Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

PDFCreator Terminal Server

PDFCreator Terminal Server

Producent: pdfforge GmbH
Kategoria: PDF i OCR

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 629,38 zł brutto
1 324,70 zł netto

Cennik jednostkowy
1 » 1 629,38 zł
2-4 » 1 525,94 zł
5-9 » 1 422,50 zł
10-> » 1 319,05 zł
System operacyjnyWindows 10, Windows 8, Windows 7 SP1, oraz Windows Server
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://www.pdfforge.org/pdfcreator/editions/pdfcreator-terminal-server
Polska wersjatak

Opis programu

PDFCreator firmy PDFForge to program, który oferuje wszystkie narzędzia do konwertowania plików PDF. Jego automatyzacja pomaga zoptymalizować czas i płynność pracy.


PDFCreator jest obsługiwany przez systemy takie jak: Windows 10, Windows 8, Windows 7 SP1, oraz Windows Server.
 
W wersji PDFCreator Terminal Server, program udostępnia narzędzia takie jak:
 • Konwersja – pozwalające konwertować pliki PDF z dowolnego dokumentu do formatu PDF. Dodatkowo umożliwia konwersję plików PDF do formatów takich jak JPG, PNG i TIFF.
 • Tokeny – pozwalające na generowanie w danym miejscu w dokumencie wartości zmiennych, takich jak data, nazwa użytkownika. 
 • Podpisy cyfrowe – program pozwala na podpisanie dokumentu podpisem cyfrowym oferującym autentyczność oraz integralność dokumentu, celem przyspieszenia wysyłki dokumentu.
 • Automatyczne zapisywanie – prosta funkcja oferująca czasowe zapisywanie dokumentów w wybranej przez użytkownika lokalizacji.
 • Archiwizacja PDF/A – pozwala zapisywać pliki w standardzie PDF/A , pozwalającym na archiwizowanie dokumentów przez lata.
 • Scalanie – funkcja pozwalająca scalić kilka dokumentów w formacie PDF w jeden plik, dodatkowo umożliwiając zmianę kolejności dokumentów w ostatecznym PDF.
 • Zabezpieczenie plików – PDFCreator pozwala zabezpieczyć pliki PDF za pomocą hasła, celem ograniczenia dostępu do dokumentu oraz nieautoryzowanym dostępem lub modyfikacjami, zapewniając bezpieczeństwo danym zawartym w dokumencie.
 • Interfejs COM – interfejs umożliwiający sterowanie programem z poziomu aplikacji lub skryptu, pozwalając między innymi określić miejsce zapisu dokumentów, oraz połączyć z innymi zadaniami drukowania.
 • Akcje – pozwalające dodać strony tytułowe do dokumentu PDF, oraz przesłać pliki przez FTP, oraz mailowo, oraz utworzyć skrypt pozwalający na dalsze przetwarzanie plików.
 • Możliwość obsługi systemów Windows Serwer
 
Różnice wersji Terminal Server względem Professional:
PDFCreator Terminal Server zapewnia swobodę korzystania dla nieograniczonej liczby użytkowników, gdyż opłata licencyjna jest odprowadzona za serwer, a nie za użytkownika. Kolejną zaletą jest izolacja sesji użytkownika zapobiegająca przenoszeniu danych drukowania, nawet gdy ten sam użytkownik jest zalogowany jest kilkukrotnie.
 
 
Program PDFCreator firmy PDFForge w edycji Terminal Server przeznaczony jest do użytku na serwerach Windows Server. Zawiera jeden klucz licencyjny, z dowolną ilością aktywacji w ramach jednego serwera. Licencja jest w formie rocznej subskrypcji upoważniającej do korzystania z oprogramowania, otrzymywania aktualizacji oraz wsparcia technicznego drogą mailową, bezpośrednio od producenta.
 
Ponad to zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi edycjami PDFCreator:

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler