Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Remote Desktop Manager Enterprise - 1 rok upgrade plan

Remote Desktop Manager Enterprise - 1 rok upgrade plan

Producent: Devolutions
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

946,49 zł brutto
769,50 zł netto

System operacyjnyWindows XP (SP2 lub późniejszy), 2003, Vista, 2008, 7, 8, 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://devolutions.net/
Polska wersjanie

Opis programu

Remote Desktop Manager jest programem dedykowanym wspieraniu administratorów oraz pracowników IT w bezpiecznym zarządzaniu zdalnych połączeń, dostępów do sieci, haseł i uprawnień.

Program pozwala scentralizować i zarządzać wszystkimi zdalnymi narzędziami i protokołami w jedną, prostą w użyciu platformę.
 
Remote Desktop Manager umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi zdalnymi połączeniami z pomocą prostego interfejsu użytkownika. Jest to sprawny sposób utworzenia środowiska w którym zdalne połączenia są zunifikowane, zabezpieczenia silne i istnieje możliwość zarządzania nimi, zaś praca w grupie staje się łatwa do osiągnięcia.
 
Rozwiązania w zarządzaniu połączeniami zdalnymi, hasłami i uprawnieniami
 
  • Zintegrowanie wszystkich rodzajów połączeń (RDP, VNC, FTP, VPN, Web, SSH, ...)
  • Zabezpieczenie, zorganizowanie i przechowywanie wrażliwych danych
  • Centralizowanie informacji
  • Umożliwienie pracy zespołowej oraz współdzielenie ustawień sesji
Zarządzanie uprawnieniami bezpieczeństwa użytkowników
  • Monitorowanie, weryfikacja i analiza dziennika połączeń 
  • Uproszczenie zapytań użytkowników
  • Upłynnienie działań wspierających
 
Uruchomienie Remote Desktop Manager trwa tylko chwilę
 
Remote Desktop Manager umożliwia pozwala dodawać, edytować, organizować, kasować i zarządzać wszystkimi połączeniami zdalnymi.
 
Oto jak:
 
1. Rozpoczęcie
Należy pobrać wersję instalacyjną Remote Desktop Manager. Wersja Enterprise jest wymagana aby wykorzystać wszystkie funkcje. Wystarczy program zainstalować według instrukcji i jest gotowy do działania.
 
2. Tworzenie sesji
Program umożliwia skonfigurowanie ustawień, haseł i uprawnień. Użytkownik może wybrać spośród setek zintegrowanych narzędzi i protokołów, m.in. RDP, VPN, SSH, TeamViewer, VNC, Putty, LogMeIn i wiele innich. 
 
3. Rozpoczęcie pracy
Użytkownik jest teraz gotów do dodawania, edytowania, kasowania i zarządzania wszystkimi połączeniami zdalnymi. Można kontrolować różne serwery, maszyny lub dowolne inne urządzenia z pomocą jednego kliknięcia, oraz szybko przełączać się między sesjami.
 
Obsługa wielu typów połączeń
 
Remote Desktop Manager jest w pełni zintegrowany z dziesiątkami wiodących technologii. Można liczyć na producenta, że stworzy dodatek który Użytkownik będzie potrzebował, bez dodatkowych opłat i zmartwień.
Remote Desktop Manager obsługuje ponad 60 darmowych dodatków i pluginów, a ich lista powiększa się co tydzień.
 
Grupowanie połączeń
 
Remote Desktop Manager pozwala zorganizować sesje w grupy (foldery). Można potem w prosty sposób obejrzeć wszystkie sesje w wybranych grupach i podgrupach, oraz znaleźć specyficzną grupę (grupy) wykorzystując filtr szukania.
 
Zarządzanie ustawieniami
 
Panel sterowania RDM można wykorzystać by tworzyć, edytować, usuwać i zarządzać ustawieniami połączeń. Wystarczy stworzyć sesję, a RDM zajmie się resztą. Program umożliwia wybór opcji i ustawień by sprostać indywidualnym potrzebom użytkownika.
 
Bezpieczne współdzielenie się informacjami
 
Remote Desktop Manager pozwala w prosty sposób dodawać informacje, dokumenty i wrażliwe dane do dowolnego połączenia (połączeń), tak że można bezpiecznie współdzielić się informacjami z zespołem i zwiększanie produktywności. Można również zarządzać uprawnieniami bezpieczeństwa każdego użytkownika i przydzielać dostęp specyficznej grupie użytkowników.
 
Licencjonowanie
 
Istnieją licencje dostosowane do potrzeb zarówno pojedynczego specjalisty jak i globalnego zespołu.
 
Licencje są dostępne na użytkownika, nie na maszynę. Pozwala to korzystać z produktu zarówno w biurze jak i w domu bez dodatkowych opłat licencyjnych.
Dodatkowo Remote Desktop Manager nie działa na zasadzie subskrypcji. Raz kupiona licencja nigdy nie wygaśnie. W pakiecie również będzie jeden rok dodatków i wsparcia technicznego bez dodatkowych opłat.
 
Potem istnieje możliwość zapłacenia nominalnej opłaty i otrzymywania regularnej konserwacji i ulepszeń, wraz z możliwością zainstalowania najbardziej aktualnej wersji Remote Desktop Manager.
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler