Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

PRTG Network Monitor

PRTG Network Monitor

Producent: Paessler AG
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

8 542,72 zł brutto
6 945,30 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 10 (Windows Server 2012 R2, .NET Framework 4.0 lub 4.5)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.paessler.com/prtg
Polska wersjanie

Opis programu

PRTG Network Monitor jest to oprogramowanie firmy Paessler służące do stałego i profesjonalnego monitorowania sieci. Program zapewnia dostępność sieci, mierzy jej obciążenie i zużycie oraz ostrzega przed wystąpieniem awarii. Problemy z siecią mogą całkowicie zdezorganizować pracę w przedsiębiorstwie. Sytuacja, kiedy pracownicy nie mają możliwości czytania wiadomości e-mail lub klienci nie mogą zamawiac produktów jest niedopuszczalna. Na szczęście narzędzie firmy Paessler  przychodzi z pomocą. Dzięki zapobieganiu niespodziewanym usterkom możliwe jest znaczne zredukowanie kosztów, stabilizacja pracy oraz zwiększenie jakości usług. Dodatkowo program jest łatwy i przyjazny w użytkowaniu. Instalacja przebiega bardzo szybko. Wszystko co jest potrzebne, zawarte jest w jednym, prostym instalatorze. Nie są wymagane dodatkowe pliki do pobrania.

Program PRTG Network Monitor jest używany przez wielu administratorów na całym świecie. Monitoruje on sieci (LAN, WAN), serwery, strony internetowe, urządzenia i adresy URL. Pozwala on również na unikanie kosztownych problemów oraz zapobiega powstawaniu wąskich gardeł w czasie trasmisji danych. Kolejną zaletą jest możliwość dopasowania się do aktualnych wymagań i zapewnienie optymalizacji połączeń.

Narzędzie firmy Paessler posiada tłumaczenia na następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, portugalski, holenderski, czeski, japoński, rosyjski oraz chiński (uproszczony). PRTG Networ Monitor jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows. Program dostępny jest również jako natywna aplikacja dla iOS i Android.

Oprogramowanie posiada funkcję pasma monitorującego pozwalającego na podgląd, kto korzysta z sieci. PRTG Network Monitor zbiera różne statystyki z urządzeń dotyczące korzystania z sieci oraz zapisuje dane, co pozwala na odpowiednie reagowanie na zmiany. Program firmy Paessler jest wyposażony w łatwy w obsłudze interfejs z konfiguracją point-and-click. Dodatkowo narzędzie umożliwia udostępnianie odpowiednich  danych dla nie technicznych współpracowników lub klientów (przy pomocy żywych wykresów i niestandardowych raportów). Takie działanie pozwoli na zaplanowanie rozwoju sieci i zobaczenie jakie aplikacje korzystają najczęściej z połączenia sieciowego.

Program PRTG Network Monitor gromadzi wiele danych związanych z monitorowaniem sieci. Obsługuje on wiele protokołów gromadzenia danych:
- SNMP oraz WMI
- Packet Sniffing
- NetFlow, IPFIX, jFlow, sFlow

 

Najważniejsze cechy programu PRTG Network Monitor firmy Paessler :

 • szybkie pobieranie, instalacja i prosta konfiguracja
 • łatwość w użytkowaniu
 • wybór między trzema interfejsami użytkownika (w pełni funkcjonalny interfejs sieciowy oparty na AJAX z wysokimi standardami bezpieczeństwa, Enterprise Console, aplikacja natywna systemu Windows, aplikacje dla iOS i Android oraz Windows Phone) - wszystkie posiadają zabezpieczenie SSL
 • kompleksowa sieć monitorigu (obsługa ponad 200 typów sensorów, monitorowanie wirtualnego serwera, LAN, WAN, SLA za pomocą: SNMP, WMI, NetFlow, sFlow, jFlow, obszerne rejestrowanie zdarzeń, wsparcie IPv6)
 • 10 technologii powiadamiania dotyczących statusów, limitów i harmonogramowania
 • rozwiązanie PRTG Cluster Failover
 • publikacja danych i map (ponad 300 różnych obiektów na mapie)
 • łatwy do zrozumienia - wielojęzyczny interfejs
 • szczegółowe raportowanie (raporty w formacie HTML i PDF z możliwością ustalania harmonogramów zadań, zawiera ponad 30 szablonów raportów, szczegółowe wykresy i tabele dla jednego lub większej liczby czujników )
 • wysoki standard bezpieczeństwa (obsługa od 1 do wielu tysięcy sensorów w instalacji, zabezpieczenie szyfrowaniem SSL)

 

Program PRTG Network Monitor firmy Paessler jest dostępny w następujących wariantach:

 • w zależności od liczby sensorów (500, 1000, 2500, 5000)
 • XL1 - licencja na 1 serwer bez limitu liczby sensorów (wsparcie producenta do 10 000 sensorów)

Dla każdego wariantu można zakupić licencję na 12, 36 lub 60 miesięcy.

Dodatkowo istnieje możliwość nabycia PRTG Network Monitor Enterprise - licencja zapewnia nielimitowaną liczbę sensorów oraz nielimitowaną liczbę obsługiwanych serwerów 

W tej sytuacji lub w przypadku innych wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

PRTG - strona Polskiego Dystrybutora Paessler

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler