Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

TeamViewer Business

TeamViewer Business

Producent: TeamViewer GmbH
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 893,71 zł brutto
1 539,60 zł netto

System operacyjnyWindows, Mac OS X, Linux
Licencjana 1 rok / 2 / 3 lata
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://teamviewer.com
Polska wersjanie

Opis programu

TeamViewer Business to szybkie, proste i przyjazne rozwiązanie umożliwiające kompleksowy dostęp do odległych komputerów i serwerów oraz współdzielenie pulpitu przez internet. Jest to idealne narzędzie służące do zdalnej pomocy technicznej, zdalnego dostępu do komputerów lub meetingów. TeamViewer pozwala na oszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. Dzięki niemu wymiana informacji może odbywać się bardzo szybko, bez dodatkowych kosztów. Wszystkie potrzebne funkcje znajdują się w zasięgu ręki. Dodatkowo program umożliwia zdalne rozwiązywanie problemów oraz prosty sposób komunikacji z klientami oraz pracownikami. Największymi zaletami oprogramowania są skuteczność i bezpieczeństwo. Wszystkie prywatne dane, rozmowy i meetingi pozostają bezpieczne, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

TeamVierwer Business dostępny jest ze specjalnymi zniżkami dla instytucji EDU oraz GOV. W przypadku chęci zakupu oprogramowania ze zniżką zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez e-mail, formularz zapytania ofertowego lub telefon.

Najważniejsze cechy oprogramowania TeamViewer:

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Wysoka wydajność
 • Przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs
 • Brak potrzeby konfiguracji (możliwość rozpoczęcia pracy od razu)
 • Połączenia między wieloma platformami systemowymi
 • Optymalna kompatybilność
 • Praca w środowiskach międzynarodowych (obsługa wielu języków, klawiatur)

Uwaga:

W przypadku zainteresowania licencją na dłuższy okres niż rok prosimy o kontakt. 

 

Właściwości oprogramowania TeamViewer:

Najwyższy standard bezpieczeństwa
TeamViewer to bezpieczne rozwiązanie do zdalnej konserwacji Twoje połączenia realizowane są poprzez w pełni zabezpieczone kanały danych z wymianą kluczy przy użyciu 1024-bitowego algorytmu RSA oraz 256-bitowego szyfrowania sesyjnego AES. Dodatkowo wszystkie pliki programu zastały zabezpieczone za pomocą technologii podpisywania kodu firmy VeriSign. TeamViewer posiada uwierzytelnianie dwuskładnikowe (dodatkowa warstwa zabezpieczania kont) oraz również chroni dostęp do sesji poprzez generowanie hasła przy każdym uruchomieniu programu.

Pomoc bez instalacji
Przy użyciu programu TeamViewer łączysz się z dowolnymi komputerami podłączonymi do internetu. Nie jest przy tym wymagana instalacja oprogramowania po stronie klienta. Aby nawiązać połączenie Twój klient uruchamia jedynie niewielki program.

Zdalny dostęp do nieobsługiwanych komputerów
.
Z łatwością uzyskasz bezpośredni, całodobowy dostęp do nieobsługiwanych komputerów i serwerów. Do największych zalet należą: brak dodatkowych kosztów instalacji.

Transfer danych
TeamViewer pozwala na zintegrowany transfer danych, umożliwiający kopiowanie plików i folderów. Transfer danych odbywa się poprzez zapory ogniowe. TeamViewer zapewnia bezproblemową pracę przez zapory ogniowe.

Szybki zwrot inwestycji
Opłaty licencyjne TeamViewer są niewysokie i, z racji oszczędności czasu i kosztów, bardzo szybko się zwracają. Prywatni użytkownicy mogą korzystać z aplikacji nieodpłatnie.

Optymalna wydajność
TeamViewer optymalizuje jakość obrazu i prędkość w zależności od połączenia sieciowego. Tym samym uzyskuje się optymalną wydajność od połączenia LAN po połączenie modemowe.

Wiele innych funkcji
Program TeamViewer zapewnia również zarządzanie komputerami, użytkownikami i kontaktami, automatyczne wykrywanie kontaktów i urządzeń znajdujących się w pobliżu, grupy kanałów dla użytkowników, chat, tablica, dźwięk i obraz z komputera zdalnego, wysoka rozdzielczość, obsługa serwerów terminali oraz rejestrowanie sesji.
 

Program TeamViewer dostępny jest w trzech rodzajach licencji: Business, Premium oraz Corporate. Wersje Premium i Corporate oferują znacznie większy zakres funkcjonalności.

 

Licencja Business obejmuje:

 • Licencja na 1 użytkownika (możliwość połączenia maksymalnie 3 urządzeń) 
 • Nieograniczona liczba punktów końcowych
 • Jedna strona połączenia musi posiadać licencję
 • Prezentacje i meetingi
 • Zarządzanie urządzeniem
 • Spersonalizowane moduły klienta
 • Możliwość zarządzania maksymalnie 200 nienadzorowanymi urządzeniami

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Pełna oferta firmy TeamViewer

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler