Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Xilisoft Media Toolkit Ultimate

Xilisoft Media Toolkit Ultimate

Producent: Xilisoft Corporation
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

525,09 zł brutto
426,90 zł netto

System operacyjnyWindows, Mac
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.xilisoft.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Xilisoft Media Toolkit Ultimate to zestaw 8 potężnych narzędzi multimedialnych. W jego skład wchodzą Video Converter Ultimate, Video Converter Smart, DVD to Video Ultimate, DVD Creator, DVD Copy Express, Audio Converter Pro, YouTube Video Converter oraz FilmSpirit.

Pakiet Media Toolkit Ultimate pomaga w konwersji własnych filmów DVD na różne formaty video (łącznie z HD), kopiowaniu i zapisie ich kopii zapasowych, tworzeniu filmów DVD z różnych plików, konwersji i wypalaniu plików dźwiękowych na płytach CD oraz pobieraniu filmów z YouTube i ich konwersji na inne formaty audio/wideo.

Programy wchodzące w skład Media Toolkit Deluxe:

 • Video Converter Ultimate – konwersja w filmów HD/3D oraz w standardowych formatach. Program obsługuje w sumie ponad 160 formatów plików wideo. Pozwala m.in. łączyć, dzielić i przycinać filmy, a także dodawać do nich efekty specjalne, znaki wodne, napisy i ścieżkę dźwiękową. 
 • Video Converter Smart – najprostszy i najszybszy konwerter plików audio/wideo HD i SD, tak aby można je było odtwarzać na urządzeniach przenośnych takich jak iPhone/iPad, HTC One, Galaxy, Kindle itd.
 • DVD to Video Ultimate – program do konwersji DVD na praktycznie dowolny format audio/wideo oraz pozyskiwania obrazów z filmów DVD. Dostępnych jest wiele funkcji edycji pozwalających indywidualnie dostosować parametry pliku wyjściowego.
 • DVD Creator – prosta i szybka konwersja popularnych formatów wideo takich jak AVI, MPEG, DivX, DV, VOB, WMV na filmy DVD, foldery DVD lub pliki ISO. Program daje możliwość dodania do wyjściowego filmu DVD własnego menu, efektów, klipów, ścieżek audio i napisów.
 • DVD Copy Express – stabilne, szybkie i proste w użyciu narzędzie do kopiowania i klonowania DVD. Program zapewnia najlepszy i najszybszy sposób kopiowania materiału, dzięki dokładnemu kopiowaniu całego filmu DVD w stosunku 1:1 lub zastosowaniu kompresji z DVD-9 na DVD-5.
 • Audio Converter Pro – doskonałe narzędzie zawierające w sobie wszystkie niezbędne narzędzia do konwersji plików audio obejmujące także konwersję ścieżek CD, wyodrębniane dźwięku z filmów i wypalanie muzyki na płytach CD.
 • YouTube Video Converter – program pozwala pobierać i konwertować dostępne na YouTube filmy także te w jakości 1080p i 4K na pliki MP3 i inne formaty wideo, tak by można je było odtwarzać na różnych urządzeniach np.: iPhone/iPad, Apple TV, Galaxy, Kindle i innych. Konwertować można też lokalne pliki wideo w różnych formatach.
 • Cycle8 FilmSpirit – doskonałe narzędzie do tworzenia rodzinnych filmów, specjalnych interesujących zwiastunów lub krótkich filmów z różnymi szablonami zwiastunów.

 

Program dostępny jest zarówno dla urządzeń z systemem Windows jak i Mac

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler