Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

PDF-XChange PRO

PDF-XChange PRO

Producent: Tracker Software
Kategoria: PDF i OCR

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

576,75 zł brutto
468,90 zł netto

System operacyjnyWindows 10, 11
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttps://pdf-xchange.eu/
Polska wersjatak

Opis programu

PDF-XChange PRO to kompleksowe i konfigurowalne rozwiązanie PDF, które pozwala na tworzenie, przeglądanie, edycję, adnotowanie, OCR i podpisywanie plików PDF z różnych źródeł. Jest to pakiet łączący trzy najlepiej sprzedające się aplikacje firmy Tracker Software: PDF-XChange Editor Plus, PDF-Tools i PDF-XChange Printer Standard. Oferuje on zaawansowane funkcje, opcje dostosowania i opcje bezpieczeństwa. 

 

Oto pięć najważniejszych funkcji PDF-XChange PRO:

 • Tworzenie plików PDF z dowolnych formatów, plików obrazowych i/lub plików tekstowych. Tworzenie plików PDF bezpośrednio ze skanowanych dokumentów, obrazów, plików tekstowych, plików Markdown i wielu innych, w tym dokumentów Microsoft Office.
 • Edycja plików PDF za pomocą szerokiego zakresu narzędzi edycyjnych, funkcji ulepszania dokumentów, paneli nawigacyjnych i opcji edycji stron. Możliwość edycji treści opartej na tekście, dodawania komentarzy i adnotacji do dokumentów w różnych formatach, takich jak kształty geometryczne, pola tekstowe, hiperłącza i pliki audio. Ponadto funkcja trwałego usuwania treści za pomocą funkcji redagowania oraz opcja mierzenia wymiarów za pomocą zaawansowanych narzędzi pomiarowych.
 • Konwersja i manipulacja plików PDF i obrazowych za pomocą PDF-Tools, także producenta Tracker Software, światowego lidera w tworzeniu i manipulowaniu plikami PDF i obrazowymi. Umożliwia konwertowanie plików prawie dowolnego formatu na pliki PDF i odwrotnie. 
 • Drukowanie wirtualne plików PDF za pomocą PDF-XChange Standard, najnowocześniejszej wirtualnej drukarki o niezrównanej innowacyjności i mocy. Jest ona kompatybilna z plikami z prawie wszystkich aplikacji Windows, takich jak Word, Excel i AutoCAD, i posiada zoptymalizowany silnik do doskonałej konwersji obrazów i znaków opartych na obrazach. 
 • Zabezpieczanie plików PDF za pomocą kompleksowych ustawień podpisu cyfrowego i bezpieczeństwa, w tym opcji szyfrowania 40/128 bitowego RC4 i 128/256 bitowego AES. Integralność danych w plikach zapewniają też opcje ochrony hasłem i liczne opcje uprawnień oraz możliwość wykorzystania certyfikatu cyfrowego ID.

 

Cechy programu PDF-XChange PRO:

 • Interfejs użytkownika - możliwość przełączania się między klasycznym/wstążkowym interfejsem użytkownika i optymalizowanie go dla interakcji z myszą lub dotykiem według własnych preferencji. Ponadto tworzenie własnych pasków narzędzi i opcja uruchamiania, aby dodać wygodne linki do aplikacji innych producentów.
 • Integracja z MS Office – możliwość zintegrowania program z aplikacjami MS Office, takimi jak Word, Excel i PowerPoint, aby łatwo tworzyć i konwertować pliki PDF z tych programów. Ponadto możliwość otwierania, edycji i konwersji dokumentów MS Office za pomocą PDF-XChange Editor Plus.
 • Integracja z chmurą – pakiet umożliwia zintegrowanie programu z usługami chmurowymi, takimi jak SharePoint, Dropbox, Google Drive i/lub MS Office 365, aby otwierać dokumenty bezpośrednio z chmury i następnie używać funkcjonalności PDF-XChange PRO do konwertowania ich na pliki PDF lub odwrotnie.
 • Wykorzystanie silnika OCR -  umożliwia sprawdzenie, czy tekst oparty na obrazach/skanowany jest przeszukiwalny i zaznaczalny. Jest on dostępny w wielu językach.
 • Podgląd portfeli PDF - możliwość przeglądu i edycji plików portfeli PDF, które zawierają wiele plików PDF i/lub innych formatów plików.
 • Rozszerzenia powłoki - możliwość aktywacji rozszerzenia powłoki, aby zoptymalizować nawigację w Eksploratorze Windows. Ponadto możliwe jest użycie menu kontekstowego, aby szybko wykonywać różne operacje na plikach PDF i obrazowych.
 • Autosave i Autorecovery - funkcje Autosave i Autorecovery umożliwiają zabezpieczenie dokumentów przed utratą danych. Dostępna jest także ustawienie częstotliwości i lokalizacji zapisywania i odzyskiwania plików.
 • Wersja przenośna - możliwość pobrania wersji przenośnej programu i używanie jej w dowolnym miejscu i czasie. Nie wymaga ona instalacji ani rejestracji.
 • Drukowanie w trybie wsadowym – drukowanie wielu plików PDF jednocześnie za pomocą funkcji drukowania wsadowego. Ponadto drukowanie plików PDF z dowolnej aplikacji Windows za pomocą funkcji drukowania uniwersalnego.
 • Przycinanie stron dokumentów PDF, a także obrazów wewnątrz dokumentów PDF.
 • Optymalizacja plików – pakiet PDF-XChange PRO od Tracker Software umożliwia optymalizację plików PDF, poprzez zmniejszanie ich rozmiaru oraz poprawę ich wydajność, a także poprzez zmniejszanie rozmiaru obrazów wewnątrz pliku PDF. 
 • Nakładanie plików – możliwość nakładania plików PDF na siebie, aby utworzyć jeden plik PDF z wielu źródeł. Ponadto nakładanie obrazów na pliki PDF lub odwrotnie.

 

Sposób licencjonowania:

Programu PDF-XChange PRO producenta Tracker Software jest sprzedawany w postaci licencji wieczystej. Przy zakupie programu klient otrzymuje 12 miesięcy darmowego wsparcia technicznego od daty zakupu, które obejmuje dostęp do najnowszych wersji produktu, łatek bezpieczeństwa i zastępczych kluczy seryjnych. Istnieje możliwość wydłużenia tego okresu do 24 miesięcy lub 36 miesięcy w momencie zakupu. Możliwe jest również wydłużenie okresu wsparcia technicznego na 24 miesiące lub 36 miesięcy w terminie pierwszych 13 miesięcy od daty zakupy.

W przypadku chęci wyboru dłuższego okresu wsparcia technicznego lub w przypadku wszelkich wątpliwości prosimy o indywidualny kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

PDF-XChange PRO producenta Tracker Software to kompletny zestaw narzędzi do pracy z plikami PDF, który pozwala na tworzenie, edycję, konwersję, optymalizację i zabezpieczanie dokumentów w tym formacie. Zestaw zawiera trzy programy: PDF-XChange Editor Plus, PDF-Tools i PDF-XChange Printer Standard. Dzięki nim można dodawać komentarze, formularze, znaczniki, znaki wodne, znaki czasu i wiele więcej do plików PDF, a także łączyć, dzielić, obracać, zmieniać rozmiar, kompresować i szyfrować dokumenty. PDF-XChange PRO obsługuje również skanowanie do PDF, OCR, eksport do Office i inne formaty, a także drukowanie do PDF z dowolnej aplikacji. PDF-XChange PRO to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i firm, którzy chcą maksymalnie wykorzystać możliwości plików PDF.

 
Zobacz także:
 
PDF-XChange Printer Standard

PDF-XChange Editor Plus
 
PDF-XChange Editor
 
Wszystkie produkty producenta Tracker Software
 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler