Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

AioFlo

AioFlo

Producent: Katmar Software
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

167,28 zł brutto
136,00 zł netto

System operacyjnyWindows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://katmarsoftware.com
Polska wersjanie

Opis programu

AioFlo jest to profesjonalny program firmy Katmar Software służący jako aplikacja do obliczeń przepływów. Dodatkowo przy pomocy narzędzia można wyznaczyć średnice rur, obliczyć natężenie przepływu i spadek ciśnienia dla cieczy i gazów w przypadku przepływu jednofazowego. Narzędzie jest kompatybilne z systemem Windows. Program zawiera darmowe aktualizacje przez okres 1 roku.

AioFlo wykonuje wiele skomplikowanych obliczeń. Pozwala na określenie dowolnej średnicy rury, natężenie przepływu płynu lub spadek ciśnienia. Możliwe są również wstępne obliczenia oparte na prędkości, a nie spadku ciśnienia. Program posiada wbudowane współczynniki rezystancji dla wielu kształtek rurowych. Obliczenia oparte są na formule Darcy-Weisbach.

 

Wybrane cechy programu AioFlo:

 • Wyjątkowo elastyczny program (możliwość obliczenia dowolnej średnicy)
 • Możliwość stosowania programu zarówno do nieciągłych, jak i ściśliwych (izotermicznych) płynów jednofazowych
 • Wysoka dokładność obliczeń potwierdzona testami
 • Obsługa wielu jednostek. Możliwość definiowania zestawów jednostek mieszanych
 • Drukowanie raportów obliczeń

 

Program firmy Katmar Software dostępny jest w trzech wariantach licencji:

 • Single User License (licencja przypisana do konkretnego użytkownika, a nie do komputera. Oznacza to, że program może być używany przez tą osobę na kilku komputerach - ale nie w jednej chwili. Dzięki temu program można instalować zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach przy zakupie licencji dla pojedynczego użytkownika)
 • Site License (licencja jest przypisana do firmy lub organizacji w danej lokalizacji - niezależnie od liczby komputerów, które należą do licencjonowanej firmy/organizacji. Dodatkowo obejmuje komputery przenośne należące do pracowników firmy. Licencja może być również używana przez pracowników, którzy tymczasowo np. na czas trwania projektu pracują w innej lokalizacji)
 • Enterprise License (Global License) (licencja dla firmy lub organizacji do użytku globalnego we wszystkich lokalizacjach. Obejmuje ona wszystkie komputery należące do licencjonowanej firmy lub organizacji)

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler