Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Condusiv DymaxIO Server

Condusiv DymaxIO Server

Producent: Condusiv
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

965,67 zł brutto
785,10 zł netto

Cennik jednostkowy
1-4 » 965,67 zł
5-9 » 811,19 zł
10-> » 680,81 zł
System operacyjnyWindows Server 2008, 2012, 2016, 2019, 2022
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.condusiv.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Condusiv DymaxIO Server to połączenie poprzednich dwóch programów producenta Condusiv: Diskeeper oraz V-locity, a jego przeznaczeniem jest szybkie przetwarzanie danych. To efektywne i łatwe w użyciu narzędzie, które oferuje korzystne rozwiązanie dla poprawy przepustowości i przyśpieszenia działania sprzętu, systemu WIndows oraz aplikacji. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI), DymaxIO identyfikuje i wprowadza odpowiednie technologie dostosowane do konkretnego systemu, zwiększające jego wydajność.

 

Produkt dedykowany jest serwerom!

 

Condusiv DymaxIO Server to najnowocześniejszy program do szybkiego przetwarzania danych,który likwiduje wąskie gardła wejścia/wyjścia w systemach operacyjnych Windows. Stanowi toj 30-40% niepotrzebnego ruchu I/O, co prowadzi to do problemów z wydajnością i niezawodnością pracy systemu.

 

Oprogramowanie Condusiv DymaxIO Server pozwala zatem uwolnić pełen potencjał systemów Windows, zapewniając krótsze uruchamianie, szybsze czasy reakcji aplikacji, płynniejsze operacje i zwiększoną produktywność. 

 

Instalacja DymaxIO pozwoli spodziewać się natychmiastowego wzrostu wydajności w różnych środowiskach, takich jak: maszyny wirtualne, bazy danych MS-SQL i Oracle na platformie Windows, systemy ERP, VDI, EHR (MEDITECH), aplikacje Business Intelligence (BI), CRM, Exchange, SharePoint, serwery plików, kopiowanie zapasowe i inne.

 

Najważniejsze cechy programu Condusiv DymaxIO Server:

 • Komputery z systemem Windows działają wydajniej niż nowe, a cały proces zachodzi automatycznie i nie wymaga dostrajania
 • Przyspieszone operacje we/wy w systemie Windows
 • Szybszy transfer danch oraz szybsze tworzenie kopii zapasowych w określonym oknie czasowym
 • Szybsza wydajność bazy danych i SQL
 • Zwiększenie przepustowości 
 • Eliminacja spowolnień, opóźnień i awarii
 • Minimalizacja kosztów obliczeniowych w chmurze poprzez usprawniony transfer danych oraz IOPS 
 • Wydłużenie żywotności sprzętu i zasobów, co pozwala zaoszczędzić wydatki
 • Możliwość podglądu zaoszczedzonego czasu i wydajności w pulpicie nawigacyjnym (ukazanie ilości ruchu we/wy przeniesionego z pamięci masowej, procentu ruchu we/wy odczytu i zapisu)

 

Najważniejsze funkcjonalności programu Condusiv DymaxIO Server

- Technologia IntelliWrite, która optymalizuje nadmiernie małe i rozdrobnione zapisy oraz odczyty poprzez zapewnienie systemowi Windows odpowiedniego rozmiaru pliku. Pozwala to na najlepszą alokację pliku w warstwie dysku logicznego. 

- Technologia IntelliMemory to silnik buforowania odczytu działający po stronie serwera, korzystający z dynamicznego wykorzystania dostępnej, nieaktywnej pamięci DRAM do zwiększenia wydajności małych, losowych operacji wejścia/wyjścia. 

- Technologia InvisiTasking to technologia inteligentnego planowania, pozwalajaca na lepsze zarządzanie procesami oraz zasobami. Zapewnia ich zwalnianie bez opóźnień, co prowadzi do likwidacji walki o zasoby. Uzupełnienie stanowi technologia CogniSAN and V-Aware, która to unika tworzenia dodatkowych operacji wejścia/wyjścia.

- Konsola zarządzania pozwala na pełne zarządzanie pracy w najbardziej złożonych środowiskach. Jest łatwa i przyjemna w obsłudze, a także nie wymaga restartów. Umożliwia monitorowanie wydajności, daje wgląd do kluczowych metryk I/O. Pozwala to rozwiązywać napotkane problemy oraz optymalizować wydajność.

 

Dostępne warianty programu:

 • DymaxIO Client – produkt dla laptopów i komputerów 
 • DymaxIO Server - produkt dedykowany serwerom
 • DymaxIO Host - produkt dla systemu Wndows

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Zobacz pozostałe warianty tego produktu:

DymaxIO Host

DymaxIO Client

 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler