Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Memeo Instant Backup

Memeo Instant Backup

Producent: Memeo Inc.
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

227,06 zł brutto
184,60 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.memeo.com/backup-products/memeo-instant-backup/
Polska wersjanie

Opis programu

Memeo Backup to oprogramowanie, które pozwala wykonać kompletną kopię zapasową zawartości twardego dysku oraz przywrócić jego zawarość w razie potrzeby.

Memeo Instant Backup – kopia bezpieczeństwa na wyciągnięcie ręki!

Komu szczególnie przyda się ten program? Przede wszystkim tym użytkownikom, którzy mają urządzenie pamięci masowej do przechowywania wykonanych kopii. Do tego potrzebują tylko programu wykonującego natychmiastowa kopię, na zasadzie „kliknij i zapomnij”!

Najważniejsze cechy:

  • Memeo Instant Backup wykonuje kopie w jednym kroku. Natychmiast kopiuje zawartość całego dysku komputera. Wszystkie pliki na dysku C zostana dołączone do zaplanowanej kopii.
  • Kliknij i zapomnij (Continuous Backup). Pliki są zabezpieczane natychmiast i automatycznie. Nie ma potrzeby, aby wykonywać to ręcznie, ani według założonego planu. Memeo Instant Backup natychmiast dołączy do archiwum każdy nowy lub zmodyfikowany plik na dysku. Plan tworzenia kopii wystarczy w takim przypadku ustawić tylko raz, a potem nie trzeba już do niego wracać.
  • Przechowywanie na posiadanych urządzeniach. Nie ma potrzeby kupowania żadnego nowego sprzętu. Można użyć zewnętrznego dysku twardego, urządzenia USB flash, lub napędu sieciowego, do którego użytkownik ma dostęp.

Zapamiętywanie zawartości
Użytkownik nie musi martwić się, jeśli jego urządzenie do przechowywania danych nie jest aktualnie podłączone. Technologia LifeAgent firmy Memeo będzie śledzić wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki i wykona ich kopie, kiedy tylko napęd zostanie podłączony.

Łatwa konfiguracja
W czasie krótszym niż ten potrzebny do zamówienia filiżanki kawy można ustawić plan wykonywania kopii bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć całą zawartość komputera. Wystarczy jedno kliknięcie i po wszystkim!

Łatwa kopia twardego dysku
Firma Memeo wychodzi z założenia, że programy do wykonywania kopii zapasowych powinny być możliwie łatwe w obsłudze, tak aby ich uzytkowanie nie sprawiało problemów przeciętnemu użytkownikowi, posiadającemu minimalna wiedzę techniczną. Dlatego właśnie stworzono Memeo Instant Backup – najłatwiejszy w użyciu program do wykonywania kopii dysku twardego, jaki jest dziś dostępny na rynku. Statystyki branżowe wykazują, że prawie 50% użytkowników komputerów co roku doświadcza utraty danych ponieważ nie robią żadnych kopii zapasowych. Firma Memeo uważa, że posiadanie kopii plików na dysku jest wyjątkowo ważne, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie ważne pliki będą zabezpieczone raz na zawsze. W dzisiejszych czasach taka kopia bezpieczeństwa to już konieczność. Aby się o tym przekonać proponujemy sprawdzić jakie są koszty odzyskiwania danych...

Memeo Instant Backup posiada wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji pozwalających na łatwe wykonanie kopii zapasowej. Nie ma potrzeby posianania wielu różnych programów do wykonania kompletnej kopii twardego dysku. Można zabezpieczyć całą zawartość dysku jednym kliknięciem odpowiedniego przycisku. Przy pomocy Memeo Instant Backup można wykonać kopię na każdy posiadany sprzęt do przechowywania danych, nie ma więc potrzeby kupowania żadnego dodatkowego hardware'u, ani żadnych dodatkowych programów. Użytkownik nie musi się nawet martwić, czy w danym momencie jego urządzenie do przechowywania danych jest podłączone.  Program będzie śledził wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki i wykona ich kopie, kiedy tylko napęd zostanie ponownie podłączony. Naprawdę trudno jest znaleźć na rynku inny, równie prosty w zastosowaniu program.
 

Zobacz także:
Memeo Premium Backup

Pełna oferta firmy Memeo

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler