Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

MindManager 12 for Mac - Perpetual Single User

MindManager 12 for Mac - Perpetual Single User

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

1 108,85 zł brutto
901,50 zł netto

System operacyjnyMac OS X 10.6+
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja
Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. 

Organizacja realizacji projektów
Program MindManager pozwala na ustalanie priorytetów i harmonogramu wykonywania zadań. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby dodać odpowiednie akcje. Narzędzie pozwala na transfer wiedzy, analizę procesów i projektowanie planu działania. MindManager umożliwia również określanie terminów, zasobów i zależności, aby każdy wiedział, co należy wykonać i kiedy. W przypadku nagłej zmiany założeń, istnieje możliwoość prostego i szybkiego wprowadzania korekt.

Efektywna komunikacja
Program wyświetla informacje zwrotne na bieżąco, w celu poprawy jakości spotkań. Użycie narzędzia MindManager w trybie wizualnym pomaga na przejrzyste przedstawienie uczestnikom celów, wymagań biznesowych, założeń projektów budżetu, priorytetów strategicznych. 

Zarządzanie procesem wdrażania pomysłu
Dzięki MindManager możliwe jest płynne przejcie z burzy mózgów do etapu planowania wykonania a następnie wdrożenia. Wszystko to dzieje się w jednym miejscu. Istnieje możliwość używania filtrów, w celu tworzenia nowych widoków i skupienia isę na treści, które mają największe znaczenie

 

Właściwości MindManager for Mac:

 • Burza mózgów (użycie programu MindManager jako wirtualnej tablicy, gdzie można uchwycić najlepsze pomysły. Funkcja Quick Entry pozwala nadążyć z przepływem pomysłów. Następnie wystarczy przeciągnąć i opuścić element, w celu organizowania i ustalenia priorytetu informacji)
 • Zarządzanie spotkaniami (korzystanie z mapy zachęca zespół do udziału w spotkaniach, gdyż każdy może zobaczyć dodawane notatki, priorytety, harmonogramy i inne istotne informacje. Dodatkową opcja jest dokumentowanie spotkań, dzięki czemu wszystkie pomysły sa przechowywane i mogą zostać udostępnione do dalszych działań)
 • Organizowanie i gromadzenie informacji (MindManager to idealne narzędzie do agregowania i wyświetlania informacji na temat schematu organizacyjnego. Można również zebrać wszystkie fakty i utworzyć konspekt prezentacji. Z MindManager można zbierać odpowiednie załączniki, notatki. Wszystko jest przechowywane w jednym miejscu)
 • Tworzenie planów (MindManager pomaga w rozplanowaniu szczegółów projektu i planów strategicznych, wszyscy zaangażowani uczestnicy mogą zobaczyć duży obrazek i wszystkie szczegóły w kontekście)
 
Nowości w MindManager 12 for Mac:
 • Rozszerzona biblioteka szablonów
 • Narzędzie cyfrowego architekta służącego do konfiguracji istniejących szablonów
 • Interaktywny eksport prezentacji
 • Opcja wysyłania i publikowania własnych map
 • Możliwość wzbogacania map linkami zewnętrznymi
 • Wyświetlanie tytułów linków
 • Map Roll Up - łączenie w jedną mapę pulpitu nawigacyjnego
 • Zarządzanie zadaniami
 • Wiele zakładek i kart
 • Podgląd liczby tematów głównych bez konieczności jego rozszerzania 
 
 
Licencja MindManager for Mac jest nieograniczona czasowo i jest dostępna dla 1 użytkownika.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler