Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Kiwi Syslog Server

Kiwi Syslog Server

Producent: Solarwinds
Kategoria: Sieci

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 562,47 zł brutto
1 270,30 zł netto

System operacyjnyWindows Server 2012 R2, 2012, 2016, 2019 Windows 8, 8.1, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.solarwinds.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Kiwi Syslog Server zapewnia scentralizowane i uproszczone zarządzanie komunikatami dziennika na urządzeniach sieciowych i serwerach. Program pozwala na szybkie otrzymywanie wiadomości syslog, pułapek SNMP i danych z dziennika Windows, monitorowanie danych na bieżąco, odpowiadanie na komunikaty oraz szybkie rozwiązywanie problemów i nie tylko.

 

Najważniejsze funkcje Kiwi Syslog Server:

  • Scentralizowane zarządzanie wiadomościami syslog – każde z urządzeń w sieci generuje cały czas mnóstwo dzienników, przeglądanie ich poprzez przełączanie się pomiędzy systemami jest praktycznie niemożliwe. Rozwiązaniem jest zarządzanie wszystkimi komunikatami syslog i pułapkami SMMP pochodzącymi z urządzeń sieciowych z systemów Linux, UNIX i Windows, z poziomu jednej konsoli.
  • Powiadomienia w czasie rzeczywistym na podstawie wiadomości syslog – zagrożenia bezpieczeństwa są zawsze aktualnym problemem, ale można im zapobiegać na podstawie otrzymywanych na bieżąco informacji dotyczących infrastruktury IT. Dostęp do wszystkich danych możliwy jest z poziomu jednej konsoli. 
  • Automatyczne odpowiedzi na wiadomości syslog – szybkie reagowanie na określone zdarzenia w sieci może mieć kluczowy wpływ na zapobieganie istotnym problemom. Program daje możliwość wysyłania powiadomień e-mail, uruchamiania skryptów, logowania do plików lub baz danych ODBC oraz przesyłanie dalej wiadomości i nie tylko. 
  • Planowanie generowania raportów syslog poprzez e-mail – dokumentacja jest kluczowym elementem zbierającym dane na temat funkcjonowania danej firmy. Jest niezwykle istotna podczas wszelkiego rodzaju audytów związanych z przestrzeganiem przepisów. Program generuje wykresy dla statystyk syslog dla określonych przedziałów czasowych.
  • Wgląd w dane syslog z dowolnego miejsca dzięki bezpiecznemu dostępowi do sieci – w obecnych czasach mobilność ma niezwykle duże znaczenie. Kiwi Syslog Server nadąża za wymaganiami i pozwala na monitorowanie dzienników oraz zarządzanie nimi za pomocą intuicyjnej konsoli internetowej syslog z wieloma niestandardowymi widokami.
  • Zaawansowane filtrowanie wiadomości – ręczne przeszukiwanie dużych grup danych w poszukiwaniu problemów lub nieprawidłowego działania jest niezwykle uciążliwe. Program zapewnia narzędzia filtrowania widomości na podstawie nazwy hosta, adresu IP, priorytetu lub pory dnia.
  • Zaawansowane buforowanie wiadomości – aby zapobiec uszkodzeniom systemu lub przeładowaniu skrzynki wiadomości odebranych, podczas dużych obciążeń wiadomości odbierane są z buforem do 10 mln wiadomości syslog i 1000 wiadomości e-mail 

 

Licencja zawiera roczny maintanance zapewniający m.in. wsparcie techniczne i dostęp do wszystkich aktualizacji bez dodatkowych opłat.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Polska strona oprogramowania Kiwi Syslog Server firmy Solarwinds

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler