Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

SimpleHelp

SimpleHelp

Producent: SimpleHelp
Kategoria: Zdalne zarządzanie

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 695,92 zł brutto
1 378,80 zł netto

System operacyjnyWindows, Linux i macOS
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttps://simple-help.com/
Polska wersjanie

Opis programu

 
SimpleHelp czyli łatwa pomoc zdalna, to proste w obsłudze oprogramowanie, umożliwiające zdalne połączenie z komputerem znajdującym się w dowolnej lokalizacji. Jest to niezawodne i bezpieczne narzędzie pozwalające na pracę po wielu pulpitach. 
 
Program SimpleHelp charakteryzuję się dużą wydajnością i elastycznością. Jest to oprogramowanie serwerowe dostępne dla systemów Windows, Linux i macOS. SimpleHelp jest używany na całym świecie i jest dostępny w wielu językach.
 
Główne zastosowanie programu SimpleHelp:
 • pomoc zdalna
 • zdalny dostęp
 • praca zdalna
 • zdalne prezentacje
 • zdalny dostęp do monitorowania i zarządzania środowiskiem IT.
 
SimpleHelp oferuje trzy poziomy licencji:
 • Standard
 • Business
 • Enterprise
Standard umożliwia klientowi wyświetlanie i sterowanie zdalnym ekranem, przesyłanie plików w tle, pomoc zdalną, nienadzorowany dostęp zdalny w celu zarządzania procesami, usługami i rejestrem, prezentacje swojego pulpitu wielu uczestnikom za pomocą dowolnej standardowej przeglądarki bez pobierania i instalacji dodatkowych wtyczek  [1000 maszyn].

Business rozszerza wersję Standard o tworzenie alertów niestandardowych, które umożliwiają ustawienie automatycznych powiadomień o problemach, możliwość ustawienia automatycznych odpowiedzi na alerty czy uruchamianie niestandardowych skryptów z automatycznie udostępnionymi zasobami na komputerach klienckich. Licencja umożliwia powiadamianie grupy użytkowników za pośrednictwem ich usługi zdalnego dostępu o ważnych zdarzeniach i udostępnianie usług zdalnych. Udostępnianie uproszczonych i łatwych w użyciu aplikacji zdalnego dostępu oraz prezentacji ich mniej technicznym grupom użytkowników lub jako płatną usługę dla klientów [nieograniczona liczba maszyn].
 
Enterprise uzupełnia ona wersję Business o uwierzytelnianie RADIUSA, dzięki któremu można uzyskać dodatkowe zabezpieczenie wieloskładnikowe. Zapewnia wysoką dostępność przełączania awaryjnego. Umożliwia dodanie węzłów klastra SimpleHelp w celu zwiększenia liczby usług dostępu zdalnego. A także pozwala centralnie zarządzać przydziałami licencji SimpleHelp dla wielu serwerów SimpleHelp [nieograniczona liczba maszyn].
 
Każda licencja umożliwia uruchomienie ograniczonej liczby równoczesnych sesji, by zwiększyć tą liczbę wystarczy rozszerzyć licencję.
Poziom licencji można zmienić w każdej chwili.
 
Licencja na oprogramowanie jest wieczysta, dodatkowo obejmuje aktualizacje do najnowszych wersji SimpleHelp do jednego roku od jej zakupu.
 
W razie zainteresowania większą liczbą sesji bądź w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler