Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

Camtasia Commercial

Camtasia Commercial

Producent: TechSmith Corporation
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

1 177,60 zł brutto
957,40 zł netto

Cennik jednostkowy
1-4 » 1 177,60 zł
5-9 » 1 130,49 zł
10-14 » 1 095,07 zł
15-24 » 1 059,77 zł
25-> » 977,36 zł
System operacyjnyWindows 7, Windows 8, Windows 10 (tylko wersje 64 bitowe)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.techsmith.com/camtasia/
Polska wersjanie

Opis programu

Camtasia firmy Techsmith Corporation to program do tworzenia plików wideo służących do nauki, treningu, sprzedaży a także wielu innych celów! Jest to narzędzie umożliwiające zaprezentowanie czy przedstawienie jakiegoś procesu, produktu czy pomysłu w najłatwiejszy sposób. Produkt firmy Techsmith Corporation doskonale sprawdza się przy tworzeniu, nagrywaniu, edytowaniu i publikowaniu filmów robionych ze zrzutów ekranu komputera
Tworzenie prezentacji ze zrzutów ekranowych odbywa się w trzech prostych krokach:
1. Nagrywanie
2. Edycja
3. Udostępnianie

Oto te kroki przedstawione w skrócie:

1. Nagrywanie
Przy pomocy elastycznych opcji nagrywania Camtasia Studio, możesz wybrać, czy chcesz przechwycić cały ekran, okienko lub tylko określony jego obszar. Program umożliwia dodawanie ścieżkek muzycznych, nagrań z mikrofonu, plików audio z komputera oraz efektów picture-in-picture przy pomocy kamery wideo. Dzięki tym wszystkim możliwościom przygotowana prezentacja będzie miała profesjonalny wygląd.

Najważniejsze cechy nagrywania Camtasia Studio:

 • PowerPoint plug-in
  Pasek narzędzi w programie PowerPoint powoduje, ze możesz jednym kliknięciem nagrywać swoje prezentacje, albo na żywo, ale zza biurka.
 • SmartFocus
  Ekskluzywna technologia SmartFocus firmy Techsmith ma nadzór nad wszystkim co dzieje się podczas procesu nagrywania. Następnie tworzy wideo, powiększające obszary, które chcesz pokazać.

2. Edycja
Kiedy cała treść prezentacji została już nagrana należy dopracować ją pod względem graficznym i przekształcić w profesjonalną prezentację. Można dodać np. grafikę na tle wideo, aby zwrócić na coś uwagę oglądających. Camtasia Studio pozwala także wstawić link do zewnętrznej strony internetowej lub link prowadzący do innej części wideo.

 • Efekty kursora

Jest to opcja umożliwiająca podświetlenie ruchów kursora i kliknięć myszką tak aby oglądający mogli lepiej podążać za prezentowaną akcją.

 • Biblioteka

Camtasia Studio zawiera mnóstwo profesjonalnie opracowanych dodatków, które można przeciągać i opuszczać do swojego wideo. Jest to również znakomite miejsce na przechowywanie stworzonych przez siebie objaśnień, przemieszczeń tytułów oraz innych efektów, których można ponownie używać lub udostępniać.

 • Efekty tytułów i przejścia

Przeprowadź z łatwością swoja publiczność przez zawartość prezentacji za pomocą tytułów, które mogą stanowić wprowadzenie lub będą oddzielać ujecia wideo. Pomiędzy poszczególnymi klipami możesz wmontować ponad 20 opcji różnych przejść.

 • Podpisy

Camtasia Studio umożliwia wyświetlanie tekstów w prezentacji zarówno na tle jaki i pod wyświeltanym filmem.
Aby dowiedzieć się co oglądający myślą o twoim filmie wystarczy że dodasz ankiety w dowolnym miejscu prezentacji. Własnie takie możliwości stwarza produkt firmy Techsmith.

 • Import mediów

Cyfrowe klipy wideo, zdjęcia, muzyka, animacje - Camtasia Studio z łatwością umieści je w prezentacji

3. Udostępnianie
Ostatnim krokiem przy tworzeniu prezentacji jest udostępnianie jej publiczności - Camtasia Studio robi to w mgnieniu oka

 • Najważniejsze funkcje udostępniania w Camtasia

Tylko jednym kliknięciem, twoje wideo jest wysyłane do YouTube lub Screencast.com -  serwisu wideo firmy TechSmith.
Plik wynikowy można zapisać w wielu różnych formatach:

    * MP4/FLV/SWF – zgodny z Flash
    * M4V for iPod/iPhone/iTunes
    * AVI for CD/DVD/bezstratny
    * zgodny z Silverlight WMV
    * MOV for QuickTime
    * RM - RealMedia
    * Animowany GIF
    * MP3 – tylko audio

 • Spis treści

Camtasia Studio zapewnia możliwość łatwego tworzenia interaktywnego spisu treści w pliku wideo.


Co nowego w ostatniej wersji programu?

Ten produkt firmy TechSmith zawsze był czymś więcej niż tylko narzędziem do nagrywania zawartości ekranu. Teraz, w najnowszej wersji, został on zaprojektowany od nowa i przebudowany. Dzięki temu umożliwa tworzenie zaawansowanych, efektownych i wydajnych prezentacji szybciej, łatwiej i o bogatszej treści.

Oprócz opcji, które były dostępne w poprzednich edycjach (biblioteka, kopiowanie i wklejanie, wysyłanie do serwisu YouTube, technologia SmartFocus, i wiele innych), program posiada następujące nowe funkcjonalności:

Tworzenie profesjonalnych filmów w krótkim czasie

 • platformy 64 bitowe (bardziej dynamiczny wygląd i szybszy czas renderowania)
 • nowoczesny wygląd (nowoczesne oznaczenia, kolory i uproszczony interfejs sprawiają, że filmy wyglądają wspaniale)
 • montowanie (każdy element filmu może być edytowany w oknie podglądu)

Windows i Mac - wzajemna współpraca

 • dostęp wieloplatformowy (program Camtasia jest obecnie jednym produktem obsługiwanym przez dwie platformy - odblokowuje ona programu w systemie Windows oraz Mac)
 • współpraca wokół filmu ( istnieje możliwość współpracy na jednym pliku przez osoby obsługujące dwie różne platformy oraz dzielenia się projektami między platformami)

Nowe sposoby, aby zaangażować odbiorców

 • dodawanie quizów (łatwe dodawanie ankiet, aby zobaczyć kto obejrzał film i sprawdzić czy ich treść była skutecznie przekazana)
 • elementy video (kolekcja wysokiej jakości elementów takich jak: tła, utwory, muzyczne, ikony, grafiki ruchome, dla wszystkich potrzeb związanych z filmami)
 • odpowiednie zachowania (możliwość dodawnaia animacji i obrazów. Zastosowanie ruchomych elementów zaledwie w ciągu kilku sekund)

 

UWAGA!
W naszym sklepie oferujemy także wersje EDU GOV programu Camtasia w znacznie niższej cenie. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

Zainteresowanych większą liczbą licencji zapraszamy do złożenia zapytania o program lub prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler