Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Lansweeper Starter

Lansweeper Starter

Producent: Hemoco bvba
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

12 379,21 zł brutto
10 064,40 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10 Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://lansweeper.com
Polska wersjanie

Opis programu

Lansweeper Starter jest to zautomatyzowane narzędzie służące do zarządzania zasobami sieciowymi. Program oferuje kompleksowe wykrywanie, inwentaryzacje i analizę zasobów. Wykrywa on wszystkie zasoby w sieci bez konieczności instalowania na nich dodatkowego oprogramowania, zbiera w jednym miejscu  informacje o sprzęcie, oprogramowaniu i użytkownikach oraz na bieżąco dostarcza na ich temat odpowiednio przygotowane raporty.

„Assets” – to zasoby, kontrolowane przez oprogramowanie. Lansweeper Starter jest w stanie zarządzać praktycznie wszystkimi elementami infrastruktury informatycznej, a liczba „assetów” dostępnych w danej licencji określa iloma z nich może zajmować się jednocześnie.

Do zasobów, które obsługuje Lansweeper wliczają się m.in.: systemy operacyjne takie jak Windows czy Linux, routery, zapory sieciowe, drukarki, monitory, serwery i serwery SQL, stacje robocze, projektory, skanery, programy antywirusowe, oprogramowania takie jak np. Office 365, sterowniki PLC, urządzenia USB, urządzenia multimedialne i wiele innych.

 

Najważniejsze cechy programu Lansweeper Starter:

Międzyplatformowe wykrywanie zasobów IT
Lansweeper Starter zapewni pełen obraz sieci poprzez wyszukiwanie i zbieranie informacje o wszystkich zasobach, wliczając w to specyfikacje sprzętowe, zainstalowane oprogramowania, dane użytkowników i wiele innych.

Pełna inwentaryzacja
Lansweeper Starter zbiera szczegóły dotyczące wszystkich zasobów w jednym scentralizowanym systemie System of Records. Oferuje kompleksowe informacje o rozproszonych środowiskach IT, przekazując dane o posiadanych zasobach, gdzie one się znajdują, kto z nich korzysta i wiele więcej. Kliknięcie pojedynczego rekordu pozwala zobaczyć wszystkie szczegółowe informacje zebrane przez Lansweeper.

Raportowanie
Lansweeper zawiera ponad 400 wbudowanych raportów, mogą być one dowolnie modyfikowane według własnych potrzeb. Istnieje także możliwość stworzenia własnych od podstaw, pozwala to na stworzenie powiązań, o których jeszcze nikt wcześniej nie pomyślał.

Działania zdefiniowane przez użytkownika
Można samodzielnie zdefiniować dowolne akcje w zależności od potrzeb, aby np. kontrolować działanie urządzeń, zdalnie je obsługiwać, uruchamiać skrypty, zamykać lub wznawiać działanie systemu.

Śledzenie zgodności licencji na oprogramowanie
Istnieje możliwość uzyskiwania raportów na temat wykorzystywanych różnych typów kluczy licencyjnych dla danej firmy, można też łatwo skalkulować koszt zakupu brakujących licencji.

Odzyskiwanie klucza produktu
Przy pomocy programu Lansweeper Starter można odzyskać klucze produktów dla wielu rodzajów oprogramowania, w tym Microsoft, Adobe oraz Autocad.

 

Program Lansweeper Starter dostępny jest w wariantach z różną liczbą obsługiwanych assetów:

  • 2000 – assetów
  • 4000 – assetów
  • 6000 – assetów
  • więcej

Dostępne licencje są ograniczone czasowo (1 rok), po upływie tego czasu należy zakupić przedłużenie licencji.

W przypadku zainteresowania większą liczbą assetów lub w razie innych wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zobacz także:

Lansweeper PRO

Lansweeper - strona Polskiego Partnera
 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler