Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

iSpring Converter Pro

iSpring Converter Pro

Producent: iSpring Solutions
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 345,74 zł brutto
1 094,10 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows 7/ 8/ 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttps://www.ispringsolutions.com/ispring-converter
Polska wersjanie

Opis programu

iSpring Converter Pro to intuicyjne w obsłudze narzędzie umożliwiające konwersję prezentacji utworzonych w Microsoft PowerPoint do formatu HTML5. W trakcie przekształcania, aplikacja zachowuje wszystkie elementy zawarte w prezentacjach, takie jak przejścia slajdów, podkład dźwiękowy, tabele i wykresy, oraz materiały wideo. Program integruje się z najnowszymi wersjami Microsoft PowerPoint dodając menu ikonkę iSpring Converter Pro na Wstążce (Ribbon).

Opracowana technologia AccuPoint i HyperPoint przez firmę iSpring Solutions konwertuje prezentacje PowerPoint do Flash, HTML5 i wideo z najwyższą dokładnością. Dodatkowo każda prezentacja jest w stanie dostosować się do rozmiaru i orientacji okna dla dowolnego urządzenia.

Oprogramowanie firmy iSpring Solutions chroni prezentację przed nieautoryzowanym dostępem. Po publikacji w internecie istnieje ryzyko luki. Dlatego iSpring Converter Pro umożliwia dodawanie 4 warstw ochronnych: znak wodny, hasło, czas i ograniczenia domen. 

iSpring Converter Pro pozwala również na doskonalenie prezentacji, aby były jeszcze bardziej interesujące i pouczające, za pomocą zewnętrznych źródeł: filmy Flash, filmy z YouTube i wideo, obiekty Web. Dodatkową możliwością jest wzmocnienie przekazu za pomocą swojej identyfikacji wizualnej: logo firmy i opis, link do witryny, informacje na temat prezenterów.

 

Licencja iSpring jest roczną subskrypcją.

Główne cechy programu firmy iSpirng Solutions:

Szybka i łatwa konwersja do HTML5 i filmów MP4

iSpring Converter Pro konwertuje prezentacje PowerPoint do HTML dzięki technologii HyperPoint. Po konwersji prezentacja może zostać odtworzona na dowolnym urządzeniu ze wszystkimi efektami. Utworzone z prezentacji filmy MP4 mogą zostać dodane na YouTube, Vimeo lub inną stronę z filmami. Wideo zachowuje wszystkie efekty prezentacji, a także narracje dźwiękowe i filmowe.

Zarządzanie rozmiarem pliku wyjściowego

Można użyć standardowych ustawień konwersji, idealnych dla większości przypadków, lub dostosować poziom kompresji grafik, filmów i plików audio do konkretnych potrzeb.

Działanie na wszystkich urządzeniach

Przekonwertowana raz prezentacja może zostać odtworzona na praktycznie każdym urządzeniu. Taka prezentacja automatycznie dostosowuje się do wszystkich pulpitów, tabletów oraz smartfonów.

Obiekty Web oraz YouTube w PowerPoint

Żeby sprawić by prezentacja była bardziej ekspresywna, można wzbogacić ją o obiekty web lub filmy Youtube, przy pomocy jednego kliknięcia. 

Modyfikacja odtwarzacza 

Bardzo prosty sposób na stworzenie bardziej profesjonalnych i łatwiejszych w nawigacji prezentacji. Można wybrać elementy odtwarzacza swojej prezentacji, które powinny zostać wyświetlone np. notatki slajdów, lista slajdów, panel odtwarzacza itd.

Wybór koloru motywu

Można skonfigurować jakie kolory mają być wykorzystywane w odtwarzaczu. iSpring Converter Pro zapewnia bogatą bibliotekę gotowych motywów kolorystycznych, ale także pozwala na stworzenie, zapisanie i wykorzystanie własnego.

Narzędzia do zaznaczania

Aby zaznaczyć ważne elementy prezentacji, można skorzystać z narzędzi rysowania (długopis, zakreślacz i gumka) dostępnych w widoku przekonwertowanej prezentacji.

Zarządzanie strukturą prezentacji

iSpring Converter Pro daje możliwość ustawiania slajdów w odpowiedniej hierarchii, określania czasu ich trwania oraz konfigurowania szczegółowej nawigacji pomiędzy slajdami.

Podgląd prezentacji HTML5

Zanim prezentacja w formacie HTML5 zostanie opublikowana w sieci, można użyć opcji podglądu tak, aby przekonać się jak będzie wyglądała bezpośrednio po konwersji.

Publikacja materiałów

Dzielenie się prezentacją w sieci w formacie HTML5 stworzoną przy pomocy iSpring Converter jest bardzo proste. Można przesyłać prezentacje na stronę internetową poprzez wbudowanego klienta FTP, udostępnić je na iSpring Cloud, dodać na YouTube, opublikować w LMS lub wypalić na płycie. 

Wbudowany edytor audio

Z iSpring Converter Pro można nagrywać lub importować narrację audio, synchronizować je doskonale ze wszystkimi slajdami i animacjami a jeśli jest to konieczne to od razu edytować w wbudowanym edytorze audio.

Nowa aplikacja dla Andoid i iOS

Zapisywanie prezentacji na urządzeniach mobilnych i wyświetlanie w dogodnym czasie, nawet bez dostępu do internetu.

 

Więcej o iSpring Conventer Pro na stronie Polskiego Partnera

Pełna oferta programów firmy iSpring.

W przypadku zainteresowania zakupem większej liczby stanowisk iSpring Converter Pro prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler