Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

SqlBackupAndFTP Lite

SqlBackupAndFTP Lite

Producent: Pranas.NET
Kategoria: Archiwizacja i backup

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

180,44 zł brutto
146,70 zł netto

Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://sqlbackupandftp.com/
Polska wersjanie

Opis programu

SqlBackupAndFTP w wersji Lite to program narzędziowy, służący do wykonywania zaplanowanych kopii zapasowych baz danych SQL Server lub SQL Server Express. 

SqlBackupAndFTP archiwizuje i szyfruje wykonane kopie, zapisując je w sieci lub na serwerze FTP, a jednocześnie usuwa najstarsze kopie. Program wysyła także wiadomość email z potwierdzeniem wykonania kopii bazy danych.

Licencja lifetime zapenia dożywotnie, bezpłatne aktualizacje programu do najnowszej wersji. Standardowa licencja zapewnia aktualizacje przez 30 dni. Można do niej dokupić roczny upgrade w bardzo przystępnej cenie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Ponadto w programie  SqlBackupAndFTP Lite firmy Pranas.NET warte podkreślenia są przede wszystkim dwie cechy: łatwość użytkowania i przyjazny interfejs. 

SqlBackupAndFTP to program typu uruchom i zapomnij. Dzięki jednemu formularzowi pozwala na szybkie zaplanowanie backupów. Wszystkie funkcje takie jak tworzenie backup-u, kompresja czy kopiowanie na FTP są zintegrowane w 4 prostych krokach, co przyspiesza pracę. Jakość programu gwarantuje zespół pracujący od lat w środowisku .NET mający bogate doświadczenie z SQL Server. 

  

SQLBackupAndFTP Lite posiada następujące funkcje:

  • tworzenie kopii zapasowej baz danych,
  • kompresowanie kopii,
  • zapis kopii na dysku lokalnym bądź w sieci LAN,
  • zapis kopii na serwerze FTP,
  • ograniczona liczba cykliczne wykonywanych kopii, kompresji i wysyłania na FTP
 
Uwaga:
Program SqlBackupAndFtp od wersji 12 obsługuje MySQL.
Umożliwia on tworzenie kopii zapasowych baz danych MySQL i odtwarzanie ich podobnie, jak to było do tej pory z SQL Server.

Jedyna różnicą jest konieczność podania serwera MySQL (typ serwera podczas łączenia się z serwerem bazy danych) Możliwe są dwie opcje polączenia: przez TCP / IP (zwykle przez port 3306) i poprzez phpMyAdmin.
 
SQLBackupAndFTP zawiera również funkcjonalności narzędzia MySQLBackupAndFTP.
 
 
Program SqlBackupAndFtp od wersji 12.2 wspiera również obługę baz danych PostgreSQL
Program tworzy kopie zapasowe przy użyciu standardowego narzędzia pg_dump. Obecnie możliwe jest tworzenie wyłącznie pełnych kopii zapasowych bazy danych PostgreSQL.Wystarczy wybrać tylko odpowiedni typ serwera.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
 
Polska strona oprogramowania SQLBackupAndFTP
 
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler