Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

Intellij IDEA Ultimate

Intellij IDEA Ultimate

Producent: JetBrains
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

877,85 zł brutto
713,70 zł netto

System operacyjnyWindows 8, 8.1, 10
Licencjana 1 rok
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://www.jetbrains.com/
Polska wersjanie

Opis programu

Intellij IDEA Ultimate firmy JetBrains to profesjonalne zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) zaprojektowane z myślą o pracy z Javą, jednak sprawdza się także przy tworzeniu kodu w wielu innych językach. Program posiada szeroki zestaw narzędzi wspomagających programistę podczas pisania kodu oraz usprawniających tworzenie całych projektów.

Produkt Intellij IDEA został tak zaprojektowany, aby pod każdym kątem zapewnić maksymalną wydajność i produktywność podczas pracy z kodem. Inteligentne wspomaganie kodowania w połączeniu z ergonomicznym designem sprawiają, że programowanie staje się wręcz przyjemne.  

Najważniejsze funkcje programu Intellij IDEA:

 • Zaawansowana sztuczna inteligencja – program dostarcza wiele szybkich i przydatnych opcji wspomagających pisanie kodu od razu po zaindeksowaniu tworzonego kodu źródłowego. Do najważniejszych z nich należą: natychmiastowe i inteligentne uzupełnianie kodu, analiza kodu na bieżąco czy niezawodne narzędzia do refaktoryzacji. Dzięki takim opcjom można uniknąć długiego i żmudnego przeszukiwania kodu. 
 • Wygodny pasek narzędzi - narzędzia o kluczowym znaczeniu, takie jak zintegrowane systemy kontroli wersji oraz szeroka gama obsługiwanych języków programowania i frameworków od samego początku używania programu znajdują się pod ręką, bez konieczności instalacji żadnych dodatkowych wtyczek.
 • Inteligentne uzupełnianie kodu - podstawowe uzupełnianie podpowiada nazwy klas, metod, pól i słów kluczowych w pełnym zakresie widoczności, podczas gdy inteligentne uzupełnianie sugeruje jedynie typy występujące w bieżącym kontekście.
 • Obsługa różnych frameworków - mimo że, program zaprojektowany jest przede wszystkim do współpracy z Javą, to rozumie także i zapewnia inteligentne wsparcie kodowania w wielu innych językach, w tym SQL, JPQL, HTML, JavaScript itd.
 • Zwiększenie produktywności programisty – odciążenie twórcy projektu od żmudnych i powtarzalnych zadań poprzez ich automatyzację na podstawie potrzeb przewidywanych przez program Intellij IDEA
 • Wszechstronna inteligencja - wspomaganie kodowania w Intellij IDEA nie dotyczy tylko samego edytora, ale pomaga także zachować najwyższą produktywność w takich aspektach jak np. wypełnianie pola, przeszukiwanie listy elementów, dostęp do okna narzędzi czy przełączanie ustawień.
 • Zachowanie płynności przepływu pracy – program czuwa nad poprawnością przepływu pracy, analizując ryzyko możliwości jego zakłócenia wywołane zmianami w projekcie. IDE podąża za aktualnym kontekstem i automatycznie wyświetla odpowiednie narzędzia.

 

 Produkt dostępny jest w następujących wersjach:

 • Intellij IDEA Ultimate Personal  - wersja przeznaczona dla użytkowników indywidualnych
 • Intellij IDEA Ultimate Commercial  - wersja przeznaczona dla firm i organizacji do użytku komercyjnego, z jednej licencji może korzystać jeden użytkownik

 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

 

Strona Polskiego Resselera oprogramowania JetBrains

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler