Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Articulate 360 Personal Plan

Articulate 360 Personal Plan

Producent: Articulate
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

5 335,25 zł brutto
4 337,60 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8, 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://articulate.com
Polska wersjanie

Opis programu

Articulate 360 jest to doskonały pakiet programów do pracy zawierający wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia profesjonalnych kursów e-learningowych. Storyline 360 pozwala na wygodne tworzenie własnych, interaktywnych szkoleń obsługiwanych przez każde urządzenie podczas, gdy Rise 360 daje możliwość stworzenia responsywnego kursu w niesamowicie krótkim czasie, a to tylko część z programów wchodzących w skład Articulate 360.Oprogramowanie oferują dostęp do ponad 6 milionów gotowych zasobów takich jak szablony, postaci, zdjęcia, ikonki czy filmy wideo. Istnieje możliwość pobrania 30 dniowej, bezpłatnej wersji testowej.

Articulate 360 dostarcza wszystko co pozwala na uproszczenie i przyspieszenie realizacji projektów e-learningowych. Jest to imponujące narzędzie pozwalające na zaoszczędzenie czasu na rozwój projektu. Wszystko znajduje się w jednym miejscu. 

W skład Articulate 360 wchodzą:

- Articulate Rise 360

- Articulate Storyline 360

- Articulate 360 Training

- Articulate Content Library 360

- Articulate Review 360

 

Articulate Rise 360

Rise 360 automatycznie dostosowuje kursy do wykorzystywanych do odtwarzania urządzeń oraz w każdej ich orientacji, dzięki czemu niezależnie od posiadanego sprzętu kurs cięgle będzie wyglądał świetnie. Szkolenia można tworzyć online poprzez przeglądarkę internetową bez żadnego dodatkowego oprogramowania. Media są skalowane, a menu w razie potrzeby ukrywane.

Articulate Storyline 360

Storyline 360 to doskonałe narzędzie do tworzenia szkoleń e-learningowych, które następnie mogą być odtwarzane na dowolnym urządzeniu, także mobilnym. Program posiada intuicyjny interfejs sprawiający, że nawet początkujący użytkownik poczuje się w nim swobodnie i będzie tworzyć materiały niczym profesjonalista. Jedną z najważniejszych funkcji Storyline 360 jest możliwość dodania interaktywności do kursów. Dzięki temu, użytkownicy bardziej angażują się w szkolenia, co dodatkowo zapewnia lepsze przyswajanie materiałów. Dodawanie filmów, nagranego ekranu czy tworzenie symulacji wewnątrz kursu również nie stanowi żadnego problemu. Postępy uczniów i przyswajanie materiałów można monitorować dzięki wielu opcjom quizów.

Articulate Content Library 360

Content Library to stale rosnąca biblioteka różnorodnych zasobów do wykorzystania w szkoleniach. Dostępnych jest ponad 6 milionów elementów, w tym zdjęcia, szablony, postaci, filmy, ikony i wiele więcej. Gotowe obiekty pozwalają na szybsze tworzenie kursów bez konieczności dodawania czy tworzenia własnych zasobów. Dużym plusem jest możliwość dodawania do szkoleń postaci.. Content Library oferuje ponad 100 tysięcy kombinacji póz i mimik dla postaci zarówno fotograficznych jak i ilustrowanych.

Articulate Review 360

Review 360 to aplikacja do wygodnej współpracy z ekspertami merytorycznymi. Program pozwala na szybsze uzyskanie recenzji dla projektów poprzez umożliwienie właściwym osobom przeglądanie kursów i ocenianie ich w przeglądarce internetowej, bez konieczności pobierania aplikacji. Program przekazuje następnie twórcy szkolenia skumulowane informacje zwrotne na temat całego projektu.

Articulate 360 Training

Articulate 360 Training to dostęp do szkoleń online na żywo i na żądanie prowadzonych przez samych ekspertów. Materiały dotyczą korzystania z posiadanych programów Articulate. Dzięki nim można zdobyć wiedzę m.in. na temat udoskonalania tworzonych kursów. Specjalnie przygotowane szkolenia pozwalają lepiej poznać programy i ich funkcje. Odkryć, które z narzędzi mogą okazać się wyjątkowo przydatne, albo poznać opcje nawet nie używane wcześniej.

 

Program Articulate 360 jest dostępny w dwóch wariantach: Commercial oraz Education.

Wersja Education programu przysługuje osobom indywidualnym będącym studentami lub pracownikami instytucji edukacyjnej oraz instytucjom akademickim (non-profit/for profit) posiadającym jeden z m.in. następujących statusów:

  • uniwersytet lub szkoła wyższa
  • akredytowana jednostka K-12
  • szpital uniwersytecki
  • biblioteka uniwersytecka
  • laboratorium lub muzeum należące do szkoły
  • biblioteka publiczna
  • rządowy wydział oświaty, rada oświatowa czy powiatowy urząd oświatowy

Producent Articulate zastrzega sobie prawo do zażądania potwierdzenia statusu akademickiego. 

Oprogramowanie Articulate 360 jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows. 

 

Oprócz sprzedaży produktów oferujemy również kompleksowe szkolenia dotyczące ich użytkowania, w tym Articulate 360 oraz Storyline 3. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  

Articulate - strona Polskiego Dystrybutora

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler