Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Memeo Backup Professional

Memeo Backup Professional

Producent: Memeo Inc.
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

681,54 zł brutto
554,10 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 10, Windows Server 2003
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.memeo.com/business/backup_pro.phphttps://www.memeo.com/backup-products/memeo-professional-backup/#
Polska wersjatak

Opis programu

Memeo Backup Professional  to oprogramowanie, które pozwala wykonać pełną kopię zapasową danych zapisanych na twardym dysku oraz w razie potrzeby przywrócić jego zawartość. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Windows Explorerem, zawiera specjalny kalendarz wyświetlający wszystkie usunięte przez użytkownika pliki, złożony system tagowania danych, jak również możliwość zapamiętywania lokalizacji poszczególnych plików.

Program przyda się przede wszystkim tym użytkownikom, którzy mają urządzenia pamięci masowej do przechowywania wykonanych kopii zapaspwych. Wówczas do regularnego zabezpieczania swoich danych (w formie kompletniej kopii zapasowej) wystarczy tylko program Memeo Backup Professional . Narzędzie to wykonuje błyskawicznie kopię zapasową, na zasadzie „kliknij i zapomnij”!

Najważniejsze cechy:

Memeo Backup Professional wykonuje kopie w jednym kroku. Natychmiast kopiuje zawartość całego dysku komputera. Wszystkie pliki znajdujące się na dysku zostaną dołączone do zaplanowanej kopii.

 • Kliknij i zapomnij (Continuous Backup)

Pliki są zabezpieczane natychmiast i automatycznie. Nie ma potrzeby, wykonywanie żadnej czynności ręcznie, ani według założonego planu. Program natychmiast dołączy do archiwum każdy nowy lub zmodyfikowany plik, który znajdzie się na dysku. Plan tworzenia kopii wystarczy skonfigurować tylko raz, a potem już nie trzeba do niego wracać.

 • Przechowywanie danych na posiadanych urządzeniach

Do przygotowania kopii zapasowej z Memeo Backup Professional nie ma potrzeby kupowania żadnego nowego sprzętu. Można użyć posiadany już dysk zewnętrzny, urządzenie USB flash, lub napęd sieciowy, do którego użytkownik ma dostęp.

 • Zapamiętywanie zawartości

Jeżeli urządzenie do przechowywania danych nie jest aktualnie podłączone, technologia LifeAgent firmy Memeo będzie śledzić wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki, a następnie wykona ich kopie, wówczas gdy napęd zostanie podłączony.

 • Łatwa konfiguracja

W czasie krótszym niż czas potrzebny do zamówienia filiżanki kawy można ustawić plan wykonywania kopii bezpieczeństwa i zabezpieczyć całą zawartość komputera. Wystarczy jedno kliknięcie i po wszystkim!

 • Łatwe wykonywanie kopii twardego dysku

Firma Memeo wychodzi z założenia, że programy do wykonywania kopii zapasowych powinny być możliwie łatwe w obsłudze, tak aby ich użytkowanie nie sprawiało problemów przeciętnemu użytkownikowi. Dlatego właśnie stworzono Memeo Backup Professional  – najłatwiejszy w użyciu program do wykonywania kopii dysku twardego, jaki jest dziś dostępny na rynku. Statystyki branżowe wykazują, że prawie 50% użytkowników komputerów co roku doświadcza utraty danych ponieważ nie robią żadnych kopii zapasowych. Firma Memeo uważa, że posiadanie kopii plików jest wyjątkowo ważne, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie pliki będą zabezpieczone raz na zawsze. W dzisiejszych czasach taka kopia bezpieczeństwa to już konieczność. Aby się o tym przekonać proponujemy sprawdzić jakie są koszty odzyskiwania danych...

Memeo Backup Professional  posiada wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji pozwalających na łatwe wykonanie kopii zapasowej. Nie ma potrzeby posiadania wielu różnych programów do wykonania kompletnej kopii twardego dysku. Można zabezpieczyć całą zawartość dysku jednym kliknięciem. Przy pomocy Memeo Backup Professional  można wykonać kopię na każdy posiadany sprzęt do przechowywania danych. Użytkownik nie musi się nawet martwić, czy w danym momencie jego urządzenie do przechowywania danych jest podłączone. Program będzie śledził wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki i wykona ich kopie, kiedy tylko napęd zostanie ponownie podłączony. Naprawdę trudno jest znaleźć na rynku inny, równie prosty w zastosowaniu program.

 • Odzyskiwanie utraconych plików funkcją "Back in Time"

Czasami istnieje potrzeba odzyskania utraconych lub skasowanych plików i zdjęć, których nie ma już w komputerze. Funkcja “Back in Time”, która integruje się z Windows Explorer, pozwala na łatwe odzyskanie tych plików. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy i przewinąć listę skasowanych plików według dat. Po wybraniu plików, są one automatycznie przywracane do ich oryginalnych lokacji.

 • Kopia przy użyciu SmartPicks

Memeo Backup Professional znacznie ułatwia znalezienie plików do skopiowania przy użyciu funkcji SmartPicks. Wystarczy wybrać typ plików, które mają być zawarte w kopii, na przykład zdjęcia, muzyka czy wideo, a program zabezpieczy je bez względu na to gdzie się znajdują

 • Możliwość zapisania kilku planów wykonywania kopii

Czasami istnieje potrzeba przechowywania określonych osobistych plików w oddzielnych folderach np. z muzyką, dokumentami tekstowymi, zdjęciami, itd. Wystarczy wybrać pliki i foldery, które mają być umieszczone w planie. Nie ma potrzeby kopiowania całego dysku jeśli nie jest to konieczne.

Łatwo jest też zminimalizować codzienne kłopoty działu IT przy pomocy tego prostego i łatwego w użyciu systemu odzyskiwania danych. Konsola online programu Memeo Backup Professional daje możliwość scentralizowanej kontroli wykonywania kopii bezpieczeństwa najważniejszych danych w organizacji.

 • Memeo Management Console.

Konsola zarządzania wersji Professional została opracowana specjalnie pod kątem administratorów IT w środowisku małych i średnich przedsiębiorstw. Za pomocą konsoli opartej na dostępie sieciowym, administratorzy IT mogą zdalnie przydzielać klucze dostępu rożnym pracownikom w ciągu zaledwie kilku sekund. Po tym łatwo już jest monitorować stan kopii, przeglądać pliki konfiguracyjne i identyfikować użytkowników, którzy zainstalowali to oprogramowanie- ale nie zabezpieczyli danych firmowych we właściwy sposób.

 • Prosty, mały i bezpieczny.

Program jest wystarczająco łatwy do zainstalowania i skonfigurowania dla każdego pracownika, aby mógł zacząć go używać w ciągu kilku minut. Wystarczająco mały, by pracować w tle podczas normalnej pracy użytkownika, nie ma więc wpływu na wydajność pracy. Zintegrowane opcje kopii online oraz kopii lokalnej są zabezpieczone szyfrowaniem na poziomie przemysłowym, co grarantuje bezpieczeństwo danych.

 • Bezobsługowy.

Memeo Backup Professional zapewnia ciągłą i automatyczna ochronę danych ponieważ każdy nowy lub zmodyfikowany plik jest automatycznie zapisywany. Jeżeli zdalne urządzenie do przechowywania danych nie jest podłączone to nie jest to powód do zmartwienia. Program zapamięta, które pliki zostały dodane lub zmienione i wykona ich kopie automatycznie natychmiast po ponownym podłączeniu urządzenia.

 • Kompletne odzyskiwane danych w wypadku awarii.

Czasami zdarza się, że użytkownik chce odzyskać dawno skasowane prezentacje, arkusze kalkulacyjne, czy nawet cały twardy dysk. Dzięki Memeo można to zrobić szybko i łatwo używając opcji in Time. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem i przewinąć listę skasowanych plików według daty. Natychmiast po wybraniu pliki są przywracane do swoich pierwotnych lokalizacji.

 • Memeo wspiera twój biznes

Backup Professional zawiera roczny maintenance, aktualizacje produktu i priorytetowy suppport przez telefon , użytkownik ma więc pewność, że zawsze znajdzie pomoc, kiedy tylko będzie jej potrzebować..

W stosunku do wersji Memeo Backup Premium, wersja Memeo Backup Professional  posiada wiele dodatkowych funkcji i  możliwości w tym m.in:


Konsola zarządzania online
Zdalna dystrybucja licencji przez administratora
Zdalne monitorowania statusu kopii
Kopia z urządzeń sieciowych
Kopiowanie na serwery FTP oraz FTPS
Możliwość ustalania harmonogramu
Zgodny z Windows Server 2003

 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler