Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Trimble SketchUp PRO 2021 - licencja roczna (zawiera Support&Maintenance)

Trimble SketchUp PRO 2021 - licencja roczna (zawiera Support&Maintenance)

Producent: Google
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

2 094,57 zł brutto
1 702,90 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 10, Mac OS X
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1 dzień
Strona programuhttp://sketchup.com/
Polska wersjatak

Opis programu

Trimble SketchUp Pro 2021 to doskonałe połączenie klasycznego oprogramowania komputerowego do tworzenia obiektów 3D i wieloma nowymi opcjami, takimi jak możliwość publikowania, udostępniania i przechowywania projektów w chmurze za pomocą Trimble Connect. Sketchup Pro 2021 to proste w użyciu i intuicyjne narzędzie.

 Uwaga: Dostępna jest licencja roczna dla studentów - EDU.

Kreatywna przestrzeń 3D – nowa wersja programu koncentruje się na strukturach danych i zachowaniach modelowania. Wprowadzona została istotna zmiana organizacji modeli. Dzięki wprowadzonej Hierarchii obiektów, nie ma już potrzeby tworzenia warstw na warstwach. Można zarządzać modelami bezpośrednio wewnątrz hierarchii. Ikonka gałki ocznej, pozwala na wygodne przełączanie pomiędzy poszczególnymi częściami modelu, takimi jak plany pięter czy meblami.

Nowe możliwości przenoszenia obiektów – nowe uchwyty pozwalają na łapanie obiektów za niewidoczne punkty takie jak np. punkt środkowy sofy i przesuwanie za ich pomocą obiektów wewnątrz projektu. Przenoszony obiekt automatycznie staje się przezroczysty, gdy coś w modelu zakłóci ruch obiektu. Sytuacja wygląda identycznie dla opcji obracanie i przenoszenia. Najłatwiej przetestować możliwości SketchUp ustawiając obiekty w trudnodostępnych miejscach.

Zarządzanie ukrywaniem obiektów – w rozwijanym menu rozdzielone zostało ukrywanie obiektów i ukrywanie geometrii. Daje to możliwość wygodniejszego zarządzania ukrywaniem poszczególnych elementów, aby modelowanie było jeszcze łatwiejsze. Np. w przypadku edycji ukrytych krawędzi w krajobrazie lub wygładzonej powierzchni, można nadal zachować ukryte obiekty znajdujące się w pobliżu takiej jak drzewa lub budynek.

Aktualizacja nazewnictwa – zmiana na nie ma wpływu na przepływ pracy, wprowadza jedynie klika nowych określeń. Obiekty są teraz zbiorowym terminem obejmującym grupy, komponenty i komponenty dynamiczne. Warstwy z kolei są teraz nazywane „znacznikami”. 

Zarządzanie dokumentami – SketchUp Pro 2020 zapewnia pełną kontrolę nad dokumentami. Usprawniona została interakcja pomiędzy SketchUp i LayOut, aby zaoszczędzić czas i energię użytkowników. Teraz można znacznie rzadziej aktualizować sceny w SketchUp, ponieważ dużo więcej możliwości edycji dostępnych jest bezpośrednio w LayOut.

Widoki Modelu – LayOut znacznie lepiej interpretuje zmiany w SketchUp, dzięki czemu zmiana stylu lub kąta kamery bezpośrednio w Layout nie powoduje przypadkowej utraty danych. Po wprowadzeniu takich zmian niektóre części paska menu stają się ciemnoszare informując o dokonaniu zmian. Zmiany te w dowolnym momencie mogą zostać cofnięte poprzez ponowną synchronizację rzutni z modelem SketchUp.

Dostosowywanie – przenieś dokumenty LauOut na wyższy poziom dzięki rożnym modelom i widokom. W przypadku modelu SketchUp z kilkoma rzutniami, można teraz wybrać jedną z nich i połączyć z innym modelem, bez koniecznego dotychczas usuwania rzutni, wstawiania nowego modelu SKP i resetowania ustawień skali oraz rzutni. 

Można także przełączać widoczność tagów bezpośrednie w projekcie LayOut. Nie trzeba teraz tworzyć dodatkowych scen tylko dla plików LayOut, co pozwala na znaczą oszczędność czasu przeznaczanego na przełączanie między LayOut a SketchUp. 

Licencja  SketchUp Pro 2021 dostępna jest w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) w 2 wariantach:

  • Licencja komercyjna  - ważna przez 1, 2 lub 3 lata
  • Licencja roczna EDU - dla studentów

Licencje czasowe zapewniają dostęp do najnowszych aktualizacji i ulepszeń programu, oraz priorytetową pomoc techniczną ze strony producenta.

W przypadku chęci zakupu licencji komercyjnej na 2 lub 3 lata, bądź pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler