Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

Ferro Backup System

Ferro Backup System

Producent: Ferro
Kategoria: Archiwizacja i backup

Ilość Wariant
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

362,11 zł brutto
294,40 zł netto

System operacyjnyWin 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.ferrobackup.com/pl/
Polska wersjatak

Opis programu

Ferro Backup System – to profesjonalny program do backupu i archiwizacji komputerów w sieciach lokalnych LAN. Umożliwia wykonywanie kopii zapasowych i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Dzięki niemu  można z łatwością chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących w systemach operacyjnych Microsoft Windows, Novell NetWare, Linux, MacOS.

W odróżnieniu od podobnych produktów, Ferro Backup System używa schematu kopiowania danych przez sieć. Możliwe jest wykonywanie kopii zapasowej plików i systemu ze wszystkich komputerów naraz, co oznacza jednoczesną archiwizację danych i kopiowanie systemów wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.

Dzięki Ferro Backup System można błyskawicznie zaplanować wykonanie kopii plików lub całego systemu operacyjnego i zabezpieczyć dane szczególnie ważne dla funkcjonowania  przedsiębiorstwa przechowywane są na komputerach lokalnych.

Przeprowadzone badania wykazują, że od 60% do 80% szczególnie ważnych danych jest przechowywanych w komputerach biurowych i laptopach. A zawartość 90% laptopów i komputerów biurowych nie jest nigdy kopiowana w celu stworzenia kopii zapasowej.

Szybkie, jednoczesne kopiowanie danych ze stacji roboczej i serwera.
Ponieważ możliwe jest jednoczesne stosowanie kompresji danych po stronie stacji roboczych i równoległe wykonywanie innych zadań, Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie zapasowe plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.

Niskie koszty implementacji rozwiązania  Ferro Backup System
Ferro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych. Kopiowanie danych odbywa się już po stronie stacji roboczych, a nie na serwerze. Tak więc na serwer przechowujący kopie zapasowe można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.

Automatyczne wznawianie kopiowania danych
W przypadku zerwania połączenia, zadania kopiowania zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia, bez konieczności interwencji ze strony administratora.

Łatwa instalacja i uruchomienie
Aby wykonywać kopię dysków, plików lub kopie zapasowe systemu operacyjnego, nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.
    
Rozwiązanie nie wymagające obsługi
Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alarmów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeżeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad procesem kopiowania danych.

Kopiowanie w tle
Kopia jest wykonywana w tle i nie jest zauważalna dla pracowników. Administrator ustala szybkość jej wykonywania.
 
Wygodny system kopiowania i odzyskiwanie danych
Administrator nie musi martwić się tym, kiedy ostatnio wykonano pełna archiwizacje danych, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji częściowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii częściowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych.

Kopia aktualnie używanych plików
Wbudowana w Ferro Backup System opcja Open File Manager pozwala na kopiowanie aktualnie używanych plików systemowych oraz plików zablokowanych przez inne procesy.

Kopia systemu operacyjnego
Ferro Backup System daje możliwość wykonania kopii zapasowej systemu operacyjnego oraz późniejszego przywrócenie systemu i programów na nowym, czystym dysku bez potrzeby ponownej instalacji.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler