Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

jAlbum Standard

jAlbum Standard

Producent: jAlbum
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

216,85 zł brutto
176,30 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X, Linux
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://jalbum.net
Polska wersjatak

Opis programu

Program jAlbum służy do tworzenia albumów zdjęć i filmów online. Posiada wbudowane funkcje organizacji zdjęć oraz ich prezentacji i edycji. 

Użytkownik ma do wyboru olbrzymią liczbę skórek (motywów), dzięki czemu prezentowane zdjęcia mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie. Ponadto istnieje możliwość stworzenia własnego motywu. Zdjęcia wystarczy wysłać na dowolną stronę www dzięki wbudowanej funkcji FTP. 

Nowości w wersji jAlbum23:

 • Nowy interfejs i szybsze tworzenie albumów

Efektywniejsze wykorzystanie wielu wątków pozwala na znaczne przyspieszenie przetwarzania albumów i ich kompilacji oraz procesu filtrowania. Wykorzystywane filtru obrazu muszą być bezpieczne pod kątem przetwarzania w wątkach.

 • Usprawniona funkcja przeciągnij i upuść

Możliwość decydowania, czy przenoszone pliki mają zostać umieszczone w bieżącej lokalizacji kursora (jAlbum umożliwi wówczas ustalenie niestandardowej kolejności plików), czy zezwolić na umieszczenie pliku w folderze z zachowaniem domyślnej kolejności. Decyzja podejmowana jest poprzez upuszczenie pliku w określonym miejscu (upuszczenie w obszarze marginesu pozwala na domyślne sortowanie folderu).

Zewnętrzne pliki mogą być od teraz upuszczane w drzewie folderów w bardziej intuicyjny sposób., dotyczy to zachowania plików w sytuacji ich łączenia i kopiowania, na podobnej zasadzie jak w obszarze Explorera.

 • Skrót Last used tool (Ostatnio używane narzędzie)

Opcja umożliwia uruchomienie ostatniego używanego narzędzia wliczając w to narzędzia zewnętrzne oraz wtyczki. Funkcja dostępna jest przy użyciu skróty CTRL/CMD+L oraz w widokach Explore oraz Edit. Dzięki tej opcji dostęp do najczęściej wykorzystywanych narzędzi staje się jeszcze szybszy.

 • Szybsza auto korekcja
 • Szybszy podgląd
 • Ukrywanie stron internetowych
 

Funkcje programu jAlbum:

 • Łatwy w użyciu interfejs

Interfejsie jAlbum jest bardzo podobny do explorera dzięki czemu łatwo się w nim zorientować. Wystarczy przeciągać i upuszczać zdjęcia aby je dodać do galerii. Tworzenie folderów pozwala na łatwą organizacje albumu. Po kliknięciu prawego przycisku myszy otwiera się menu kontekstowe, w którym pojawiają się najczęściej używane funkcje takie jak: sortowanie, obracanie lub edycja.

 • Edytowanie obrazków

W trybie edycji można podejrzeć zdjęcia w większym rozmiarze i nałożyć rożne filtry. jAlbum umożliwia dostosowanie zdjęć poprzez przycinanie i prostowanie, płynną korekcję gammy i poziomów, dodanie artystycznych filtrów takich jak sepia, pikselizacja lub odwrócenie. Można również dodawać tekst do własnych zdjęć np. aby zabezpieczyć je znakiem wodnym. Warto zaznaczyć że edycja jest bezstratna gdyż edytowane będą wersje zdjęcia w programie, a nie oryginały.

 • Dostosowanie skórek

Skórki są wtyczkami dla jAlbum, które określają szablon i zestaw funkcji generowanych albumów. Niektóre skórki są łatwe i proste w modyfikowaniu, a inne zaś maja zaawansowane funkcje takie jak: integracja z Google Maps, odtwarzanie filmów lub koszyk zakupów. jAlbum oferuje na wstępie 10 skórek, ale zawsze można pobrać nowe w sekcji motywów na stronie jAlbum.

 • Wysyłanie na stronę

Albumy można przesyłać do dowolnego miejsca w internecie: na własna stronę, blog lub nawet dzielić się nimi z innymi bezpośrednio z dysku. Jeśli użytkownik nie posiada własnej strony to może skorzystać ze strony jalbum.net. Jest to strona społeczności jAlbum, która się specjalizuje w przechowywaniu, dzieleniu i prezentacji albumów w widowiskowy sposób.

 
 

Produkt jest licencją wieczystą z rocznymi aktualizacjami.

 Polska strona programu jAlbum 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler