Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

Expert PDF

Expert PDF

Producent: Avanquest
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

221,77 zł brutto
180,30 zł netto

Cennik jednostkowy
1-4 » 221,77 zł
5-19 » 183,02 zł
20-39 » 155,72 zł
40-> » 140,10 zł
System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.avanquest.com/UK/software/expert-pdf-6-101674
Polska wersjanie

Opis programu

Expert PDF słuzy do tworzenia, konwersji i edycji plików PDF w sposób szybki i łatwy

Nowe i poprawione funkcje w wersji Expert PDF
Nowość! Narzędzia są ułożone w bazujących na zadaniach grupach co sprawia, że najważniejsze funkcje programu Expert PDF są dostępne w sposób szybki i łatwy.

Poprawione! Expert PDF ma poprawioną szybkość konwersji PDF z nowym silnikiem renderującym dla szybszego uzyskania pliku wynikowego..

Nowość! Cyfrowe podpisywanie plików PDF. Dodawanie cyfrowych certyfikatów, aby zapewnić autentyczność i integralność dokumentów osobom odbierającym te pliki.
Poprawione! Nowy i poprawiony silnik renderujący w celu uzyskania lepszej jakości renderowania.

Dzięki programowi Expert PDF możliwe jest:
Tworzenie plików PDF
Expert PDF 7 Professional Edition jest kompletnym kreatorem PDF i narzędziem do pisania dokumentów PDF . Umożliwia tworzenie plików PDF z dowolnego dokumentu nad którym pracuje użytkownik, można więc bezpiecznie zapisywać i wysyłać efekty swojej pracy..

Edycja i modyfikacja plików PDF
Plik PDF już po jego utworzeniu, można oglądać i edytować tak samo łatwo jak dokumenty Word używając Expert PDF Editor. Można modyfikować tekst, obrazy, układ i dodawać komentarze w sposób szybki i łatwy. Expert PDF 7 Professional Edition może być używany jako domyślna przeglądarka dla wszystkich dokumentów PDF.

Konwersja PDF na Word
Jeśli ktoś otrzyma dokument  PDF i musi w nim dokonać zmian, Expert PDF 7 Professional Edition umożliwia konwersję PDF na Word przy użyciu konwertera PDF. Wystarczy dokonać wymaganych zmian i zapisać plik ponownie jako PDF.

Główne funkcje:
Konwersja PDF na Word  – konwersja jednym kliknięciem pliku PDF na dokument, który może być czytany i modyfikowany w Microsoft Word. Expert PDF umieszcza również podręczny link na pulpicie, który daje łatwy dostęp do tego pożytecznego programu.

Łatwa konwersja pliku PDF na formularz PDF , który można wypełniać na ekranie przy pomocy tylko standardowego PDF Reader! Współpracuje z Windows 7.

Tworzenie nowych i w pełni modyfikowalnych formularzy PDF oraz edycja istniejących.

    Dodawanie i edycja kontrolek formularzy, takich jak pola tekstowe, przyciski radiowe, pola wybory, rozwijane listy i przyciski akcji
   Edycja atrybutów tekstu i obiektów: czcionek, kolorów, szerokości linii, opcji wyświetlania…
    Przypisanie akcji do obiektów w formularzach PDF: np. auto uzupełnianie, otwieranie stron internetowych, etc

Zarządzanie dokumentami – Expert PDF zawiera obsługę systemu numerowania Bates'a co jest metodą szeroko używana w kręgach prawniczych, medycznych i biznesowych.

Łączenie wielu dokumentów – można wybrać wiele dokumentów w wielu różnych formatach (Word, Excel, PowerPoint, URL, etc.) do konwersji na pojedynczy PDF, lub jako oddzielne pliki PDF.

Zintegrowany pasek narzędzi  – Expert PDF 7 Business Edition całkowicie integruje się z paskami narzędzi Word® oraz Excel® co znacznie ułatwia konwersję dokumentu na format PDF bez potrzeby przełączania programów.

Konwersja obrazów – dokumenty można łatwo przekształcać na popularne formaty graficzne - JPG, GIF, TIF etc.

Zarządzanie hyperlinkami oraz URL – bezpośrednie linki wewnątrz dokumentu PDF prowadzące do stron internetowych, a kiedy konwertujesz dokumenty na PDF, wszystkie istniejące linki są zachowywane.

Wysyłanie poczta elektroniczną – konwersja pliku na PDF i wysłanie go do innej osoby to zaledwie dwa kliknięcia.

Możliwości edycji tekstu – wycinanie, kopiowanie i wklejanie,zmiana rozmiaru tekstu i wizualizacji wewnątrz PDF

Narzędzia edycji grafiki – dodawanie obrazów, kształtów geometrycznych, krzywych i innych elementów do pliku PDF.

Narzędzia adnotacji – dodawanie notatek, znaków wodnych, komentarzy i pieczątek do dokumentów PDF

Zabezpieczanie dokumentów – zabezpieczanie i ochrona dokumentów PDF (szyfrowanie z hasłem) z uprawnieniami do drukowania, edycji, kopiowania, etc.

Zgodność – program zgodny z Adobe® Acrobat® lub Acrobat® Reader® (ale nie jest wymagany), wszystkimi programami Microsoft Office jak również z obsługą konwersji Javascript do PDF.

Bezpieczeństwo – tworzenie plików PDF chronionych hasłami w celu ograniczenia dostępu. 256 bit szyfrowanie dostępne również dla plików PDF , które wymagają szczególnie wysokiego poziomu zabezpieczeń.

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler