Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Kiwi CatTools

Kiwi CatTools

Producent: Solarwinds
Kategoria: Sieci

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

4 131,57 zł brutto
3 359,00 zł netto

System operacyjnyWindows Server 2008, 2008 R2, 2012 R2, 2012, 2016, 2019 Windows 7, 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.solarwinds.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Kiwi CatTools to oprogramowanie do automatyzacji sieci i zarządzania konfiguracją. Program przeznaczony jest dla sieci w niedużych przedsiębiorstwach. Pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych i zmiany w konfiguracji dla wielu urządzeń jednocześnie. Można planować z wyprzedzeniem zmiany w konfiguracji wybranych urządzeń sieciowych na dany moment. 

Każda zmiana w sprzęcie sieciowym jest rejestrowana i generuje powiadomienie dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa.

 

Najważniejsze cechy programu Kiwi CatTools:

  • Planowanie automatycznych kopii zapasowych – program sam wykonuje zaplanowane wcześniej kopie zapasowe konfiguracji urządzeń sieciowych z routerów, przełączników, zapór sieciowych itd. Przepisywanie długich linii kodu nie będzie już konieczne.
  • Wprowadzanie zbiorczych zmian w konfiguracji – jednoczesne wykonywanie lub planowanie wykonania zmian konfiguracji dla wielu urządzeń sieciowych pozwala uniknąć uciążliwego wprowadzania zmian ręcznie.
  • Zwiększone bezpieczeństwo – aby nie dopuścić do niepożądanego działania wywołanego przez nieupoważnione osoby, powiadomienia o wprowadzeniu nieautoryzowanych zmian w plikach konfiguracyjnych przez wysyłane są na bieżąco. 
  • Przywracanie konfiguracji sieci – powrót do poprzedniej, poprawnie działającej konfiguracji może zapobiec przerwom w świadczeniu usług przez firmę oraz wystąpieniu innych dodatkowych problemów. Zachowanie pełnej historii konfiguracji pozwala na powrót w dowolnym momencie do poprzednich ustawień.
  • Porównywanie i analiza zmian konfiguracji – możliwość porównania konfiguracji może mieć znaczący wpływ na szukanie rozwiązania danego problemu, a także zapewnienie jak najefektywniejszej pracy. Program pozwala m.in. na porównywanie konfiguracji pomiędzy dwoma urządzeniami. 
  • Automatyczna generacji powiadomień e-mail – poprawne zarządzanie zmianami w konfiguracji wymaga działania w oparciu o określone dane. Kiwi CatTools generuje raporty na temat urządzeń oraz ich konfiguracji dotyczące portów, MAC, ARP, szczegółów wersji i innych. 
  • Obsługa urządzeń od wielu dostawców – określona sieć tworzona jest z myślą o założonych specyfikacjach, w tym celu wykorzystywane są urządzenia różnych producentów, dlatego program Kiwi CatTools jest w pełni gotowy do obsługi urządzeń IPv4 oraz IPv6 od takich dostawców jak Cisco, HP, Huawei, 3Com i innych

 

Licencja zawiera roczny maintanance zapewniający m.in. wsparcie techniczne i dostęp do wszystkich aktualizacji bez dodatkowych opłat.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Polska strona oprogramowania Kiwi CatTools firmy Solarwinds

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler