Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

EaTeamWorks

EaTeamWorks

Producent: Ability Engineering
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

2 441,30 zł brutto
1 984,80 zł netto

System operacyjnyWindows 10, 11
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://www.eateamworks.com/
Polska wersjanie

Opis programu

EaTeamWorks to program producenta AbilityEngineering Ltd. do zarządzania dokumentami zgodnymi z modelem danej architektury korporacyjnej (EA). Pozwala on na tworzenie i udostępnianie świetnie wyglądających, czytelnych i dokładnych dokumentów w klika minut. Program nie wymaga znajomości wnętrza struktury EA, ani wiedzy programistycznej, każdy może tworzyć dokładne, czytelne dokumenty.

Progra EaTeamWorks producenta AbilityEngineering Ltd. stanowi on połączenie trzech programów:

 • eaDocX
 • eaSheets
 • eaRevision Manager

Program współpracuje z następującymi wersjami MS Word i Excel: 2013+ .

 

Tworzenie odpowiednich dokumentów i arkuszy kalkulacyjnych

Oprogramowanie pozwala na tworzenie rodziny dokumentów i arkuszy alkulacyjnych z jednego modelu, przy czym każdy jest dostosowany do potrzeb danego odbiorcy. Nie ma zatem potrzeby tworzenia dużych plików, zawierających wszystkie dostępne informacje. Dzięki eaTeamWorks można przygotować nie tylko dokumenty Word, ale  także edytowalne dla odbiorców arkusze Excel z właściwą porcją materiału.

Poprawa czytelności dokumentów

Prawdopodobnie wszystkie istotne informacje znajdują się w modelu EA, natomiast eaTeamWorks pomaga w wykorzystaniu ich do stworzenia czytelnego i przystępnego dokumentu dla wszystkich odbiorców. Do dokumentu trafiają informacje o jego pochodzeniu, o połączeniach między elementami oraz hiperłącza. Ponadto dzięki znanym MS Word i MS Excel narzędziom możliwe jest łatwe i szybkie edytowanie dokumentów przy pomocy znanego już interfejsu.

Zwiększenie częstotliwości faz dokumentacji

Kiedy dokumenty mogą być generowane na podstawie modelu, również dokumentacja może być rozbudowywana na każdym z etapów projektu. Interesariusze mogą mieć wówczas wzgląd w progres dokumentów, a ponieważ są one interesujące i czytelne, mogą oni od razu udzielać informacji zwrotnych. Poprawia to jakość końcowych produktów oraz poszerza zainteresowanym widok na temat tego co się dzieje.

Udostępnianie dokumentów

Oprogramowanie eaTeamWorks pozwala na pracę z wieloma dokumentami, a także wieloma recenzentami.  Każdy interesariusz może udzielić informacji zwrotnej w postaci pozostawionego komentarza, opinii czy poprawki. Przekazanie swojej pracy jest niezwykłe łatwe i wymaga tylko wygenerowania dokumentu oraz oznaczenia adresata. Nadesłane aktualizacje modelu ułatwiają zebrać wszystkie zmiany, umieścić je w kontekście, a także zapisać je w nowym modelu. Technologia ta pozwala zredukować wszelakie zakłócenia do minimum. 

 

EaTeamWorks producenta AbilityEngineering Ltd. to połączenie programu eaDocx, eaSheets oraz eaRevision Manager wyposażone w funkcje zarządzania procesem przeglądu i zatwierdzania. Dzięki temu możliwe jest:

 • szybkie edytowanie, analiza, wysyłanie powiadomień w czasie rzeczywistym po to by wykonać prawidłowe modelowanie za pierwszym razem i usprawnić zarządzanie modelami. 
 • aktualizowanie dokumentów i arkuszy za pomocą interaktywnych danych wyjściowych
 • zaoszczędzenie czasu pracy poprzez łatwe upraszczanie modelu poprzez możliwość wprowadzania zmian do niego bezpośrednio
 • przyspieszenie przeglądów oraz zachowanie kontroli nad modelem.

 

Program eaTeamWorks producenta AbilityEngineering Ltd. dostępny jest w ponizszych wariantach:

 • Single User - dla pojedynczych użytkowników
 • Small Teams - dla małych firm (do 10 użytkowników)
 • Growing Teams - dla średnich firm (do 30 użytkowników)
 • Enterprise - dla dużych firm (dla nieskończonej liczby użytkowników)

 

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zobacz też:

eaSheets

eaRevisionManager

eaDocX

Model Expert

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler