Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

PowerDVD 23 Ultra

PowerDVD 23 Ultra

Producent: Cyberlink
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

425,83 zł brutto
346,20 zł netto

System operacyjnyWindows 11, 10, (7, 8, 8.1)
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttps://www.cyberlink.com/index_en_EU.html
Polska wersjanie

Opis programu

PowerDVD 23 Ultra to najbardziej zaawansowany odtwarzacz multimedialny na rynku od producenta Cyberlink, który zapewnia niezapomniane wrażenia z oglądania filmów, słuchania muzyki i śpiewania karaoke. 

 

PowerDVD 23 Ultra oferuje wiele nowości i ulepszeń w porównaniu z poprzednią wersją PowerDVD 22 Ultra, takich jak:

 • Tryb karaoke - jedyna funkcja na rynku, która pozwala na usuwanie wokalu z dowolnej piosenki w bibliotece multimedialnej lub na YouTube, tworząc idealne podkłady do śpiewania. Tryb karaoke posiada także opcję automatycznego dopasowania tonacji i tempa piosenki do głosu użytkownika, a także możliwość nagrywania i udostępniania swoich występów.
 • Odtwarzanie wideo w jakości 8K - PowerDVD 23 Ultra obsługuje najnowszy standard wideo o rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli, zapewniając niesamowitą ostrość i szczegółowość obrazu. PowerDVD 23 Ultra potrafi także skalować wideo o niższej rozdzielczości do jakości 8K, wykorzystując zaawansowaną technologię super-rozdzielczości opartą na sztucznej inteligencji.
 • Wsparcie dla HDR10+ - PowerDVD 23 Ultra jest pierwszym odtwarzaczem multimedialnym, który obsługuje dynamiczny zakres HDR10+, który dostosowuje jasność i kontrast obrazu do każdej sceny, zapewniając lepsze odwzorowanie kolorów i głębi. PowerDVD 23 Ultra potrafi także konwertować wideo SDR do HDR10+, poprawiając jakość obrazu na ekranach HDR.
 • Technologia TrueTheater - PowerDVD 23 Ultra wykorzystuje opatentowaną technologię TrueTheater, która automatycznie poprawia jakość audio i wideo, zwiększając głębię kolorów, redukując szumy, poprawiając ostrość, dodając efekty 3D i wiele więcej. PowerDVD 23 Ultra pozwala także na dostosowanie ustawień TrueTheater do własnych preferencji.
 • Interfejs użytkownika - PowerDVD 23 Ultra posiada całkowicie odświeżony i ułatwiony interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe zarządzanie i odtwarzanie multimediów. PowerDVD 23 Ultra oferuje także możliwość personalizacji wyglądu interfejsu, zmiany kolorów, rozmiarów i układu elementów.

 

PowerDVD 23 Ultra zawiera także wiele funkcjonalności, których nie posiada tańsza wersja PowerDVD 23 Standard, takich jak:

 • Odtwarzanie płyt Blu-ray i DVD - PowerDVD 23 Ultra potrafi odtwarzać wszystkie rodzaje płyt Blu-ray i DVD, w tym najnowsze formaty Blu-ray Ultra HD i Blu-ray 3D. PowerDVD 23 Ultra obsługuje także wszystkie popularne systemy dźwięku przestrzennego, takie jak Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio.
 • Odtwarzanie plików ISO i HEVC - PowerDVD 23 Ultra potrafi odtwarzać pliki ISO, czyli obrazy płyt Blu-ray i DVD, bez konieczności nagrywania ich na fizyczne nośniki. PowerDVD 23 Ultra obsługuje także pliki wideo w formacie HEVC, który zapewnia lepszą jakość obrazu przy mniejszym rozmiarze pliku.
 • Odtwarzanie strumieniowe i offline - PowerDVD 23 Ultra producenta Cyberlink umożliwia odtwarzanie multimediów ze źródeł strumieniowych, takich jak YouTube, Vimeo, Netflix, Hulu i wiele innych. PowerDVD 23 Ultra pozwala także na pobieranie wideo z YouTube i innych serwisów do odtwarzania offline, nawet w jakości 8K. PowerDVD 23 Ultra oferuje także 100 GB darmowej przestrzeni w chmurze, która umożliwia udostępnianie multimediów za pomocą prostego linku, bez konieczności rejestracji.
 • Aplikacja mobilna - PowerDVD 23 Ultra posiada bezpłatną aplikację mobilną, która pozwala na odtwarzanie multimediów na smartfonach i tabletach, zarówno online, jak i offline. Aplikacja mobilna synchronizuje się z PowerDVD 23 Ultra na komputerze, umożliwiając dostęp do całej biblioteki multimedialnej z dowolnego miejsca. Aplikacja mobilna pozwala także na zdalne sterowanie PowerDVD 23 Ultra na komputerze, a także na odbijanie obrazu z urządzeń mobilnych na telewizor lub projektor.
 • Odtwarzanie na wielu urządzeniach - PowerDVD 23 Ultra pozwala na odtwarzanie multimediów na wielu urządzeniach jednocześnie, wykorzystując technologię DLNA. PowerDVD 23 Ultra potrafi także przesyłać obraz i dźwięk z komputera na telewizor lub projektor za pomocą technologii Chromecast, Apple TV, Roku, Fire TV i innych. PowerDVD 23 Ultra umożliwia także odtwarzanie multimediów na goglach VR, takich jak Oculus Rift, HTC Vive i Samsung Gear VR.

 

Sposób licencjonowania:

Program PowerDVD 23 Ultra jest sprzedawany w postaci licencji wieczystej – na wersję programu. 

 

UWAGA!

Dostęp do wszystkich funkcjonalności programu jest możliwy wyłącznie przy użyciu systemów operacyjnych Windows 10 i 11.

PowerDVD 23 Ultra producenta Cyberlink zapewnia kompleksową obsługę multimediów na wielu urządzeniach. Oferuje najwyższą na rynku jakość obrazu, jednocześnie dbając o optymalizację i płynność podczas korzystania z programu. 

 

Zobacz także:

PowerDVD 23 Standard

 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler