Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF

DameWare Remote Support

DameWare Remote Support

Producent: Solarwinds
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

1 552,51 zł brutto
1 262,20 zł netto

Cennik jednostkowy
1 » 1 552,51 zł
2-3 » 1 527,41 zł
4-5 » 1 477,35 zł
6-9 » 1 452,38 zł
10-14 » 1 377,23 zł
15-> » 1 201,96 zł
System operacyjnyWindows NT4, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 2008, Windows 7, Windows 8
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://solarwinds.com/solutions/sysadmin-tools-windows-NT.aspx
Polska wersjanie

Opis programu

DameWare Remote Support dawniej DameWare NT Utilities to kompletne oprogramowanie do zarządzania systemem przedsiębiorstwa dla 32-bitowych & 64-bitowych systemów operacyjnych Windows
     
DameWare Remote Support (DRS) firmy Solarwinds jest aplikacją, która pozwala administratorom znacznie wykroczyć poza standardowe ramy Microsoft's Management Console (MMC). DameWare Remote Support dostarcza zbioru zintegrowanych narzędzi do administrowania Microsoft Windows NT, połączonych ze zintegrowanym, łatwym w użyciu interfejsem do zdalnego zarządzania Windows Servers oraz Workstations. Wiele z tych standardowych narzędzi jest zawartych w wysoko wydajnym interfejsie graficznym DameWare Remote Support. Interfejs wyświetlany jest w stylu Eksploratora Windows. Wiele narzedzi DRS zostało w znacznym stopniu usprawnionych, w celu zapewnienia lepszej wydajności, dostarczenia dodatkowych funkcjonalności i łatwości użycia. DameWare Remote Support zawiera także własne narzędzia NT, w tym program DameWare Mini Remote Control, jak również obsługuje standardowe strony właściwości shell oraz menu kontekstowe.

DameWare Remote Support zawiera takzę wydajną przeglądarkę Active Directory Object Browser oraz funkcjonalność Active Directory do odzyskiwania, przeszukiwania oraz filtrowania wszystkich obiektów i atrybutów AD. Zarządzanie obiektami takimi jak OUs (Organizational Units), Containers, Users, Groups, Contacts, Computers, & Shares, jak również atrybutami, które nie są dostępne w ramach Microsoft's MMC (i.e. Photos, Logos, employee ID, etc...) również jest obsługiwane. Ekskluzywna funkcjonalność DRS jaką jest zarządzanie Quick OU & Picture/Logo tylko w jeszcze większym stopniu podkreśla podejście firmy Solarwinds do tworzenia produktów o wysokiej jakości i łatwości użycia.

DameWare Remote Support firmy Solarwinds obsługuje również zarządzanie elementami sieci takimi jak: domeny, stacje robocze, napędy dysków, logi, grupy lokalne, grupy globalne, członkowie domen, otwarte pliki, drukarki, procesy, właściwości, rejestr, usługi, sesje, udziały, ShutDown/Reboot, oprogramowanie, usługi terminala /RDP,  Wake-on-LAN, oraz wieloma innymi. DameWare Remote Support w dalszym ciągu wspiera starsze (non-AD) implementacje Microsoft Windows Network poprzez dynamiczną przeglądarkę w postaci drzewa "Microsoft Windows Network".  Kontrolery domen, serwery i stacje robocze, jak również maszyny, na których niemożliwe jest przeglądanie (maszyny, które domyślnie nie są pokazywane przez Microsoft's Windows Network Browser), mogą być łatwo zarządzane poprzez nazwę lub adres IP po ich dodaniu do przeglądarki sieciowej z widokiem drzewa. DameWare Remote Support daje możliwość zarządzania siecią Windows z jednego, łatwego w użyciu interfejsu w stylu Eksploratora.

DameWare Remote Support zawiera również program DameWare Mini Remote Control do szybkiego i łatwego wyszukiwania i obsługi błędów oraz moduł Exporter do szybkiego wydobywania informacji ze zdalnych maszyn z systemem Windows. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tych produktów, prosimy o zapoznanie się opisującymi je oddzielnymi stronami producenta, firmy Solarwinds.

Korzystna polityka cenowa Solarwinds bazuje na ilości administratorów fizycznie używających tego oprogramowania, bez względu na ilość serwerów i klientów do których daje dostęp. 14-dniowa wersja próbna jest w pełni funkcjonalna, dostępna jest również darmowa pomoc techniczna przez email zarówno w trakcie, jak i po upłynięciu okresu próbnego.

Oto niektóre funkcjonalności, które według nas decydują o rynkowym sukcesie oprogramowania DameWare Remote Support:

  • Funkcjonalność DameWare Remote Support Active Directory nie wymaga, aby użytkownik był na bieżąco zalogowany do domeny. Jak twierdzi wiele osób ze społeczności użytkowników programu, ta właśnie implementacja interfejsu Active Directory jest dziś jedną z najlepszych na rynku. Nie tylko funkcjonalność, ale również elastyczność i łatwość użycia.      
  • DameWare Remote Support zawiera również program Mini Remote Control. W tej sytuacji użytkownik otrzymuje dwa znakomite narzędzia, w jednej, niskiej cenie.      
  • DameWare Remote Support jest aplikacją wielowątkową, co pozwala na uzyskanie ulepszonej wydajności i szybkości. Nie musisz czekać, aż jeden widok się załaduje zanim zaczniesz kolejne zadanie w tym programie. Można również dostosowywać priorytety obsługi wątków.      
  • DameWare Remote Support jest zaimplementowany z interfejsem MDI (Multiple Document). Inaczej mówiąc, można mieć jednocześnie wiele otwartych widoków na tej samej maszynie, a nawet na wielu maszynach jednocześnie.      
  • Produkty zawierają darmowy support (także za nim zdecydujesz się na zakup tego oprogramowania).


Oprócz funkcjonalności i łatwości użycia, według nas dwa najważniejsze punkty powodujące tak dużą popularność produktów firmy Solarwinds to: sposób licencjonowania oraz support techniczny. Jakość supportu jest bardzo wysoka i nie jest nam znanych zbyt wielu producentów oprogramowania, którzy tak szybko odpowiada na zgłoszenia, produkują hotfix'y, i dodają nowe funkcje. Support jest dostępny przez email. Schemat licencjonowania wymaga tylko zakupu licencji dla każdego użytkownika oprogramowania, a nie dla każdej, podłączonej zdalnie maszyny. W ten sposób, jeśli na przykład masz 10,000 komputerów w swoim środowisku, a tylko 100 Administratorów, to potrzebujesz tylko100 licencji.

W najnoweszej wersji dodano wiele usprawnień i funkcji, które znacząco wpływają na poprawę wydajności.

UWAGA!

Prosimy o podawanie poprawnych danych użytkownika końcowego programu (posiadacza licencji). Producent tego programu firma Solarwinds może odmówić zmiany/modyfikacji danych użytkownika po wystawieniu licencji.

 

Polska strona oprogramowania DameWare firmy Solarwinds

 

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler