Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

MindManager 14 for Mac - Single User - licencja wieczysta

MindManager 14 for Mac - Single User - licencja wieczysta

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

1 997,27 zł brutto
1 623,80 zł netto

System operacyjnymacOS® Mojave 10.14 - macOS® Monterey 12.0
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem Mac.
 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja

Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. Mapy można przeglądać również mobilnie dzięki aplikacji MindManager GO.

Synteza informacji

Zbieranie, łączenie, wyszukiwanie i analiza nawet ogromnych ilości informacji jest proste i intuicyjne, Program pozwala na przechwytywanie i porządkowanie wiedzy i danych z różnych źródeł, w tym także z zewnętrznych. Dostępny jest również wgląd w zintegrowaną relację szczegółów i informacji. Wszystkie linki, dokumenty, dane i zadania mogą być przechowywane w jednym miejscu. Obrazy linki i notatki pozwala przechwytywać MindManager Snap.

Wzmocnienie planów, projektów i procesów

Szeroki wgląd w materiały pozwala na lepsze zorganizowanie swojego czasu i włożonego wysiłku. MindManager pozwala przekształcać pomysły w wykonalne procesy, strategie i plany. Zadania mogą być wzbogacane o informacje o zasobach, terminy i notatki, a postępy w projekcie mogą być odgórnie śledzone.

Współpraca i komunikacja

Wizualizacja pomaga grupie lub zespołowi zidentyfikować o zrozumieć istniejące problemy możliwości, priorytety i cele. Dzięki MindManager udostępnianie ogromnych ilości informacji nie stanowi najmniejszego problemu. Planowanie pozwala ograniczać nieefektywne spotkania i synchronizować wiedzę oraz plany i projekty z klientami czy współpracownikami. Natomiast MindManager for Teams umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym.  

 

Właściwości MindManager for Mac:

 • Burza mózgów (użycie programu MindManager jako wirtualnej tablicy, gdzie można uchwycić najlepsze pomysły. Funkcja Quick Entry pozwala nadążyć z przepływem pomysłów. Następnie wystarczy przeciągnąć i opuścić element, w celu organizowania i ustalenia priorytetu informacji)
 • Zarządzanie spotkaniami (korzystanie z mapy zachęca zespół do udziału w spotkaniach, gdyż każdy może zobaczyć dodawane notatki, priorytety, harmonogramy i inne istotne informacje. Dodatkową opcja jest dokumentowanie spotkań, dzięki czemu wszystkie pomysły sa przechowywane i mogą zostać udostępnione do dalszych działań)
 • Organizowanie i gromadzenie informacji (MindManager to idealne narzędzie do agregowania i wyświetlania informacji na temat schematu organizacyjnego. Można również zebrać wszystkie fakty i utworzyć konspekt prezentacji. Z MindManager można zbierać odpowiednie załączniki, notatki. Wszystko jest przechowywane w jednym miejscu)
 • Tworzenie planów (MindManager pomaga w rozplanowaniu szczegółów projektu i planów strategicznych, wszyscy zaangażowani uczestnicy mogą zobaczyć duży obrazek i wszystkie szczegóły w kontekście)
 
Nowości w MindManager 14 for Mac:
 • Nowe narzędzia do zarządzania projektami – m.in. szeroko stosowane wykresy Gantta
 • Opcja śledzenia kosztów projektu – szybkie dodawanie indywidualnych kosztów do map projektu, ich aktualizacje i sumowanie
 • Widok tagów – wygodny wgląd w ogólne postępy w pracy nad projektem i poszczególne zadania
 • MindManager Snap – szybkie przechwytywanie ekranu
 • MindManager Go - bezpłatna aplikacja do przeglądania map na urządzeniach mobilnych
 • Narzędzia specjalnie zaprojektowane pod system Mac
 • Ulepszone narzędzia schematów blokowych
 • Usprawnione narzędzia wizualizacji i produktywności
 
 
Licencja MindManager for Mac jest nieograniczona czasowo i jest dostępna dla 1 użytkownika.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler