Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

NXPowerLite Desktop Edition 5

NXPowerLite Desktop Edition 5

Producent: Neuxpower Solutions Ltd.
Kategoria: Archiwizacja i backup

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

228,90 zł brutto
186,10 zł netto

Cennik jednostkowy
1 » 228,90 zł
2-9 » 206,03 zł
10-24 » 183,02 zł
25-49 » 158,92 zł
50-> » 139,36 zł
System operacyjnyWindows 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.neuxpower.com/nxpowerlite-desktop
Polska wersjanie

Opis programu

Program NXPowerLite Desktop Edition 5 służy do kompresji plików (szczególnie multimedialnych), których rozmiar nie ulega znaczącemu zmniejszeniu przy użyciu najbardziej znanych i typowych narzędzi do kompresji plików. Dotyczy to szczególnie plików o dużych rozmiarach.

Duże pliki sprawiają problemy podczas przesyłania ich pocztą elektroniczną (np. z powodu ograniczeń wielkości plików, akceptowanych przez serwery pocztowe) oraz zajmują cenną przestrzeń na dyskach.

Większość plików Microsoft Office, JPEG oraz PDF wcale nie musi zajmować aż tyle miejsca i utrudniać ich współdzielenie. Duże rozmiary załączników do poczty elektronicznej blokują dostępne miejsce w skrzynkach, ich wysyłanie zajmuje mnóstwo czasu, a często również wracają do nadawcy z powodu zbyt dużego rozmiaru.

Dla działów IT w przedsiębiorstwach oznacza to dodatkowe problemy związane z koniecznością wygospodarowania dodatkowej przestrzeni dyskowej na magazynowanie takich plików, spowolnienie działania serwerów pocztowych, znaczne ograniczenie przepustowości łączy oraz coraz to większą ilość telefonów od użytkowników wymagających wsparcia technicznego.

Program NXPowerLite Desktop Edition 5 zmniejsza rozmiary plików o dużej objętości utworzonych w formatach Word, Excel, PowerPoint, JPEG i PDF, dzięki czemu można łatwiej przesyłać je pocztą email.

NXPowerLite Desktop Edition jest używany przez ponad milion osób na całym świecie. Rozwiązuje problem dużych plików na samym początku procesu obróbki, kompresując pliki PowerPoint, Word, Excel, JPEG i PDF nawet o 95%*. Ponadto integruje się z klientem poczty elektronicznej, aby automatycznie kompresować załączniki do wiadomości w trakcie ich wysyłania.

Pliki pozostają w swoim oryginalnym formacie, zachowując wszystkie swoje atrybuty i wizualną integralność zawartości – wyglądają i funkcjonują identycznie do oryginałów, ale są o wiele mniejsze.

Wypróbuj, zanim kupisz

Każdy, kto ma problemy z dużymi plikami, może już teraz pobrać w pełni funkcjonalną, 30-dniową wersję testową programu i przekonać się, co potrafi NXPowerLite! Pobranie bezpłatnej wersji testowej to zaledwie 13,27 MB, dla Windows.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler