Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Xilisoft Media Toolkit Deluxe

Xilisoft Media Toolkit Deluxe

Producent: Xilisoft Corporation
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

892,00 zł brutto
725,20 zł netto

System operacyjnyWindows, Mac
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.xilisoft.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Xilisoft Media Toolkit Deluxe to zestaw 14 potężnych narzędzi multimedialnych. W jego skład wchodzą Video Converter Ultimate, Video Converter Smart, DVD to Video Ultimate, Blu-ray to Video Converter, DVD Creator, Blu-ray Creator, DVD Copy Express, Audio Converter Pro, YouTube Video Converter, Video Editor, Movie Maker, Photo DVD Maker, Photo Slideshow Maker oraz FilmSpirit.

Pakiet Media Toolkit Deluxe jest w stanie podołać praktycznie wszystkim zadaniom związanym z konwersją, wypalaniem, edycją i pobieraniem materiałów multimedialnych. Dzięki niemu można łatwo konwertować i edytować dowolne filmy SD i HD, pobierać pliki z serwisu YouTube, przekształcać, tworzyć i kopiować własne płyty DVD i Blu-ray, konwertować pliki dźwiękowe, wypalać muzykę na płytach CD, przekształcać CD na inne pliki audio, tworzyć pokazy slajdów i wiele innych.

Programy wchodzące w skład Media Toolkit Deluxe:

 • Video Converter Ultimate – konwersja w filmów HD/3D oraz w standardowych formatach. Program obsługuje w sumie ponad 160 formatów plików wideo. Pozwala m.in. łączyć, dzielić i przycinać filmy, a także dodawać do nich efekty specjalne, znaki wodne, napisy i ścieżkę dźwiękową. 
 • Video Converter Smart – najprostszy i najszybszy konwerter plików audio/wideo HD i SD, tak aby można je było odtwarzać na urządzeniach przenośnych takich jak iPhone/iPad, HTC One, Galaxy, Kindle itd. 
 • DVD to Video Ultimate – program do konwersji DVD na praktycznie dowolny format audio/wideo oraz pozyskiwania obrazów z filmów DVD. Dostępnych jest wiele funkcji edycji pozwalających indywidualnie dostosować parametry pliku wyjściowego.
 • Blu-ray to Video Converter - program do konwersji filmów Blu-ray M2TS na formaty video HD, a także formaty 3D i standardowe z niezrównaną szybkością i z zachowaniem jakości. Można także wyodrębniać dźwięk i przechwytywać obrazy z DVD Blu-ray, a także edytować materiały fimowe.
 • DVD Creator – prosta i szybka konwersja popularnych formatów wideo takich jak AVI, MPEG, DivX, DV, VOB, WMV na filmy DVD, foldery DVD lub pliki ISO. Program daje możliwość dodania do wyjściowego filmu DVD własnego menu, efektów, klipów, ścieżek audio i napisów.
 • Blu-ray Creator – narzędzie do wypalania płyt Blu-ray i DVD mogące nagrywać filmy z kamer i w różnych popularnych formatach na dyskach Blu-ray oraz AVCHD na dyskach do odtwarzania w odtwarzaczu BD i PS3. Program posiada potężne narzędzia do edycji. (tylko Windows)
 • DVD Copy Express – stabilne, szybkie i proste w użyciu narzędzie do kopiowania i klonowania DVD. Program zapewnia najlepszy i najszybszy sposób kopiowania materiału, dzięki dokładnemu kopiowaniu całego filmu DVD w stosunku 1:1 lub zastosowaniu kompresji z DVD-9 na DVD-5.
 • Audio Converter Pro – doskonałe narzędzie zawierające w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do konwersji plików audio obejmujące także konwersję ścieżek CD, wyodrębniane dźwięku z filmów i wypalanie muzyki na płytach CD.
 • YouTube Video Converter – program pozwala pobierać i konwertować dostępne na YouTube filmy także te w jakości 1080p i 4K na pliki MP3 i inne formaty wideo, tak by można je było odtwarzać na różnych urządzeniach np.: iPhone/iPad, Apple TV, Galaxy, Kindle i innych. Konwertować można też lokalne pliki wideo w różnych formatach.
 • Video Editor - oprogramowanie służące do montowania własnych materiałów filmowych. Program pozwala na dowolne przycinanie fragmentów wideo, łączenie wielu rożnych materiałów filmowych w jeden oraz dzielenie ich na osobne fragmenty.
 • Movie Maker – potężne narzędzie do tworzenia i edycji filmów z materiałów wideo. Program pozwala dodawać także przejścia, znaki wodne, dźwięk i napisy do filmów. 
 • Photo DVD Maker – doskonałe rozwiązanie do przekształcenia kolekcji zdjęć w film DVD, który następnie można wypalić na płycie i oglądać na odtwarzaczu DVD. Program pozwala także tworzyć pliki ISO i foldery DVD.
 • Photo Slideshow Maker – tworzenie pokazów slajdów ze zdjęć i zapisywanie ich jako filmów w formacie AVI, MPEG, WMV, DiviX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, Xvid lub 3GP.
 • Cycle8 FilmSpirit – doskonałe narzędzie do tworzenia rodzinnych filmów, specjalnych interesujących zwiastunów lub krótkich filmów z różnymi szablonami zwiastunów. (tylko Windows)

 

Program dostępny jest zarówno dla urządzeń z systemem Windows jak i Mac (wersja dla systemu Mac obejmuje 12 programów)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler