliwości co do jego bezpieczeństwa. W tym celu należy w menu kontekstowym pliku wybrać opcję „Sprawdź”.

Funkcja ta przekazuje informacje takie jak: nazwa pliku, rozmiar pliku, poziom zagrożenia, poziom zaufania przyznany przez innych użytkowników, datę utworzenia i ostatniej modyfikacji, podpis cyfrowy oraz dystrybucję geograficzną. Dzięki temu nawet nowe pliki i programy są bezpieczne.

Gromadzenie danych dotyczących schematów zachowania programów

Kaspersky Anti-Virus analizuje za wszystkimi uruchamianymi programami ich zachowanie, a następnie wysyła dane do „chmury”. Jeżeli jakiś z programów okaże się szkodliwy, schemat jego zachowania jest dodawany do antywirusowej bazy danych. Umożliwia to blokowanie programów o podobnym działaniu. Ponadto użytkownik ma możliwość zobaczenia w oknie głównym które komponenty „chmury” są aktywne w danym czasie i w jaki sposób chronią komputer.

Inteligentne pobieranie aktualizacji      

W Kasperski Anti-Virus uaktualnienia pobierane są tylko dla aktywnych składników programu, co zmniejsza liczbę uaktualnień i czas potrzebny na ich pobranie. Na przykład jeżeli Anti-Spam jest wyłączony, Kasperski Anti-Virus nie będzie pobierał uaktualnień dla tej funkcji. Po aktywacji funkcji program automatycznie zaczyna pobierać odpowiednie aktualizacje.

W trybie automatycznej aktualizacji Kasperski Anti-Virus zaczyna pobierać aktualizacji po 15 minutach od czasu przełączenia się komputera z trybu czuwania.

Nowy interfejs zapewniający maksymalną wygodę użytkowania

W Kaspersky Anti-Virus wprowadzono znaczne zmiany w interfejsie. Nowy interfejs ułatwia odczytywanie oraz uruchamianie podstawowych zadań. W oknie głównym programu wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje dotyczące ochrony komputera takie jak: aktywne składniki ochrony, aktualności baz danych oraz ważność licencji. Także program wyświetla zalecenia dotyczące konfiguracji składników oraz innych aplikacji.

Menedżer zadań

Za pomocą menadżera zadań można przeglądać zadania skanowania wykonywane przez aplikację. Dzięki tej funkcji użytkownik może zobaczyć w jaki sposób są wykorzystywane zasoby komputera, a program zapewni optymalne zużycie mocy obliczeniowej.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler