Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

3DVista Virtual Tour Pro

3DVista Virtual Tour Pro

Producent: 3DVista Software
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

2 659,63 zł brutto
2 162,30 zł netto

System operacyjnyWindows, Mac OS X
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://3dvista.com/
Polska wersjanie

Opis programu

3DVista Virtual Tour Pro to narzędzie do tworzenia interaktywnych wycieczek wirtualnych w technologii 360° w przyjemny i najprostszy z możliwych sposobów. Program pozwala na tworzenie widoków 360° (panoram), filmów 360°, osadzanie dźwięków, filmów i zdjęć, map i w pełni edytowalnych ramek i wielu innych. W Virtual Tour Pro można dodawać wielofunkcyjne hotspoty oraz możliwe do kliknięcia obiekty, wprowadzające do projektu interakcję z użytkownikiem.

Wirtualne wycieczki mogą być odtwarzane na dowolnym komputerze, tablecie czy telefonie z systemem Android lub iOS. Nie jest do tego wymagana żadna instalacja ani dodatkowe wtyczki. Program jest kompatybilny również z urządzeniami VR.

 
Najważniejsze funkcje programu Virtual Tour Pro:
 • Wielofunkcyjne hotspoty – hotspoty są istotą wirtualnych wycieczek. Pozwalają użytkownikom na klikanie widocznych obiektów i odkrywanie detali oraz informacji na ich temat. Program zapewnia obszerną bibliotekę ikon, pozwala na import własnych grafik lub wybieranie obiektów obecnych na panoramie jako hotspotów. Do hotspotów można przypisać wiele różnych działań np. wyskakiwanie okienek z obrazami detali, otwieranie modeli 3D, okien zakupu, stron internetowych i wiele innych.
 • Animowana panorama – w panoramie można umieścić osobę, której ruch i mowa są aktywowane poprzez kliknięcie. Taki plik jest lżejszy niż film 360°, ale bardziej rozbudowany niż zwykła panorama. W przeciwieństwie do wyskakujących okien, sam element, czyli np. osoba, zaczyna się poruszać wewnątrz panoramy po kliknięciu, demonstrując daną kwestię. Można dodać także same animacje takie jak zapalanie kominka. 
 • Panoramy na żywo – taka panorama łączy w sobie kilka panoram przedstawiających to samo miejsce, ale w różnych momentach, aby stworzyć wrażenie upływu czasu. 
 • Przejścia 3D – animowane przejścia 3D pomiędzy statycznymi „miejscami” dostarczają naturalnego wrażenia poruszania się wewnątrz wirtualnego obiektu. Zamiast przeskakiwania pomiędzy widokami, przejścia pozwalają na gładkie poruszanie się w przód i tył.
 • Panoramy 3D CAD – program umożliwia wykorzystanie do panoram także plików programu CAD, tworząc wycieczkę po projekcie będącym w przygotowaniu. Doskonałe rozwiązanie na architektów i projektantów.
 • Video 360° - do filmów 360° również można dodawać hotspoty, przy czym mają one możliwość przesuwania się, znikania, pojawiania i zmiany rozmiaru wraz z obiektami, do których są przypisane. 
 • Adaptacyjny HDR – pozwala na dostosowywanie widoku do panującego oświetlenia podobnie jak dostosowuje się ludzkie oko. W zależności od elementu panoramy światło i ekspozycja odpowiednio się dopasowują. 
 • Gotowe szablony i indywidualne elementy stylu – tworząc obramowanie wirtualnej wycieczki zawierające takie elementy jak np., przyciski, pola tekstowe czy logo, można korzystać z wbudowanej biblioteki zawierającej ponad 300 elementów lub importować własne.  
 • Mapy i plany pięter– możliwość zastosowania widoków od góry dla map i planów budynków. W tym przypadku również można dodawać hotspoty, aby użytkownik mógł sprawnie przemieszczać się pomiędzy pokojami, czy piętrami.
 • Eksport – gotowy projekt może zostać opublikowany online lub wyeksportowany lokalnie.
Pozostałe funkcje:
 • Intuicyjny interfejs
 • Tworzenie wirtualnych albumów ze zdjęciami
 • Chronienie projektu hasłem
 • Kompatybilność z VR
 
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler