Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

SqlBackupAndFTP Professional Lifetime

SqlBackupAndFTP Professional Lifetime

Producent: Pranas.NET
Kategoria: Archiwizacja i backup

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

2 340,57 zł brutto
1 902,90 zł netto

System operacyjnyWindows
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://sqlbackupandftp.com
Polska wersjanie

Opis programu

SqlBackupAndFTP Professional Lifetime to program narzędziowy, służący do wykonywania zaplanowanych kopii zapasowych baz danych SQL Server lub SQL Server Express. SqlBackupAndFTP archiwizuje i szyfruje wykonane kopie, zapisuje je w sieci lub na serwerze FTP oraz usuwa najstarsze. Program wysyła wiadomość email z potwierdzeniem wykonania kopii bazy. Licencja lifetime zapenia dożywotnie, bezpłatne aktualizacje programu do najnowszej wersji.

W programie  SqlBackupAndFTP Prof Lifetime firmy Pranas.NET warte podkreślenia są przede wszystkim dwie cechy: łatwość użytkowania i przyjazny interfejs. SqlBackupAndFTP to program typu uruchom i zapomnij. Dzięki jednemu formularzowi pozwoli na szybkie zaplanowanie backup-ów. Wszystkie funkcje takie jak tworzenie backup-u, kompresja, kopiowanie na FTP są zintegrowane w 4 prostych krokach, co przyspiesza pracę. Jakość programu gwarantuje zespół pracujący od lat w środowisku .NET mający bogate doświadczenie z SQL Server. 

Zarówno wersja Professional jak i Professional Lifetime posiada szyfrowanie AES. Oznacza to, że aby rozszyfrować zakodowaną trześć potrzeba trylion maszyn działających przez 2 miliardy lat non stop. Zatem jest to absolutnie niemożliwe, a taki sposób szyfrowania stanowi znaczącą poprawę bezpieczeństwa tworzonych kopii i gwarantuje poufność danych.

Aby zagwarantować jeszcze większe bezpieczeństwo  SqlBackupAndFTP umożliwia przesyłanie danych za pomocą protokołu FTPS, który w odróżnieniu od zwykłego FTP zapewnia wsparcie dla szyfrowanych protokołów TLS i SSL. Wyklucza to możliwość "podsłuchania" transferu.

 

W odróżnieniu od pozostałych wersji, SqlBackupAndFTP Professional Lifetime zapewnia dożywotni dostęp do wszystkich aktualizacji i łatek, które zostaną wydane przez producenta.

 

SQLBackupAndFTP Professional Lifetime posiada następujące funkcje:

 • tworzenie kopii zapasowycj baz danych,
 • kompresowanie kopii,
 • zapis kopii na dysku lokalnym bądź w sieci LAN,
 • zapis kopii na serwerze FTP,
 • nieograniczona liczba cykliczne wykonywanych kopii, kompresji i wysyłania na FTP
 • dożywotnia automatyczna usługa e-mail
 • Szyforwanie algorytmem AES kompresowanych kopii
 • Obsługa FTPS
 • Dożywotni dostęp do łatek i rozszerzeń

 

Uwaga:
Program SqlBackupAndFtp od wersji 12 obsługuje MySQL.
Umożliwia on tworzenie kopii zapasowych baz danych MySQL i odtwarzanie ich podobnie, jak to było do tej pory z SQL Server.

Jedyna różnicą jest konieczność podania serwera MySQL (typ serwera podczas łączenia się z serwerem bazy danych) Możliwe są dwie opcje polączenia: przez TCP / IP (zwykle przez port 3306) i poprzez phpMyAdmin. 

SQLBackupAndFTP zawiera również funkcjonalności narzędzia MySQLBackupAndFTP.

 

Program SqlBackupAndFtp od wersji 12.2 wspiera również obługę baz danych PostgreSQL
Program tworzy kopie zapasowe przy użyciu standardowego narzędzia pg_dump. Obecnie możliwe jest tworzenie wyłącznie pełnych kopii zapasowych bazy danych PostgreSQL.Wystarczy wybrać tylko odpowiedni typ serwera.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  

SQLBackupAndFTP - strona Polskiego Dystrybutora

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler