Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Expert PDF Business

Expert PDF Business

Producent: Avanquest
Kategoria: Biznes i biuro

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

401,47 zł brutto
326,40 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.avanquest.com/UK/software/expert-pdf-6-101674
Polska wersjanie

Opis programu

Expert PDF Business to idealne narzędzie do tworzenia i edycji plików PDF. Program zawiera doskonały moduł do konwertowania i edycji tego typu plików, umożliwiający m.in.: modyfikację tekstów, obrazów, układu dokumentu, a także wstawianie komentarzy.
 
Tworzenie PDF
Expert PDF 7 Business jest kompletnym narzędziem do tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia tworzenie plików PDF z dowolnego dokumentu w celu zapisania i wysyłania go w bezpieczny sposób.
 
Edycja i modyfikacja PDF
Utworzony dokument PDF można oglądać i modyfikować tak samo łatwo, jak pliki Microsoft Word czy Open Office używając Expert PDF Editor. Można edytować tekst, obrazy, wygląd i komentarze w szybki i łatwy sposób. Expert PDF 7 Business może być również używany jako domyślna przeglądarka dla wszystkich plików PDF.

Konwersja PDF na Word
W przypadku otrzymania PDF, który wymaga wprowadzenia zmian, Expert PDF 7 Busienss umożliwia konwersję dokumentu PDF na dokument Microsoft Word przy użyciu konwertera PDF. Wystarczy po prostu wprowadzić niezbędne zmiany, a następnie zapisać plik ponownie jako PDF.

Cechy produktu:
Przy konwersji pliku PDF wystarcza jedno kliknięcie na dokument PDF, aby można było go odczytać i modyfikować w Microsoft Word. Expert PDF umieszcza również przydatny link na pulpicie komputera w celu zapewnienie szybkiego dostępu do tego programu.
Program umożliwia także łatwą konwersję pliku PDF na formularz PDF, który można dowolnie wypełniać jedynie przy użyciu standardowego narzedzia jakim jest PDF Reader!
Expert PDF wspiera także tworzenie w pełni spersonalizowanych formularzy PDF i edycję już istniejących. Program pozwala na:

 • Dodawanie i edycję kontrolek formularza, takich jak obszary tekstowe, przyciski radiowe, pola zaznaczania, rozwijane listy i przyciski działania.
 • Edycję tekstu i atrybutów obiektów: czcionek, kolorów, szerokości linii, opcji wyświetlania…
 • Przypisywanie akcji do obiektów w PDF Forms: np. auto uzupełnianie, otwieranie stron internetowych, etc.

Document Management – Expert PDF zawiera obsługę systemu numerowania Bates, która jest powszechnie używana w dziedzinie prawa, medycyny i biznesu.
Łączenie wielostronicowych dokumentów – pozwala na wybieranie szeregu dokumentów w rożnych formatach (Word, Excel, PowerPoint, URL, etc.) do konwersji na jeden dokument PDF lub oddzielne pliki PDF.
Zintegrowany pasek narzędzi – Expert PDF 7 Business jest w pełni zintegrowany z paskami narzędzi Microsoft Word i Microsoft Excel, co znacznie ułatwia konwersję dokumentów PDF bez potrzeby przełączania programów.
Konwersja obrazów – dokumenty można konwertować na wiele popularnych formatów - JPG, GIF, TIF, etc.
Zarządzanie hiperłączami i URL – Expert PDF daje możliwość zamieszczania bezpośrednich linków w dokumentach PDF do stron internetowych. Również w przypadku konwersji jakiegoś dokumentu na PDF wszystkie linki są zachowane.
Proste wysyłanie pocztą email – po konwersji dokumentu na PDF można go wysłać emailem zaledwie dwoma kliknięciami
Funkcje edycji tekstu – wycinanie, kopiowanie, wklejanie, zmiana rozmiaru i wyglądu tekstu w dokumencie PDF
Narzędzia edycji grafiki – dodawania obrazów, kształtów geometrycznych, linii krzywych, i innych do pliku PDF.
Narzędzia adnotacji – dodawanie notatek, znaków wodnych komentarzy i pieczęci do dokumentów PDF
Zabezpieczanie dokumentów – Expert PDF oferuje zabezpieczanie przy pomocy szyfrowania PDF (szyfrowanie hasła) z udzielaniem prawa do drukowania, edycji, kopiowania, etc.
Zgodność – pliki przygotowane za pomocją Expert PDF są zgodne z Adobe Acrobat oraz Acrobat Reader (jednak te programy nie są niezbędne do obsługi plików PDF), ze wszystkimi programami Microsoft Office jak również zapewniona jest obsługa konwersji Javascript do PDF.
Bezpieczeństwo – Expert PDF daje możliwość tworzenia zabezpieczonych hasłem plików PDF w celu ograniczenia dostępu. 256-bitowe szyfrowanie jest dostępne dla plików PDF, które wymagają najwyższego poziomu zabezpieczeń.
 
Korzyści z używania Expert PDF 7 Business

 • Stosunek jakości do ceny – pliki PDF stały się niezwykle popularnym sposobem przesyłania dokumentów elektronicznych via email lub przez internet. Jednak dotychczas, oprogramowanie do konwersji PDF było dość drogie i często jego zakup przekraczał możliwości budżetowe osób prywatnych i małych firm. Dzięki Expert PDF właśnie uległo to zmianie.
 • Gwarancja standardowego formatowania – niektóre dokumenty mogą stosować złożone formatowanie lub używać szczególnych czcionek. Poprzez konwersję i wysłanie ich jako PDF można mieć pewność, że adresat zobaczy dokument dokładnie w takiej postaci, jak to było zamierzone.
 • Większa uniwersalna zgodność – używając dokumentów PDF można mieć pewność, ze adresat do którego są wysyłane, będzie w stanie je odczytać, nawet jeśli używa w tym celu innego oprogramowania niż to, w jakim dokument został utworzony.
 • Poprawione bezpieczeństwo – przy wysyłaniu faktur lub innych dokumentów mających znaczenie prawne, należy używać formatu PDF ponieważ jest on o wiele bardziej bezpieczny niż standardowe dokumenty Microsoft Office. Pliki PDF w bardzo znacznym stopniu utrudniają ingerencję w ich treść osobom postronnym.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy – wysyłając faktury lub kontrakty drogą elektroniczną w PDF można mieć pewność, że są bezpieczne i w czystym formacie, który nie może być zmieniony.
 • Dokument wygląda profesjonalnie - używając PDF można nadać swoim dokumentom profesjonalny wygląd, co może mieć wpływ na odczucia klientów.


Co nowego?
Nowe i poprawione funkcje programu

 • NOWOŚĆ! Expert PDF zawiera teraz całkowicie nowy interfejs Ribbon Microsoft Office 2007. Narzędzia są zorganizowane w grupy, w zależności od wykonywanego zadania, co sprawia, że najczęściej używane funkcje Expert PDF mogą być odnalezione i uruchomione szybko i łatwo.
 • POPRAWKA! Produkt dysponuje poprawioną szybkością konwersji PDF przy pomocy nowego silnika, na skutek czego plik wyjściowy jest generowany bardzo szybko.
 • NOWOŚĆ! Cyfrowe podpisywanie plików PDF. Dodanie cyfrowego podpisu zapewni autentyczność i integralność dokumentu dla odbiorców.
 • NOWOŚĆ! Funkcja Expert PDF Live Update sprawia, że oprogramowanie jest zawsze aktualne

Upgrades
Nowy Expert PDF Business jest oferowany z wieloma nowymi funkcjami zwiększającymi jego wydajność i komfort obsługi.

Wymagania systemowe:
Dla Windows® Vista / 7
Procesor Pentium IV 1.6 Ghz
512Mb RAM [zalecane 1024Mb]
30Mb miejsca na dysku
Dla Windows XP/2000
Procesor Pentium III 500Mhz
256Mb RAM
30Mb miejsca na dysku

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler