Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Zemana AntiMalware PREMIUM

Zemana AntiMalware PREMIUM

Producent: Zemana
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

119,68 zł brutto
97,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8.1/10
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://zemana.com
Polska wersjatak

Opis programu

Zemana AntiMalware Premium to znakomite oprogramowanie wykrywające i eliminujące zagrożenia pochodzące z Internetu. Teraz program jest jeszcze efektywniejszy i potężniejszy, dzięki zastosowaniu silnika neuronowego, zaprojektowanego tak, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Wykorzystywany silnik zużywa niewielką część z zasobów systemowych, jednocześnie zapewniając ochronę urządzenia przed zaawansowanymi zagrożeniami. Zastosowana technologia sztucznej inteligencji ma za zadanie chronić sprzęt przed zagrożeniami omijającymi tradycyjne systemy bezpieczeństwa.

Program AntiMalware wykrywa i usuwa malware, spyware, trojany, rootkity czy wirusy. Sam proces skanowania jest bardzo szybki i wydajny. Dzięki niemu można zapomnieć o irytujących reklamach, niechcianych dodatkach do przeglądarki czy innych złośliwych oprogramowaniach na komputerze. 

Zemana AntiMalware jest programem kompatybilnym z popularnymi programami antywirusowymi takim jak Avast, NOD, Norton Internet Security, Dr.Web czy Kaspersky. Wykorzystuje silniki antywirusowe takich producentów jak Avira, Eset, AVG, Bitdefender czy Kaspersky dzięki czemu jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi wykrywania i eliminowania złośliwego oprogramowania. 

Oprogramowanie Zemana AntiMalware jest dostępne w polskiej wersji językowej. Spośród istotnych cech programu warto wymienić możliwość zaplanowania automatycznego skanowania systemu o określonej godzinie oraz skanowanie w chmurze zmniejszające zużycie zasobów sprzętowych. Oprócz tego program korzysta z zaawansowanej technologii wykrywania szkodliwego kodu poprzez obserwowanie zachowania podejrzanego programu i reagowania w razie wykrycia zagrożenia. 

 

Zemana AntiMalware jest programem bardzo prostym w użyciu charakteryzującym się intuicyjnym interfejsem, szybkim i łatwym procesem instalacji i konfiguracji.

 

W przypadku zainteresowania większą liczbą stanowisk prosimy o kontakt. Producent oferuje dodatkowe upusty.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler