Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

CamVerse

CamVerse

Producent: Innoheim
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

475,89 zł brutto
386,90 zł netto

System operacyjnyWin Xp, Win Vista, Win 2000, Win7
Licencjabrak danych
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.innoheim.com/camverce.php
Polska wersjanie

Opis programu

CamVerse to zaawansowane narzędzie do przechwytywania obrazów z ekranu, zapisywania ich w formie filmów, edycji zapisanych plików wideo oraz tworzenia profesjonalnych tutoriali, szkoleń, prezentacji i pokazów produktów. Zawiera moduły Recorder, Slide Recording, CamVerce Studio oraz CamVerse Converter - opisane poniżej.

CamVerse Recorder
Umożliwia nagrywanie i zapistwanie do pliku wszelkich działań użytkownika, prowadzonych przy pomocy kursora myszki i wyświetlanych na ekranie komputera. Program umożliwia również nagrywanie głosu.Ale samo nagrywanie to jeszcze nie wszystko. Podczas tworzenia pliku wideo, użytkownik może też rysować na ekranie. Jeśli w trakcie nagrywania użytkownik popełnił jakiś błąd, to nie ma powodu do zmartwień. Film można później wyedytować przy pomocy CamVerce Studio i wprowadzić odpowiednie poprawki. Podsumowując CamVerse Recorder umożliwia:

  • nagrywanie filmów wideo odtwarzanych na ekranie komputera.
  • nagrywanie transmisji zarówno strumieniowej, jak i nie strumieniowej
  • jeśli użytkownik potrzebuje programu tylko do samego nagrywania, w tej sytuacji polecamy prostszy program liteCam
  • nagrywanie slajdów

Jeżeli pojawi się problem ze zbyt dużą objętością nagrywanego pliku filmowego, polecamy skorzystanie z funkcji Slide Recording. Funkcja ta umożliwia wykonywanie zrzutów ekranów w postaci slajdów wykonywanych w dowolnym momencie. Dzięki temu można w znacznym stopniu zminimalizować rozmiar pliku wynikowego.
 
CamVerce Studio
CamVerce Studio to narzędzie umożliwiające dogrywanie komentarzy, obrazów i dźwięków, jakie mają  być zawarte w danym projekcie do już nagranego materiału. W przypadku popełnienia błędu podczas nagrywania można po prostu wyciąć błędne klatki! Funkcja intuicyjnej i interaktywnej edycji klatek pozwoli na dopracowanie projektu i uzyskanie perfekcyjnego rezultatu końcowego. Każdy kiedyś na pewno miał okazje oglądać profesjonalną prezentację lub podręcznik w postaci filmu. Teraz można zrobić podobne materiały zaledwie w ciągu kilku minut.

CamVerce Converter
Jeśli istnieje potrzeba wyeksportowania utworzonego pliku wideo do innych formatów, program CamVerce na pewno sobie z tym poradzi. Można wyeksportować plik wideo do 11 różnych formatów, w tym AVI, SWF, DOC oraz PPT.

CamVerse Launcher
Jest to moduł, który łączy wszystkie aplikacje CamVerce. Poszczególne moduły nie muszą być otwarte wszystkie naraz. Użytkownik uruchamia tylko te, które są potrzebne w danej chwili. Dzięki temu można zaangażować mniej zasobów systemowych.
 

Warto podkreślić, że program CamVerce używa najlepszego, aktualnie dostępnego kodeka – iSCC

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler