Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

YouCam 9 Deluxe

YouCam 9 Deluxe

Producent: Cyberlink
Kategoria: Multimedia, audio/video

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

214,14 zł brutto
174,10 zł netto

System operacyjnyMicrosoft Windows 10, 8.1/8, 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttps://www.cyberlink.com/products/youcam/features_en_EU.html
Polska wersjanie

Opis programu

Program YouCam 9 firmy Cyberlink to narzędzie dedykowane użytkownikom kamer internetowych. Oprogramowanie integruje się z usługami wideorozmów takimi jak: Skype, Zoom, Facebook, YouTube Live oraz Twitch. Ponad 200 efektów skutecznie ożywi spotkania i wszelkiego rodzaju transmisje wideo.

Z oprogramowania YouCam można korzystać podczas transmisji na żywo w usługach przesyłania strumieniowego takich jak: Twitch, Facebook Live, YouTube Live, OBS Studio, XSplit oraz Wirecast. Poprzez dodanie niestandardowych obrazów, tekstów bądź logotypów do transmisji na żywo w skuteczny sposób można przekazywać ważne informacje. Do dyspozycji dostajemy między innymi możliwość dodania animowanych ikon, filtry i efekty wideo, kontrolowanie oświetlenia, wygładzenie skóry i wirtualny makijaż.

YouCam skutecznie sprawdzi się również w spotkaniach biznesowych odbywających się za pośrednictwem Skype, CyberLink U Meeting bądź Google Hangouts, pozwalając nanieść wirtualny makijaż i poprawić wygląd twarzy. Dodatkowo dzięki technologii TrueTheater™ YouCam automatycznie dostosuje ostrość obrazu i oświetlenie, które można później dostosować za pomocą intuicyjnych narzędzi. Funkcja Face Login pozwala zalogować się do systemu Windows poprzez zaprezentowanie swej twarzy przed kamerką internetową, natomiast Face-Out wylogowuje użytkownika, gdy ten opuści pole kamery internetowej, zabezpieczając przy tym dane na urządzeniu przed osobami niepożądanymi.

W użytku domowym YouCam 9 oferuje ponad 200 filtrów, animowanych emoji i innych efektów, aby urozmaicić czaty wideo.

Efekty wideo w czasie rzeczywistym – Ponad 200 różnego rodzaju efektów do nagrywania i przeprowadzenia wideo może zostać wzbogaconych o nowe, dostępne w DirectorZone – bibliotece efektów, dodatków, ramek i innych gadżetów.

Lepsza jakość obrazu przez TrueTheater – Technologia TrueTheater oraz obsługa standardu HD umożliwiają tworzenie i nagrywanie wysokiej jakości filmów wideo z kamery internetowej, jak również w formie zrzutów ekranowych. Możliwe jest zastosowanie najbardziej optymalnego oświetlenia dopasowanego do danych warunków oraz oczyszczanie obrazu z kamery jednym kliknięciem.

Gadżety i animowane emoji – Doświadczenie rozszerzonej rzeczywistości dzięki różnym akcesoriom i animoji nigdy nie było łatwiejsze. W dodatku z połączeniem z innymi efektami dają mnóstwo zabawy w spotkaniach towarzyskich.

Ramki i tła – Dzięki bogatej bazie różnego rodzaju ramek i teł skutecznie urozmaici obraz nadawany z kamery internetowej, bądź z łatwością pomoże zrobić niepowtarzalne zdjęcie profilowe.

Edycja zdjęć – YouCam 9 pozwala z łatwością poprawić zdjęcia zrobione za pomocą kamery internetowej. Szereg intuicyjnych funkcji pozwala w łatwy sposób obracać bądź przycinać zdjęcia, a także edytować je za pomocą na przykład tabletów graficznych.

Upiększanie twarzy – Szereg narzędzi upiększających wraz z technologią rozpoznawania twarzy skutecznie poprawią rysy twarzy, usuną niedoskonałości bądź pozwolą na dokonanie subtelnych ulepszeń.

Wymagania programu YouCam 9 firmy Cyberlink: 

 • system operacyjny Windws 10 / 8.1 / 8 / 7. 
 • procesor Intel Core™ i5 / AMD Ryzen™ Series bądź lepszy
 • procesor graficzny Intel® HD Graphics
 • 4GB pamięci
 • 1GB miejsca na dysku twardym
 • Połączenie z internetem niezbędne do założenia konta i aktywacji produktu, oraz do usług wideokonferencyjnych
   

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler