Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Photomatix Pro for MacOS

Photomatix Pro for MacOS

Producent: HDR Soft
Kategoria: Grafiki i foto

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

460,88 zł brutto
374,70 zł netto

System operacyjnyMacOS (10.8 lub wyższy)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://www.hdrsoft.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Photomatix Pro to program do obróbki zdjęć. Najczęściej zdjęcia wykonane w sposób klasyczny charakteryzują się rozmazanymi szczegółami przedmiotów znajdujących się w cieniach i niewidocznymi obiektami fotografowanymi w pełnym słońcu. Photomatix Pro pozwala udoskonalić wykonane zdjęcia zwiększając ich kontrast i sprawia, że wyglądają wręcz doskonale. Oprogramowanie firmy HDRsoft to narzędzie jest przeznaczone dla wszystkich maniaków cyfrowej fotografii, chcących osiągnąć niepowtarzalne efekty.

Świat może być albo bardzo ciemny, albo bardzo jasny. Kiedy te dwie skrajności spotkają się w jednej scenie, jakość zdjęcia spada drastycznie, a fotograf może jedynie rozłożyć ręce.

Żadna kamera nie dorówna zakresowi dynamiki ludzkiego oka. Jego umiejętność dostosowywania jasności w najróżniejszych okolicznościach jest nieporównywalna. Wystarczy ustawić aparat tak by uchwycił szczegóły w cieniu, a jasne miejsca na zdjęciu wybuchną ukazując jaskrawą biel. Odwrotnie, ustawiając ekspozycję tak, aby podkreślić szczegóły sceny,  uzyskamy cienie czarne niczym węgiel.

Program Photomatix Pro daje fotografowi wiele narzędzi, aby wydobyć jak największy zakres dynamiki z każdego zdjęcia. Można go użyć by delikatnie wyodrębnić elementy z zacienionych miejsc oraz rozjaśnić ważne szczegóły zdjęcia. Photomatix Pro można użyć również do tworzenia surrealistycznych zdjęć, których żywe kolory i ekstrymalne kontrasty stworzą scenę "nie z tego świata". Dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi Photomatix Pro, zawsze osiągniesz pożądany efekt.

 

Wszystko to i jeszcze więcej w programie Photomatix Pro:

 • Tone mapping

Wydobądź szczegóły z najjaśniejszych i najciemniejszych miejsc. Dwie metody tone mapping "Detail Enchancer" i "Global Compressor" wybiorą z wielu zdjęć tej samej sceny najbardziej optymalne partie i połączą je w jeden, bogaty w szczegóły obraz o żywych kolorach.

 • Exposure Fusion

HDR odchodzi w cień! Dzięki pakietowi funkcji "Highlights & Shadows" i najnowszej technologii "Exposure Fusion" serie zdjęć z bracketingu utworzą bardziej realistyczny obraz niż przy pomocy HDR.

 • Szybki Podgląd

Zapewnia pełną kontrolę nad tworzeniem. Na każdym etapie edycji można podejrzeć wynik danej operacji. Dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym edycja jest krótsza i o wiele przyjemniejsza.

 • Szybko i sprawnie!

Każda obróbka zdjęć może zostać zapisana, a system skrótów umożliwi szybkie ich załadowanie. Powtarzalne czynności już nigdy nie będą męką!

 • 360 degree image

To własna profesjonalna panorama! Dzięki opcji 360 degree image w prosty i szybki sposób zostanie utworzona panorama z wybranych zdjęć.

 • Opcja undo i redo

Zapewnia przywracanie i odwracanie czynności. Niemalże każda pomyłka może zostać odwrócona, co umożliwia łatwą i bezstresową pracę nad zdjęciami

 • Wysoka jakośc zapisu

Każdy obraz zostanie zapisany w jakości 16 bitów na kanał dzięki czemu zdjęcia nie stracą na swojej atrakcyjności. Istnieję również możliwość zapisu w jakości 8 bitów na kanał jako jpeg czy tiff jeżeli zaistnieję taka potrzeba.

 • Dokładna analiza zdjęć

Histogramy jasności i koloru na kanał w prosty sposób przedstawią wszystkie niezbędne dane potrzebne do obróbki zdjęcia.

 • Wsprarcie dla 32 bitowego hdr

Histogramy, możliwość tone mappingu czy zbiorowa obróbka plików HDR bez problemu działają z 32 bitowymi HDR-ami. Formaty Radiance RGB, OpenEXR i Floating Point TIFF są w pełni obsługiwane.

 • Beztresowa automatyzacja

Każda ilość zdjęć zostanie obrobiona w wybrany sposób włączając w tone mapping oraz exposure fusion i zapisana w wybranym miejscu. Wiele opcji jak automatyczna detekcja zdjęć z bracketingu, wydajne wydzielanie zdjęć z wielkich plików TIFF, czy opcja nazwania obrobionych plików ułatwią proces masowej obróbki zdjęć i zapewnią niespotykaną dotąd szybkość procesu.

 • Wsparcie niezbędnych formatów

Niezależnie od tego są to pliki JPEG, TIFF czy PNG zawsze można je załadowć do programu i obrabiać bez najmniejszych problemów.

 • Płynna praca z kolorami

Photomatix Pro zapewnia stały podgląd na profil ICC koloru od zdjęcia wyjściowego aż do gotowego wraz z menagerem zarządzania kolorami

 • Lightroom Export Plugin

Wspaniały program wbudowany w Photomatix zapewniający szybką obróbkę HDR zdjęcia. Swobodny export ustawień, zdjęć profili między programami zapewnia szybką i łatwą pracę nad zdjęciami.

Polska strona programu Photomatix

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler