Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

ATLAS.ti 22 Commercial License

ATLAS.ti 22 Commercial License

Producent: Atlas.ti
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

3 143,63 zł brutto
2 555,80 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8.1, 10, Mac OS 10.13 i nowsze
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://atlasti.com/
Polska wersjanie

Opis programu

ATLAS.ti to potężne narzędzie do analizy jakościowej dużych pakietów danych tekstowych, graficznych, audio i wideo. Zaawansowane oprogramowanie służy do kreatywnego, ale systematycznego organizowania, ponownego składania i zarządzania posiadanymi materiałami. ATLAS.ti pozwala skupić całą uwagę na samym materiale. Niezależnie czy dane dotyczą ekonomii, medycyny czy antropologii, program w pełni realizuje potrzeby dotyczące analizy jakościowej.


Program jest niezwykle prosty w obsłudze i zapewnia dostęp do szerokiej gamy platform. Może być stosowany do QDA i mieszanych metod w nauce, badaniach rynku czy UX. Atlas.ti obsługuje komputery stacjonarne z systemem Windows i Mac oraz dostępny jest w internetowej wersji Cloud.

 
Co nowego w wersji Atlas.ti 22:
 • Nowe narzędzia organizacji kodów – pozwala na utworzenie kategorii i podkategorii, oraz organizację w foldery. Pozwala wyszukiwać dane na różnych poziomach, wizualizować rozkłady kodów w dokumentach, oraz wskazać relacje pomiędzy kodami w formie wykresów.
 • Narzędzia Machine Learning/A.I. – sztuczna inteligencja ATLAS.ti znajdzie odpowiednie koncepcje, i pozwoli przeglądać je w automatycznym kodzie.
 • Lepsza dostępność danych – pozwala na eksplorację danych ze skupieniem na konkretnej części mowy, na przykład: czasowniki, przymiotniki, przysłówki, spójniki, itp. 
 • Inteligentne wyszukiwanie – pozwala wzbogacić wyszukiwanie tekstu o synonymy.
 • Nowe narzędzie do importu ankiet – uproszczony proces importu. Usunięto potrzebę dodawania składni przed importem. Można importować dane bezpośrednio jak zostały wyeksportowane z Google Forms, Survey Monkey, Qualtrix i innych programów.
 • Ulepszone narzędzia do przeglądu literatury – ATLAS.ti obsługuje dodatkowo formaty .xml oraz .bibTex, zapewniając niemal 100% kompatybilność z wszystkimi popularnymi systemami, między innymi: Citavi, Mendeley, Zotero, RefWorks.
 • Narzędzia do mediów społecznościowych – pozwala na zebranie wszystkich importowanych komentarzy w jeden dokument oraz automatyczne zakodowanie użytkowników.
 • ATLAS.ti Web – nowe wykresy, na przykład diagramy kołowe. Możliwość importu projektów z oprogramowania ATLAS.ti 22 Windows i Mac.

System zarządzania licencjami

Po zakupie wersji 22 programu i zarejestrowaniu na konto Atlas.ti, użytkownik otrzymuje możliwość zarządzania wszystkimi aspektami związanymi z licencją z poziomu swojego konta.
Użytkownicy indywidualni zyskują większą elastyczność pod kontem wykorzystywanego urządzenia.
Organizacje posiadające licencje dla wielu użytkowników zyskują możliwość wygodnego zarządzania wszystkimi stanowiskami z jednego miejsca. 
 
Ogromna różnorodność typów multimediów.

ATLAS.ti oferuje niedoścignioną gamę multimediów, z którymi można pracować. Niezależnie czy ma zakodować setki dokumentów, klipów audio czy zdjęć, zawsze doskonale spełni swoje zadanie.
Program obsługuje dokumenty tekstowe we wszystkich wiodących formatach, w tym: .txt, .doc, .docx, .odt, .pdf oraz .xml i .bibTeX. W pełni zautomatyzowane przeszukiwanie jednego lub wielu plików, automatyczne kodowanie i inne wymagające operacje semantyczne nie są żadnym problemem.  
Możliwość pracy z dziesiątkami formatów graficznych i audio np. .wav, .mp3 czy .wma, oraz najpopularniejszymi rozszerzeniami filmowymi .avi, .mp4, .wmv itp.
Program pozwala na import danych między innymi z Google Forms, Survey Monkey, Qualtrix i ulubionego menedżera referencji w celu przeglądu literatury. Import całych ankiet, daje możliwość analizy odpowiedzi udzielonych na pytania otwarte.
 
Dogłębna analiza materiałów

Systematyczne kodowanie pozwala wypracować system znaczeń odblokowujący konkretne przedmioty badań. Do przeglądania danych służy edytor sieci, narzędzie wyszukiwania tekstu, chmury słów (Windows), tabele częstotliwości i różne opcje zapytań. 
 
Potężny zestaw narzędzi

ATLAS.ti to zestaw narzędzi i funkcji na tyle silnych i elastycznych, by dotrzeć do sedna nawet najbardziej skomplikowanych materiałów danych. Centralny obszar roboczy programu zapewnia wygodny dostęp do do wszystkich danych w projekcie. Kodowanie i nawigacja po danych w ATLAS.ti jest niezwykle proste. 
 
Unikalne funkcje 

Zalicza się do nich m.in. interaktywny margines, który nie został przewyższony przez żaden inny program na rynku. Umożliwia on wyjątkowo intuicyjny sposób interakcji z danymi. Poziom zapytań, również jest unikalną cechą programu. ATLAS.ti oferuje analizę poniżej poziomu kodowania i lepiej obsługuje podejścia badawcze niż jakiekolwiek inne oprogramowanie. Program zapewnia też wyjątkowe funkcje dla sieci oraz wizualizacji. 
Ze względu na sposób zarządzania danymi, można dzięki niemu pracować ze znacznie większymi projektami niż w przypadku innych programów. 
 
Obsługiwane języki

ATLAS.ti w pełni obsługuje Unicode i może obsługiwać materiały w praktycznie dowolnym języku. Interfejs użytkownika jest obecnie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim i chińskim. 
 
Praca zespołowa

Program obsługuje pracę zespołową na kilka efektywnych sposobów. Dedykowane narzędzia oraz główne funkcje programu sprawiają, że współpraca jest dziecinnie prosta.
 
Commercial Licenses
Licencje komercyjne pozwalają na dowolne komercyjne zastosowanie programu, w tym szkolenia, badania pozaakademickie, doradztwo i administracja.
 
Oferowane pakiety to oprogramowanie typu „wszystko w jednym”. Licencja obejmuje: wsparcie techniczne telefonicznie i online, konserwacje, pełną funkcjonalność oraz wersje wieloplatformowe.
 
Instalacje można dowolnie rozdzielać zarówno na komputery Mac jak i Windows.

Program sprzedawany jest jako subskrypcja roczna lub trzyletnia. W trakcie trwania subskrypcji producent zapewnia stały dostęp do wydanych aktualizacji. 

Oprogramowanie jest dostępne jako licencje typu concurrent. Pozwalają one na instalację na kilku urządzeniach z zastrzeżeniem, że liczba jednoczesnych użytkowników nie może być większa niż ilość zakupionych licencji (na przykład w przypadku zakupu 5 users licence, maksymalnie pięciu użytkowników jednocześnie może korzystać z programu).
 
Dostępne są również licencje typu personalized - przeznaczone do użytku przez jednego użytkownika. 
W przypadku zainteresowania licencją typu personalized zapraszamy do kontaktu.
 
W przypadku potrzeby zakupu licencji dla większej liczby użytkowników niż 10 lub w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Polska strona oprogramowania ATLAS.ti
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler