Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Uniblue RegistryBooster 2013

Uniblue RegistryBooster 2013

Producent: Uniblue
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

136,16 zł brutto
110,70 zł netto

System operacyjnyWinXP, Win 2000, Win Vista, Win 7
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.uniblue.com/pl/software/registrybooster/
Polska wersjanie

Opis programu

RegistryBooster – to program służący do optymalizacji rejestru systemu Windows.

Jak działa ten program:

Oto problem:
Na pewno każdy użytkownik zauważył, że -  im dłużej używa się komputera - tym wolniej zaczyna on pracować i tym częściej następują awarie systemu. Najczęściej zdarza się to dlatego, że przy każdej instalacji lub de-instalacji jakiegoś programu, zmianach sprzętu lub jego ustawień, aktualizowany jest rejestr systemu Windows. Z czasem, rejestr systemu zaczyna tracić pierwotną formę, zaczyna też gromadzić przestarzałe, błędne lub wręcz szkodliwe pliki. Jeśli pozostawi się go bez opieki, to system może w krótkim czasie stać się niestabilny, może dużo wolniej działać i  częściej doznawać awarii.

Oto rozwiązanie:
Program RegistryBooster firmy Uniblue jest najłatwiejszym rozwiązaniem powszechnie spotykanych problemów z rejestrem systemu Windows. To wielokrotnie nagradzane oprogramowanie wykonuje głęboki i szczegółowy skan rejestru. Identyfikuje problemy oraz błędy, powodujące niestabilność pracy systemu operacyjnego i spowolnienie szybkości jego działania. RegistryBooster naprawia lub całkowicie usuwa błędne wpisy w rejestrze, aby zoptymalizować komputer pod względem zapewnienia mu jak najlepszej wydajności. Ponadto można defragmentować rejestr dla uzyskania lepszej szybkości działania.

W jaki sposób RegistryBooster poprawia działanie komputera
Rejestr systemu Windows jest centralnym punktem zapewniającym prawidłowe działanie komputera. Zawiera on wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące sprzętu i oprogramowania, z których system korzysta bez przerwy. Rejestr nowego komputera jest zwykle czysty i uporządkowany. Jednak w miarę jego użytkowania, szczególnie na skutek instalowania i usuwania programów lub też dokonywania zmian w ustawieniach i sprzęcie, zaczynają się w rejestrze zbierać błędne oraz zbędne informacje. Oprócz rozrastania się rejestru, pojawia się kolejny problem. Dane w nim zgromadzone zaczynają być rozmieszczane we fragmentach. Na skutek tego poszczególne informacje zostają rozproszone w różnych lokacjach rejestru. Powoduje to znaczny spadek wydajności całego systemu jak również widoczną tendencję do jego spowalniania, błędów i konfliktów.

Program RegistryBooster firmy Uniblue poprawia działanie i niezawodność systemu komputerowego poprzez dokonanie optymalizacji rejestru systemu Windows na dwa różne sposoby. Po wykonaniu skanowania rejestru w celu znalezienia błędnych i szkodliwych wpisów, RegistryBooster wyczyści i naprawi rejestr, usuwając z niego błędy i poprawiając wydajność komputera. RegistryBooster jest również w stanie defragmentować rejestr poprzez reorganizację wpisów i instrukcji, co powoduje ich scalenie i uporządkowanie. Mając już czysty i nie pofragmentowany rejestr, komputer może osiągnąć najlepszą dla siebie wydajność, jednocześnie maksymalnie redukując ilość błędów. Oprócz tego, RegistryBooster jest szybki, efektywny, bardzo łatwy w użyciu i przede wszystkim tani.

Optymalizacja systemu odbywa się w trzech krokach
1. Skanowanie w celu znalezienia błędów w rejestrze.
2. Naprawa, czyszczenie i dostrajanie rejestru przy zastosowaniu zaawansowanej technologii firmy Uniblue
3. Defragmentacja rejestru czyli jego reorganizacja w celu zwiększenia szybkości i wydajności komputera.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler