Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

TerminalWorks TSScan

TerminalWorks TSScan

Producent: TerminalWorks
Kategoria: Sieci

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

479,82 zł brutto
390,10 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Vista, 7, 8, 2003, 2008, 2008 R2, 2012
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://terminalworks.com/
Polska wersjanie

Opis programu

TerminalWorks TSScan jest to oprogramowanie służące do skanowania dla zdalnego pulpitu, usług terminalowych oraz serwerów VDI i Citrix. Skanowanie jest całkowicie zgodne ze standardem TWAIN. Program firmy TerminalWorks umożliwia wyświetlanie wszystkich lokalnych urządzeń oraz sprawia, że są one dostępne na serwerze. TerminalWorks TSScan dostarcza obraz najwyższej jakości, dzięki temu produkt firmy TerminalWorks jest idealnym narzędziem na rynku korporacyjnym. TSScan może zostać wykorzystany w każdym rodzaju sieci, dzięki zastosowaniu zaawansowanych metod kompresji oraz technologii Microsoft Virtual Channel.

Program jest  obsługiwany przez wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows.

 

Właściwości programu TerminalWorks TSScan:

Bezproblemowe i jednolite skanowanie poprzez zdalny pulpit
TSScan pozwala na używanie skanera podłączonego do lokalnej stacji roboczej na serwerze terminali. To tak samo jakbyś używał go na swoim komputerze lokalnym. Możliwość bezpośredniego skanowania ze skanera podłączonego do dowolnego serwera oraz w każdej sieci.

Samodzielne skanowanie
Oprócz mapowania TWAIN program TSScan posiada własny interfejs GUI. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania służącego do skanowania. TerminalWorks TSScan wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje.

Skanowanie do formatów TIFF, JPEG i BMP
Użycie aplikacji TSScan GUI pozwala na skanowanie dokumentów z lokalnego komputera na serwer w popularnych formatach graficznych lub do formatu PDF. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu.

Szybkie i bezpieczne skanowanie
TSScan oparty jest na technologii Microsoft Virtual Channel. Dzięki VCT program firmy TerminalWorks może pracować w każdym rodzaju sieci. TSScan kompresuje i szyfruje wszystkie dane transmitowane przez kanał wirtualny. To rozwiązanie zapewnia nie tylko oszczędność czasu, ale także bezpieczeństwo, dzięki temu, że wszystkie dane są zaszyfrowane. 

Wysoka jakość obrazu
Program TSScan zapewnia najlepszą jakość obrazu przy domyślnych ustawieniach kompresji. Oprogramowanie oferuje szybki transfer z lokalnego serwera do serwera terminali oraz wysoką jakość obrazów wynikowych. Można również wprowadzać własne ustawienia w celu dostosowania prędkości transferu lub jakości obrazów.

Proste warunki licencjonowania
Korzystanie z darmowych aktualizacji oraz możliwość zakupu licencji bez limitu na liczbę połączeń użytkowników i skanerów. Płatność jednorazowa bez żadnych ukrytych kosztów.

Idealne rozwiązanie dla sektora medycznego
TerminalWorks TSScan pozwala na skanowanie dokumentacji pacjentów do jednego centralnego serwera.. Dzięki temu wszystkie dokumenty są bezpieczne i łatwo dostępne dla innych pracowników. Wszystkie dokumenty lub obrazy wysyłane na serwer są szyfrowane. Nie ma utraty jakości obraz ów, co jest niezwykle istotne, szczególnie w przypadku wykresów, skanów i dokumentów medycznych.
 

Program TerminalWorks TSScan dostępny jest w dwóch wariantach licencji (limitowanej oraz nielimitowanej):

  • Single User License (idealne rozwiązanie dla pojedynczego serwera zdalnego pulpitu, gdzie zaledwie kilku użytkowników ma potrzebę korzystania z programu)
  • Unlimited Users License (brak ograniczeń, co do liczby podłączonych użytkowników)

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Więcej informacji o produktach

Polska strona oprogramowania TerminalWorks

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler