Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Wondershare EdrawMax

Wondershare EdrawMax

Producent: Wondershare
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

496,92 zł brutto
404,00 zł netto

System operacyjnyWindows/Mac/Linux
Licencjana wszystkie wersje programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://edrawsoft.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Wondershare EdrawMax to program, dzięki któremu studenci, nauczyciele oraz użytkownicy biznesowi mogą tworzyć i publikować w sposób profesjonalny różne rodzaje diagramów, używanych do najróżniejszych celów.

EdrawMax to narzędzie typu „wszystko w jednym”. Dzięki niemu można łatwo z łatwością można tworzyć:
- wykresy,
- schematy organizacyjne,
- schematy sieci komputerowych,
- prezentacje biznesowe,
- plany budynków,
- schematy szkoleń,
- ilustracje naukowe,
- projekty z dziedziny mody,
- projekty zadań,
- struktury programów,
- schematy sieci energetycznych,
- wykresy w postaci map kierunkowych,
- schematy baz danych,
- inne elementu prezentacji multimedialnych    

EdrawMax umożliwia tworzenie różnego rodzaju wykresów przy użyciu szablonów, gotowych kształtów i narzędzi do rysowania. Zawiera wstępnie przygotowane biblioteki rysunków i ponad 5000 zdefiniowanych różnych symboli. Praca wykonywana jest przy użyciu intuicyjnego interfejsu użytkownika przypominającego styl pakietu Office .

Produkt firmy Wondershare dostarcza uniwersalne, łatwe, szybkie i profesjonalne rozwiązania sprawiające, że praca z nim to sama przyjemność. W środowisku korporacyjnym, osoby pracujące w dziale zasobów ludzkich muszą tworzyć często przygotowują schematy organizacyjne, pewne prezentacje biznesowe, a także mapy kierunków rozwoju. Inne działy tworzą np. plany poszczególnych pięter budynków, aby łatwiej oprowadzić gości po firmie. Jednocześnie w tej samej firmie programiści i konstruktorzy również potrzebują programu, który umożliwi im konstruowanie wykresów UML,  wizualizację realizacji etapów poszczególnych projektu/zadania, struktur programów, schematów projektowania stron internetowych, sieci energetycznej oraz schematów organizacji baz danych.

EdrawMax pozwala na stworzenie tabel i wykresów spełniających wszystkie powyższe wymagania i wiele więcej. Przy pomocy tysięcy dołączonych symboli wektorowych  oraz ogromnej biblioteki gotowych ilustracji, już nigdy żaden inny program graficzny nie będzie do tego  potrzebny!

Jeśli ktoś zna środowisko Microsoft Office, nie będzie mieć żadnych problemów z poruszaniem się po funkcjach programu EdrawMax. Przy użyciu szablonów, kształtów i narzędzi do rysowania, można budować tabele i wykresy w sposób czysto intuicyjny, co pozwala na przepływ informacji w sposób bardziej wydajny. niż dotąd. Przy użyciu techniki projektowania działającej na zasadzie „przeciągnij i upuść”, połączonej z funkcją automatycznego dopasowania oraz wybranymi przez użytkowania kolorami, czcionkami i stylami, tworzenie wykresów w programie EdrawMax jest szybkie i proste

Jednak najlepszą cechą programu EdrawMax jest jego elastyczność. Z łatwością można zaimportować istniejące pliki Visio XML, jak również szeroką gamę plików w innych formatach graficznych. Projekty wykonane w programie EdrawMax mogą zostać zapisane do pliku graficznego w dowolnym formacie przy zachowaniu obsługi WYSIWYG (to co na ekranie to na papierze). Mogą też być współdzielone z innymi osobami jako oddzielny plik wykonywalny (*.exe). Można nawet podlinkować wykresy do innych zbiorów danych w celu dostarczenie odbiorcy jeszcze bardziej szczegółowych informacji.

Twórcy programu EdrawMax pracują nad nim w sposób ciągły. W wyniku tego,  jego funkcjonalność jest ciągle ulepszana poprzez publikacje aktualizacji. Sprawiło to – między innymi -  że program teraz działa jeszcze szybciej i jeszcze lepiej obsługuje funkcje drukowania i eksportu dokumentów o dużym rozmiarze.

Dlaczego warto wybrać EdrawMax.

 - jest to oprogramowanie do rysowania wykresów, które w najlepszy sposób pozwala na graficzne ukierunkowanie i przebieg realizacji pomysłów i zdań oraz połączeń i zależności między nimi
- program ten w pełni obsługuje grafikę wektorową, możliwe jest więc błyskawiczne tworzenie tabel, schematów organizacyjnych, schematów sieci komputerowych i innych.
- w bezbłędny sposób importuje pliki Visio XML. Wystarczy tylko przeciągnąć i upuścić na stronę autora dowolny kształt wybrany z panelu biblioteki!
- tworzy w szybkim tempie profesjonalnie wyglądające wykresy z tematami, efektami i szybkim wyborem stylów.
- pozwala na osiągnięcie większej produktywności podczas tworzenia wykresów, przy pomocy takich funkcji jak automatyczne dopasowanie oraz układanie wszelkich kształtów.
- program ma wbudowana bibliotekę wysokiej jakości kształtów, przykładów i szablonów
- dla każdego obiektu umieszczonego na wykresie dostępny jest szeroki wybór  atrybutów w postaci kolorów, czcionek, kształtów, stylów, obrazów, tekstu i symboli.
- z łatwością wizualizuje złożone informacje przy pomocy szerokiej gamy wykresów. Wykresy te mogą być jeszcze bardziej zrozumiałe i bardziej użyteczne poprzez podłączenie ich do zbiorów danych, co pozwala zobaczyć jeszcze dokładniejszy obraz opisywanego systemu lub procesu.
- działa Współpracuje również z MS Office. Z pakietem Microsoft Office można go łatwo zintegrować. Interfejs użytkownika wykonano w stylu MS Office, a więc nawet początkującym łatwo jest się go nauczyć i używać.  Jeśli tylko użytkownik zna MS Office, to również bardzo szybko pozna funkcje Edraw.

Program można nabyć jako licencje: 

  • Individual – subskrypcja roczna, dwuletnia albo licencja wieczysta* (licencja wieczysta w przypadku Individual license upoważnia do dożywotnich darmowych aktualizacji oraz wsparcia producenta)
  • Team&Business - subskrypcja roczna albo licencja wieczysta** (licencja wieczysta w przypadku Team&Business license upoważnia darmowych aktualizacji oraz wsparcia producenta w okresie 3 lat od zakupu oprogramowania)
  • Educational - subskrypcja roczna lub dwuletnia

Licencje Individual i Team&Business pozwalają na użytkowanie jednej licencji na dwóch urządzeniach.

W przypadku zainteresowania licencją edukacyjną prosimy o kontakt.

Licencję można aktywować na systemach takich jak:

  • Windows: 2000/2003/2008/Vista/7/8/10 (wersje 32 bit i 64 bit)
  • Mac OS: X 10.10 - 11.0
  • Linux: Debian, Ubuntu, Fedora, CentOS, OpenSUSE, Mint, Knoppix, RedHat, Gentoo i innych

W przypadku chęci zakupu większej ilości licencji, bądź jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler