Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

ZoneAlarm Antivirus 2012

ZoneAlarm Antivirus 2012

Producent: Zone Labs
Kategoria: Bezpieczeństwo i ochrona PC

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

122,63 zł brutto
99,70 zł netto

System operacyjnyWindows XP SP2 lub SP3, Windows Vista, Windows 7
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.zonealarm.com/security/en-us/zonealarm-antivirus-software.htm
Polska wersjanie

Opis programu

ZoneAlarm Antivirus to aplikacja chroniąca użytkowników przed wszelkimi wirusami. Zawiera mechanizmy skierowane przeciwko wirusom, a także  zaporę ogniową do ochrony przed atakami hakerów.

Główne zalety programu to:

 • Zaawansowana ochrona pobierania plików

Analizuje ściągane pliki na trzy rożne sposob, a także ostrzega jeśli pliki wzbudzają jakiekolwiek podejrzenia. Wszystko po to aby nie zdołały zarazić twójego PC

 • Nowy silnik skanujący Antivirus/Spyware

Zunifikowany silnik sprawia, że wykrywanie i usuwanie wirusów, spyware, trojanów, robaków, botów i innego złośliwego oprogramowania następuje szybciej i łatwiej.

 • Dwukanałowy Firewall

Odcina dostęp hakerom ponieważ nie tylko blokuje intruzów, ale także sprawia, że twój PC jest niewidoczny w sieci.

 • Poprawiony  OSFirewall

Monitoruje zmiany na twoim komputerze tak, aby zidentyfikować i zatrzymać nowe ataki, które przedostają się przez tradycyjne środki ochrony antywirusowej.

 • Nowe funkcje Anti-phishing oraz Site Status

Blokuje podrobione strony zawierające "phishing" oraz te które próbują wyłudzić od użytkowników podanie danych osobowych.

 • Funkcja automatycznego uczenia się

Automatycznie konfiguruje i dostosowuje ustawienia bezpieczeństwa, w zależności od twojego zachowania w sieci.

 • Zunifikowany silnik skanujący

Zunifikowany silnik skanujący znacznie ułatwia i przyspiesza wykrywanie i usuwanie wirusów, spyware, trojanów, robaków, botów – niezależnie testowanych w celu zapewnienia najwyższego stopnia ochrony.

 • Szybsza aktualizacja listy sygnatur

ZoneAlarm Antivirus wykrywa i zatrzymuje nawet te absolutnie najnowsze wirusy, które są omijane przez inne oprogramowanie tego typu.

 • Dwukierunkowy firewall

Zatrzymuje internetowe ataki „przed drzwiami”, a nawet pozwala złapać złodzieja, kiedy jest jeszcze w drodze. Podwójny firewall aktywnie zabezpiecza komputer  przeciwko przychodzącym i wychodzącym groźnym połączeniom i jednocześnie sprawia, że komputer jest niewidoczny dla hakerów.

 • Operating System Firewall (OSFirewall)

Żaden produkt antywirusowy i antyspywarowy nie jest w 100% skuteczny, więc firma ZoneLabs wynalazła OS Firewall. Ten OS Firewall monitoruje zachowania wewnątrz komputera, aby wyśledzić i zatrzymać nawet najbardziej technologicznie zaawansowane nowe ataki, które przechodzą przez tradycyjne zabezpieczenia antywirusowe i pakiety bezpieczeństwa.

 • Zabezpieczenie bezprzewodowych połączeń z PC

Podłączenie do niezabezpieczonej sieci wystawia użytkownika na ataki hakerów, złodziei tożsamości i inne zagrożenia płynące z internetu. Automatycznie działający Wireless Network Security wykrywa sieci bezprzewodowe i automatycznie stosuje najbezpieczniejsze ustawienia  firewall'a.

 • DefenseNet

Zapewnia aktualizacje programu ZoneAlarm Antivirusw czasie rzeczywistym, szybką reakcję na pojawiające się nowe zagrożenia, i analizuje dane dotyczące zagrożeń uzyskane od milionów użytkowników, aby zabezpieczyć twój PC przed atakami najnowszej generacji.

 • Bezpieczeństwo przeglądarki

Zaawansowana ochrona pobierania automatycznie analizuje pobierane pliki pod kątem ich bezpieczeństwa. Zawiera funkcje zaawansowanego sprawdzania bezpieczeństwa, które uruchamia i analizuje ściągnięte oprogramowanie w zamkniętym środowisku.

 • Wykrywanie niebezpiecznych stron

ZoneAlarm Antivirus blokuje strony rozprowadzające spyware i stosujące oszukańczy "phishing" , który wyłudza od użytkowników ich osobiste dane.

 • Łatwość użycia

ZoneAlarm Antivirus działa automatyczne, uczy się i dostosowuje do wymagań użytkownika. Skup się na swojej pracy, a Zone Alarm zajmie się resztą!

Zobacz także:

ZoneAlarm Extreme Security
ZoneAlarm ForceField

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler