Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Object2VR

Object2VR

Producent: Garden Gnome Software e.U
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

362,60 zł brutto
294,80 zł netto

System operacyjnyWindows Vista, 7, 8, 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://gardengnomesoftware.com/object2vr.php
Polska wersjanie

Opis programu

Object2VR jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia pojedynczych oraz wieloliniowych obiektów filmowych QuickTime VR (QTVR) lub Macromedia Flash 8 i Flash 9 z takimi funkcjami jak: stany oglądania, modyfikowalne skórki oraz autorotacja

Plik wejściowy
Object2VR pozwala na tworzenie pojedynczych lub wieloliniowych obrazów; wystarczy tylko przeciągnąć i upuścić obraz źródłowy. Wśród obsługiwanych formatów plików graficznych są: JPEG, PNG, TIFF oraz poliki QuickTime VR (JPEG jako kodek). Pliki mogą być dodawane indywidualnie lub z użyciem określonej sekwencji

Stany oglądania
Aby pokazać na ekranie dany obiekt w różnych wariantach, z różnymi funkcjami -  na przykład w różnych kolorach, program Object2VR pozwala dodawać obrazy jako stany oglądania. Można wtedy przełączać się pomiędzy zbiorami obrazów wyświetlając cechy i opcje danego obiektu.

Hotspoty
Hotspot Editor pozwala na dodawanie elementów interaktywnych do obiektów, podłączać linkami hotspoty do okien informacyjnych, otwierać strony internetowe, podłączać je do cytatów lub sprawdzać stronę z zakupami online.
Hotspot Editor umożliwia również zdefiniowanie wielu Hotspotów przedstawianych różnymi kolorami w celu ułatwienia śledzenia rożnych aktywnych obszarów obrazu.

Skin Editor
Dzięki Skin Editor możliwe jest zaprojektowanie własnego wyglądu i sposobu działania przeglądarki obiektów. Można do niej dodawać własne przyciski i grafiki, które będą pasowały do strony internetowej klienta, dzięki czemu możliwe jest zaoferowanie bardziej dostosowanego do potrzeb produktu.
Do opracowanej skórki można też dodać animacje i efekty dźwiękowe, co pomoże w interakcji użytkownika z obrazami obiektów.
Jeśli jednak użytkownik wolałby mieć swoją własna skórkę może użyć jeden z wcześniej zdefiniowanych skórek, jakie są wbudowane w program Object2VR lub ściągnąć skórki od innych producentów. Można tez użyć skórek prezentowanych przez innych użytkowników na forum.

Eksport Flash:
Object2VR eksportuje obiekty, w tym wszystkie elementy graficzne jako pojedynczy plik SWF do formatu Flash 8 lub Flash 9. Pozwala to na utrzymanie lepszej kontroli nad ewentualnym pobieraniem źródeł i ułatwia dystrybucje panoram do klientów, dodawanie do systemów zarządzania treścią lub publikowanie na blogu.

Export QuickTime:
W Object2VR możliwy jest eksport do QuickTime VR,  z dowolnym wyborem kierunku auto odtwarzania, prędkością i opóźnieniem, z danymi użytkownika, flagami zabezpieczeń, a także ścieżką podglądu.

Blokady
Obrazy obiektów klienta mogą być zabezpieczone poprzez zamknięcie ich w domenie, co pomaga zapobiegać nieautoryzowanemu użyciu na innych stronach internetowych.

 

Program dostępny jest w trzech wariantach Object2VR, Object2VR Pro Object2VR Studio.

 

Wersja Pro zawiera następujące dodatkowe funkcje:

  • Droplety (umożliwiają przyspieszenie procesu tworzenia obrazów wyjściowych poprzez skorzystanie z predefiniowanych ustawień)
  • Przetwarzanie obrazu
  • Pliki wyjściowe bez informacji o programie

 

Wersja Studio zawiera następujące dodatkowe funkcje:

  • Przechwytywanie obrazu
  • Obsługa obrotnicy

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Polska strona programu Object2VR

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler