Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Memeo Premium Backup

Memeo Premium Backup

Producent: Memeo Inc.
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

340,59 zł brutto
276,90 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.memeo.com/backup-products/memeo-premium-backup/
Polska wersjanie

Opis programu

Memeo Premium Backup to oprogramowanie, które pozwala wykonać pełną kopię zapasową danych zapisanych na twardym dysku oraz przywrócić jego zawarość w razie potrzeby. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z Windows Explorerem, zawiera specjalny kalendarz wyświetlający wszystkie usunięte przez użytkownika pliki, złożony system tagowania danych, jak również zapamiętuje gdzie znajdowały się w danym dniu i o danej godzinie poszczególne pliki.

Komu szczególnie przyda się ten program? Przede wszystkim tym użytkownikom, którzy mają urządzenia pamięci masowej do przechowywania wykonanych kopii. Wówczas do regularnego zabezpieczania swoich danych (w formie kopletnej kopii zapasowej) wystarczy tylko programu Memeo Premium Backup. Narzędzie to wykonuje błyskawicznie kopię zapasową, na zasadzie „kliknij i zapomnij”!

Najważniejsze cechy:

 • Memeo Premium Backup wykonuje kopie w jednym kroku. Natychmiast kopiuje zawartość całego dysku komputera. Wszystkie pliki znajdujące się na dysku C zostana dołączone do zaplanowanej kopii.
 • Kliknij i zapomnij (Continuous Backup). Pliki są zabezpieczane natychmiast i automatycznie. Nie ma potrzeby, wykonywanie tej czynności ręcznie, ani według założonego planu. Program natychmiast dołączy do archiwum każdy nowy lub zmodyfikowany plik, który znajdzie się na dysku. Plan tworzenia kopii wystarczy w takim przypadku skonfigurować tylko raz, a potem już nie trzeba do niego wracać.
 • Przechowywanie danych na posiadanych urządzeniach. Do przygotowania kopii zapasowej z Memeo Premium Backup nie ma potrzeby kupowania żadnego nowego sprzętu. Można użyć posiadanego już zewnętrznego dysku twardego, urządzenia USB flash, lub napędu sieciowego, do którego użytkownik ma dostęp.


Zapamiętywanie zawartości
Jeżeli urządzenie do przechowywania danych nie jest aktualnie podłączone, technologia LifeAgent firmy Memeo będzie śledzić wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki, a następnie wykona ich kopie, wówczas gdy napęd zostanie podłączony.

Łatwa konfiguracja
W czasie krótszym niż ten potrzebny do zamówienia filiżanki kawy można ustawić plan wykonywania kopii bezpieczeństwa i zabezpieczyć całą zawartość komputera. Wystarczy jedno kliknięcie i po wszystkim!

Łatwe wykonywanie kopii twardego dysku
Firma Memeo wychodzi z założenia, że programy do wykonywania kopii zapasowych powinny być możliwie łatwe w obsłudze, tak aby ich uzytkowanie nie sprawiało problemów przeciętnemu użytkownikowi, posiadającemu minimalna wiedzę techniczną. Dlatego właśnie stworzono Memeo Premium Backup – najłatwiejszy w użyciu program do wykonywania kopii dysku twardego, jaki jest dziś dostępny na rynku. Statystyki branżowe wykazują, że prawie 50% użytkowników komputerów co roku doświadcza utraty danych ponieważ nie robią żadnych kopii zapasowych. Dane zebrane przez firmę Memeo dowodzą, że posiadanie kopii plików na dysku jest wyjątkowo ważne, jeśli chcemy mieć pewność, że wszystkie istotne dla nas pliki będą zabezpieczone raz na zawsze. W dzisiejszych czasach taka kopia bezpieczeństwa to już konieczność. Aby się o tym przekonać proponujemy sprawdzić jakie są koszty odzyskiwania danych...

Memeo Premium Backup posiada wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji pozwalających na łatwe wykonanie kopii zapasowych. Nie ma potrzeby posianania wielu różnych programów do wykonania kompletnej kopii twardego dysku. Można zabezpieczyć całą zawartość dysku jednym kliknięciem odpowiedniego przycisku. Przy pomocy Memeo Premium Backup można wykonać kopię danych na każdy posiadany sprzęt do przechowywania danych. Nie ma więc potrzeby kupowania żadnego dodatkowego hardware'u, ani żadnych dodatkowych programów. Użytkownik nie musi się nawet martwić, czy w danym momencie jego urządzenie do przechowywania danych jest podłączone.  Program będzie śledził wszystkie nowe lub zmodyfikowane pliki i wykona ich kopię, wtedy gdy tylko napęd zostanie ponownie podłączony. Naprawdę trudno jest znaleźć na rynku inny, równie prosty w zastosowaniu program.

Odzyskiwanie utraconych plików funkcją "Back in Time"
Czasami istnieje potrzeba odzyskania utraconych lub skasowanych plików i zdjęć, których nie ma już na twardym dysku komputera. Funkcja “Back in Time”, która integruje się z Windows Explorer, pozwala na łatwe odzyskanie tych plików. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy i przewinąć listę skasowanych plików według dat. Po wybraniu plików, są one automatycznie przywracane do ich oryginalnych lokalizacji.

Kopia przy użyciu SmartPicks
Memeo Premium Backup znacznie ułatwia znalezienie plików do skopiowania przy użyciu funkcji SmartPicks. Wystarczy wybrać typ plików, które mają być zawarte w kopii na przykład zdjęcia, muzyka czy wideo, a program wykona ich kopię bez względu na to gdzie w komputerze się znajdują

Możliwość zapisania kilku planów wykonywania kopii
Niekiedy istnieje potrzeba przechowywania określonych osobistych plików w oddzielnych folderach np. z muzyką, dokumentami tekstowymi, zdjęciami, itd. Wystarczy wybrać pliki i foldery, które mają być umieszczone w planie kopii zapasowej Memeo. Nie ma potrzeby kopiowania całego dysku C jeśli nie jest to konieczne.

Odzyskiwanie plików i zdjęć
Często zdarza się, że użytkownik nadpisuje nowe wersje plików na starsze i zapomina o zapisaniu wersji źródłowych? Produkt firmy Memeo bardzo ułatwia to zadanie poprzez użycie integracji z Windows Explorer. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem na plik lub zdjęcie, które należy odzyskać, a następnie wybrać właściwą wersję. Pliki są natychmiast przywracane.

Dodawanie folderu do planu wykonywania kopii
Ponieważ Memeo Premium Backup integruje się z Windows Explorer, dodawanie nowego folderu do planu wykonywania kopii jest bardzo proste. Należy kliknąć prawym klawiszem na folder do skopiowania i wybrać odpowiedni plan, do którego ten folder ma być dołączony.

Wykonywanie kopii przy użyciu SmartTags
Produkt firmy Memeo umożliwia wykonywanie kopii przy użyciu SmartTags. Należy wybrać tagi lub słowa kluczowe skojarzone z plikami do skopiowania, a program zlokalizuje je i zabezpieczy bez względu na to, gdzie na dysku znajdują się te pliki.

Jednoczesne kopie do wielu miejsc docelowych
Można otworzyć oddzielne plany kopiowania i wybrać dowolna kombinację miejsc docelowych . Kopia może być zapisywana na zewnętrznym dysku, innym komputerze w sieci, na dysku sieciowym firmy Memeo, urządzeniu USB -  w tym samym czasie.

W stosunku do wersji Memeo Instant Backup, wersja Memeo backup Premium posiada wiele dodatkowych funkcji i możliwości w tym m.in.:

 • Tworzenie kopii online na Memeo Online Storage
 • 1GB FREE miejsca online
 • Kopia według folderów i typów plików
 • Kopia według tagów (SmartTags)
 • Dodawanie folderów do planu prawym kliknięciem myszy
 • Kopiowanie różnych wersji plików
 • Tworzenie wielu kopii
 • Szybki dostęp przez Windows Explorer

Zobacz także:
Memeo Instant Backup

Pełna oferta firmy Memeo

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler