Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Nessus Professional

Nessus Professional

Producent: Tenable
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

18 695,02 zł brutto
15 199,20 zł netto

System operacyjnyWindows Server 2008 SP2, 2008 R2 SP1, 2012, 2012 R2, 2016, 2019, Windows 7 SP1, 8.1, 10
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.tenable.com/products/nessus
Polska wersjanie

Opis programu

Program Nessus Professional jest jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów bezpieczeństwa na świecie. Jest stale optymalizowany, aby pozostawać jak najdoskonalszym i jak najbardziej kompleksowym rozwiązaniem do oceny poziomu podatności na zagrożenia systemu czy nawet całej organizacji. 

Każda z funkcji z programu została zaprojektowana z myślą o użytkowniku, aby były dla niego jak najprostsze i intuicyjne w obsłudze.

Nessus posiada najgłębszy i najszerszy w branży zakres sprawdzanych podatności na zagrożenia oraz najniższy współczynnik fałszywych wyników dodatnich, co oznacza 32 błędy na 1 000 000 skanowań.

 

Najważniejsze funkcje programu Nessus Professional:

  • Wbudowane szablony skanowania  – zbiór zasobów IT oraz mobilnych zawiera gotowe szablony wśród których można znaleźć m.in. audyt konfiguracji czy poprawki do zarządzania efektywnością. Program pomaga jak najszybciej znaleźć luki w zabezpieczeniach systemu. Użytkownik dostaje do dyspozycji ponad 450 szablonów zgodności i konfiguracji kontroli zgodności z testami CIS czy innymi uznanymi rozwiązaniami.  
  • Konfigurowalne raporty – program daje możliwość dostosowywania raportów do określonych potrzeb poprzez zawieranie w nich określonych typów podatności na zagrożenia, modyfikacje ich wyglądu czy dobieranie różnych formatów wyjściowych raportów (w tym HTML, csv i .nessus XML). Tworzone raporty można od razu przesyłać poprzez e-mail przy każdorazowym skanowaniu.
  • Wyniki na bieżąco – narzędzie automatycznie przeprowadza kontrolę bezpieczeństwa offline przy każdej aktualizacji wtyczki, wskazując gdzie mogą pojawić się ewentualne zagrożenia w oparciu o historię skanowania. Użytkownik może również sam uruchomić skanowanie, w celu wyszukania luk w zabezpieczeniach, co przyspiesza wykrywanie problemów i ustalanie ich priorytetów.
  • Widok zgrupowany – podobne problemy czy rodzaje podatności łączone są w grupy i prezentowane razem w celu przyspieszenia wyrywania i nadawania priorytetów ich rozwiązywania. Dostępna jest także opcja pozwalająca odsunąć określone kwestie w czasie (usunąć je czasowo z widoku), aby w danym momencie skupiać się na najbardziej istotnych aspektach.

Produkt dostępny jest w wersji na rok, 2 lub 3 lata. Dostępne są również subskrypcje na okres 4 i 5 lat. 

Uwaga:
Istnieje również możliwość zakupu licencji z zaawansowanym wsparciem technicznym producenta - Advanced Support przez okres obowiązywania licencji. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt.

W przypadku zainteresowania odnowieniem licencji Nessus Professional równeż prosimy o kontakt.

Jeśli panstwo są zainteresowani odnowieniem licencji, zakupem subskrypcji na 4 i 5 lat lub licencji z Advanced Support, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości również zapraszamy do kontaktu.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler