Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

jAlbum Standard

jAlbum Standard

Producent: jAlbum
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

210,82 zł brutto
171,40 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X, Linux
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://jalbum.net
Polska wersjatak

Opis programu

Program jAlbum służy do tworzenia albumów zdjęć i filmów online. Posiada wbudowane funkcje organizacji zdjęć oraz ich prezentacji i edycji. 

Użytkownik ma do wyboru olbrzymią liczbę skórek (motywów), dzięki czemu prezentowane zdjęcia mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie. Ponadto istnieje możliwość stworzenia własnego motywu. Zdjęcia wystarczy wysłać na dowolną stronę www dzięki wbudowanej funkcji FTP. 

Nowości w wersji jAlbum22:

 • Nowy Multi Maker

Możliwość korzystania z jAlbum podczas tworzenia albumów w tle oraz tworzenie i przesyłanie kilku albumów jednocześnie zostały ulepszone i dodane jako integralna część programu jAlbum. Wcześniej konieczne było wykorzystanie mało widocznego ukrytego narzędzia zewnętrznego „Batch make Album”.

Wystarczy wejść w Narzędzia a następnie wybrać Multi Maker oraz określić projekty do zrobienia i/lub załadowania. Nowo otwarte okno można zminimalizować i dalej korzystać z jAlbum. 

 • Podświetlanie składni

Opisy albumów i zdjęć nie muszą być tylko zwykłym tekstem. Można je sformatować w HTML aby uzyskać wymagany styl lub dodać linki. jAlbum 22 ułatwia prawidłowe tworzenie składni HTML, zaznaczając kolorami różne elementy kodu podczas pisania. Znajomość HTML nie jest jednak wymagana, wystarczy wykorzystać nowy wizualny edytor HTML dostępny w prawym górnym rogu pól opisu (ikona oka). 

 • Zaktualizowany edytor HTML

Wbudowany edytor HTML nie do końca dobrze radził sobie z istniejącym tekstem HTML, dlatego w wersji 22 programu zastąpiono podstawową bibliotekę kodu, nową biorącą pod uwagę wszelkie dodane wcześniej formatowanie HTML.

 • 5 nowych motywów interfejsu użytkownika
 • Nowy design ikonek

 

Funkcje programu jAlbum:

 • Łatwy w użyciu interfejs

Interfejsie jAlbum jest bardzo podobny do explorera dzięki czemu łatwo się w nim zorientować. Wystarczy przeciągać i upuszczać zdjęcia aby je dodać do galerii. Tworzenie folderów pozwala na łatwą organizacje albumu. Po kliknięciu prawego przycisku myszy otwiera się menu kontekstowe, w którym pojawiają się najczęściej używane funkcje takie jak: sortowanie, obracanie lub edycja.

 • Edytowanie obrazków

W trybie edycji można podejrzeć zdjęcia w większym rozmiarze i nałożyć rożne filtry. jAlbum umożliwia dostosowanie zdjęć poprzez przycinanie i prostowanie, płynną korekcję gammy i poziomów, dodanie artystycznych filtrów takich jak sepia, pikselizacja lub odwrócenie. Można również dodawać tekst do własnych zdjęć np. aby zabezpieczyć je znakiem wodnym. Warto zaznaczyć że edycja jest bezstratna gdyż edytowane będą wersje zdjęcia w programie, a nie oryginały.

 • Dostosowanie skórek

Skórki są wtyczkami dla jAlbum, które określają szablon i zestaw funkcji generowanych albumów. Niektóre skórki są łatwe i proste w modyfikowaniu, a inne zaś maja zaawansowane funkcje takie jak: integracja z google maps, odtwarzanie filmów lub koszyk zakupów. jAlbum oferuje na wstępie 10 skórek, ale zawsze można pobrać nowe w sekcji motywów na stronie jAlbum.

 • Wysyłanie na stronę

Albumy można przesyłać do dowolnego miejsca w internecie: na własna stronę, blog lub nawet dzielić się nimi z innymi bezpośrednio z dysku. Jeśli użytkownik nie posiada własnej strony to może skorzystać ze strony jalbum.net. Jest to strona społeczności jAlbum, która się specjalizuje w przechowywaniu, dzieleniu i prezentacji albumów w widowiskowy sposób.

 
 

Produkt jesli licencją wieczystą z rocznymi aktualizacjami.

 Polska strona programu jAlbum 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler