Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete

Producent: Webroot
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

296,18 zł brutto
240,80 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, Mac OS X 10.7.3, 10.8, 10.9
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.webroot.com/us/en/
Polska wersjanie

Opis programu

Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete to produkt nowej generacji który zapewnia ochronę przed wirusami i innym zagrożeniem zanim uszkodzą one komputer lub urządzenia mobilne. Rozwiązania Webroot Secure Anywhere są szybkie, lekkie i niezawodne, bez względu na czas, miejsce i rodzaj urządzenia. Zapewnia wszystkie funkcjonalności edycji Internet Security  Plus, zawiera także dwa narzędzia do kontroli i oczyszczania systemu: System Analyzer oraz System Cleaner; zapewnia rуwnież 25 GB przestrzeni w chmurze na potrzeby kopii zapasowych i synchronizacji. Najważniejsze cechy programu Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete:

Anti-Phishing w czasie rzeczywistym - Z góry sprawdza adresy URL złośliwej sieciowej zawartości i blokuje fałszywe strony, które oszukują Cię na wprowdzenie danych osobowych.

Ochrona tożsamości - Działa cicho w tle, aby chronić Twoje nazwy użytkownika, numery konta, kody zabezpieczeń i inne dane osobowe od kradzieży.

Wsparcie wielu urządzeń – Zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym dla PC, Mac, Android i iOS, w ten sposób, Twoje dane osobowe i tożsamość zawsze są bezpieczne, niezależnie od tego, gdzie i jak łączysz się.

Ochrony prywatności - Optymalizator Systemowy ściera ślady Twojej aktywności online, sprawia, że usunięte pliki nie będzie można odzyskć i poprawia miejsce na dysku, usuwając cache przeglądarki, ciasteczka i pliki tymczasowe.

Automatyczna bezpieczna kopia zapasowa - Przechowuje ważne pliki żeby zabezpieczyć ich awarią komputera i utratą w 25 GB miejscu do przechowywania online, w ten sposób można uzyskać dostęp do plików bezpiecznie na każdym urządzeniu.

Zarządzanie Hasłami - Szyfruje hasła i ułatwia bezpieczny dostęp do konta przez tablety, smartfony, laptopów i desktopy. Utwórz ostatnie hasło, które będzie kiedykolwiek potrzebne.

System  Analyzer – to proste narzędzie służące do szybkiego skanowania w poszukiwaniu zagrożeń i problemуw z komputerem. Po zakończeniu skanowania wyświetla raport podobny do poniższego, informując o podatności urządzenia na zagrożenia  oraz  rekomendując  ulepszenia,  jakie  mogą  być wprowadzone  w systemie  dla  zwiększenia  wydajności i ochrony prywatności.

System  Cleaner  –  zapewnia  możliwość  łatwego czyszczenia informacji  o  aktywności  internetowej  użytkownika, pozwala na trwałe i nieodwracalne usuwanie niechcianych danych, pełniąc funkcję niszczarki.

Najważniejsze funkcje programu Webroot SecureAnywhere Internet Security Complete:

 • Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami dla PC & Mac
 • NOWY! Anti-Phishing w czasie rzeczywistym blokuje szkodliwe witryny
 • Zapora firewall oraz monitorowanie sieci
 • Zaawansowany! Stała ochrona danych i tożsamości
 • Ochrona smartfonów i tabletów
 • Ochrona loginów i haseł kont osobistych
 • Usuwa ślady aktywności online
 • Sprawia, że usunięte pliki będą nieodnawialne
 • 25 GB do bezpiecznego przechowywania danych w chmurze, dostępne ze wszystkich urządzeń
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler