Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

ATLAS.ti Commercial License

ATLAS.ti Commercial License

Producent: Atlas.ti
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

6 697,72 zł brutto
5 445,30 zł netto

System operacyjnyWindows 7, 8.1, 10, Mac OS 10.13 i nowsze
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://atlasti.com/
Polska wersjanie

Opis programu

ATLAS.ti to potężne narzędzie do analizy jakościowej dużych pakietów danych tekstowych, graficznych, audio i wideo. Zaawansowane oprogramowanie służy do kreatywnego, ale systematycznego organizowania, ponownego składania i zarządzania posiadanymi materiałami. ATLAS.ti pozwala skupić całą uwagę na samym materiale. Niezależnie czy dane dotyczą ekonomii, medycyny czy antropologii, program w pełni realizuje potrzeby dotyczące analizy jakościowej.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i zapewnia dostęp do szerokiej gamy platform. Może być stosowany do QDA i mieszanych metod w nauce, badaniach rynku czy UX. Atlas.ti obsługuje komputery stacjonarne z systemem Windows i Mac oraz dostępny jest w internetowej wersji Cloud.

Co nowego w wersji Atlas.ti 9:

 • prostsza obsługa programu
 • całkowicie przeprojektowany interfejs programu dla większej funkcjonalności
 • zastosowanie technologii uczenia maszynowego
 • nieograniczone cofanie/ponawianie w każdym aspekcie programu
 • praca z materiałami w dowolnym języku i zestawie znaków dzięki pełnej natywnej obsłudze Unicode
 • łatwe w obsłudze narzędzie wyszukiwanie stosuje szczegółowe przeszukiwanie na każdym poziomie projektu
 • nowe możliwości porównania, dzięki jednoczesnej pracy z wieloma źródłami
 • uproszczenie zbyt skomplikowanych procesów
 • usprawniony import danych 
 • atrakcyjne wizualizacje sieciowe

System zarządzania licencjami

Po zakupie wersji 9 programu i zarejestrowaniu na konto Atlas.ti, użytkownik otrzymuje możliwość zarządzania wszystkimi aspektami związanymi z licencją z poziomu swojego konta. 

Użytkownicy indywidualni zyskują większą elastyczność pod kontem wykorzystywanego urządzenia.

Organizacje posiadające licencje dla wielu użytkowników zyskują możliwość wygodnego zarządzania wszystkimi stanowiskami z jednego miejsca. 

Ogromna różnorodność typów multimediów.

ATLAS.ti oferuje niedoścignioną gamę multimediów, z którymi można pracować. Niezależnie czy ma zakodować setki dokumentów, klipów audio czy zdjęć, zawsze doskonale spełni swoje zadanie.

Program obsługuje dokumenty tekstowe we wszystkich wiodących formatach, w tym: .txt, .doc, .docx, .odt i .pdf. W pełni zautomatyzowane przeszukiwanie jednego lub wielu plików, automatyczne kodowanie i inne wymagające operacje semantyczne nie są żadnym problemem.  

Możliwość pracy z dziesiątkami formatów graficznych i audio np. .wav, .mp3 czy .wma, oraz najpopularniejszymi rozszerzeniami filmowymi .avi, .mp4, .wmv itp.

Program pozwala na import danych z Evernote, Twittera (Windows) i ulubionego menedżera referencji w celu przeglądu literatury. Import całych ankiet, daje możliwość analizy odpowiedzi udzielonych na pytania otwarte.

Dogłębna analiza materiałów

Systematyczne kodowanie pozwala wypracować system znaczeń odblokowujący konkretne przedmioty badań. Do przeglądania danych służy edytor sieci,  narzędzie wyszukiwania tekstu, chmury słów (Windows), tabele częstotliwości  i różne opcje zapytań. 

Potężny zestaw narzędzi

ATLAS.ti to zestaw narzędzi i funkcji na tyle silnych i elastycznych, by dotrzeć do sedna nawet najbardziej skomplikowanych materiałów danych. Centralny obszar roboczy programu zapewnia wygodny dostęp do do wszystkich danych w projekcie. Kodowanie i nawigacja po danych w ATLAS.ti jest niezwykle proste. 

Unikalne funkcje 

Zalicza się do nich m.in. interaktywny margines, który nie został przewyższony przez żaden inny program na rynku. Umożliwia on wyjątkowo intuicyjny sposób interakcji z danymi. Poziom zapytań, również jest unikalną cechą programu. ATLAS.ti oferuje analizę poniżej poziomu kodowania i lepiej obsługuje podejścia badawcze niż jakiekolwiek inne oprogramowanie. Program zapewnia też wyjątkowe funkcje dla sieci oraz wizualizacji. 

Ze względu na sposób zarządzania danymi, można dzięki niemu pracować ze znacznie większymi projektami niż w przypadku innych programów. 

Obsługiwane języki

ATLAS.ti w pełni obsługuje Unicode i może obsługiwać materiały w praktycznie dowolnym języku. Interfejs użytkownika jest obecnie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim portugalskim i chińskim. 

Praca zespołowa

Program obsługuje pracę zespołową na kilka efektywnych sposobów. Dedykowane narzędzia oraz główne funkcje programu sprawiają, że współpraca jest dziecinnie prosta.

 

Commercial Licenses

Licencje komercyjne pozwalają na dowolne komercyjne zastosowanie programu, w tym szkolenia, badania pozaakademickie, doradztwo i administracja.

Oferowane pakiety to oprogramowanie typu „wszystko w jednym”. Licencja obejmuje: wsparcie techniczne telefonicznie i online, konserwacje, pełną funkcjonalność oraz wersje wieloplatformowe.

Instalacje można dowolnie rozdzielać zarówno na komputery Mac jak i Windows.

Licencja zapewnia wieczyste korzystanie z programu, ale nie zawiera aktualizacji.

 

W przypadku potrzeby zakupu licencji dla większej liczby użytkowników niż 20 lub w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Polska strona oprogramowania ATLAS.ti

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler